90'

Doliczone dwie minuty.

1
87'

Pozostało kilka minut i zrobiła się z tego piłkarska demolka. Macedonia Północna miała trochę szczęścia w pierwszej połowie, ale nie potrafiła mu pomóc i później obrywała cios za ciosem.

1
1
1
83'

Gol! Strzelił Jamal Musiala. Asystował mu Karim Adeyemi.

W dobrym stylu podsumowują październikowe zgrupowanie reprezentanci Niemiec. Może i pierwsza połowa nie była ich popisem, ale celowniki zostały nastawione. Jamal Musiala poprawił wynik po wbiegnięciu na boisko z ławki rezerwowych. 4:0 to już bardzo przekonujące rozstrzygnięcie.

80'
80'

Timo Werner z dubletem.

4
3
1
1
2
77'

Macedonia Płn.. Schodzi: Stefan Ristovski. Wchodzi: Stefan Ashkovski.

wchodzi Wchodzi
Stefan Ashkovski #3
schodzi Schodzi
74'

Niemcy. Schodzi: Serge Gnabry. Wchodzi: Jonas Hofmann.

74'

Niemcy. Schodzi: Timo Werner. Wchodzi: Jamal Musiala.

73'

Gol! Strzelił Timo Werner. Asystował mu Florian Wirtz.

Jeszcze raz Timo Werner i na nieco ponad kwadrans przed końcem podstawowego czasu reprezentacja Niemiec cieszy się ze skutecznego zrewanżowania Macedonii Północnej za porażkę sprzed kilku miesięcy. Defensywa gospodarzy została kompletnie rozmontowana.

70'

Żółtą kartkę otrzymał Stefan Ristovski za ostre przewinienie.

1
70'

Gol! Strzelił Timo Werner. Asystował mu Thomas Mueller.

Wszystko jasne. Druga akcja bramkowa reprezentacji Niemiec i naprawdę trudno oczekiwać diametralnego zwrotu akcji. Timo Werner pokazywał się do gry od początku spotkania i odwdzięczył się za zaufanie selekcjonera Hansiego Flicka uderzeniem do bramki na 2:0.

12
6
4
3
5
68'

Karim Adeyemi mógł zaliczyć mocne wejście z ławki rezerwowych na boisko. Ustawienie w odpowiednim miejscu, później wypracowanie sobie przestrzeni dryblingiem, ale zabrakło na zakończenie skutecznego strzału.

1
1
1
66'

Serge Gnabry rozpędził się na swojej stronie boiska. Powstrzymanie kolejnego kontrataku reprezentacji Niemiec stanowiło wyzwanie dla Macedończyków. Jak dotąd nie odpowiedzieli oni niczym specjalnie interesującym na gola Kaia Havertza.

1
1
64'

Thomas Mueller pozostaje na placu i umiejętnie reguluje grę. Weteran potrafi rozrzucić piłkę na skrzydła, a także przytrzymać ją w centrum boiska.

1
1
1
61'

Niemcy. Schodzi: Kai Havertz. Wchodzi: Karim Adeyemi.

61'

Niemcy. Schodzi: Leon Goretzka. Wchodzi: Florian Wirtz.

58'
58'

Macedonia Płn.. Schodzi: Adis Jahović. Wchodzi: Bojan Miovski.

1
57'

Macedonia Północna musi organizować się do ataku, nie ma już specjalnie na co czekać. Gospodarze jak dotąd nie mieli pomysłu na dobranie się do defensywy reprezentacji Niemiec aż stracili gola.

1
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Kai Havertz za przytrzymanie przeciwnika.

53'

Niemcy na prowadzeniu!

2
1
1
50'

Gol! Strzelił Kai Havertz. Asystował mu Thomas Mueller.

Pokładanie nadziei w podstawowych zawodnikach okazało się być dobrym wyborem selekcjonera Hansiego Flicka. Po przerwie zdołali oni strzelić gola. Wprowadzeni do jedenastki Thomas Mueller oraz Kai Havertz przeprowadzili akcję bramkową. Ten drugi przymierzył do siatki po dograniu starszego kompana z reprezentacji Niemiec.

16
5
3
5
8
49'

Niebezpieczne zderzenie w walce o górną piłkę. Boban Nikolov ucierpiał w nim mocniej niż Thilo Kehrer. Gra została przerwana.

1
1
1
1
1
48'

Pora na ataki w drugiej połowie spotkania. Zerwała się Macedonia Północna, ale ponowne wykorzystanie Ezgjana Alioskiego okazało się zbyt oczywiste i przewidywalne dla Niemców.

1
1
1
46'

Pora na wznowienie rywalizacji. Pierwsza połowa statystycznie dla reprezentacji Niemiec, ale nie potrafiła potwierdzić fragmentów przewagi ani jednym strzałem do siatki. Być może uda się to w drugiej połowie, ale przecież również Macedonia Północna nie zamierza być statystką.

1
45'

Doliczone cztery minuty.

1
1
1
1
44'

Zdaniem sędziego Timo Werner przesadził w walce o piłkę na połowie przeciwnika. Napastnik reprezentacji Niemiec wymachiwał rękami i powalił broniącego zawodnika z Macedonii Północnej.

1
1
2
1
41'

Joshua Kimmich uruchomił podaniem Serge'a Gnabry'ego. Poradzili sobie ustawieni w odpowiednich miejscach gospodarze i nie pozwolili Gnabry'emu na przetestowanie strzałem Stolego Dimitrievskiego.

2
1
2
38'

Dobra interwencja na przedpolu bramkarza gospodarzy, który poradził sobie z dośrodkowaniem Joshuy Kimmicha w kierunku centralnie ustawionego Timo Wernera.

1
2
1
36'

Pozostało jeszcze trochę czasu na poprawienie wyniku w pierwszej połowie, chociaż akurat w ostatnich minutach niewiele na to wskazuje. Na pewno przebudzili się reprezentanci Macedonii Północnej, ale niewiele z tego wynika. Kolejne uderzenie Eljifa Elmasa zostało poskromione przez defensora.

1
1
1
34'

Po obu stronach boiska pokazuje się często Ezgjan Alioski. Jego uderzenie, po podaniu z prawego skrzydła, zostało zablokowane. Reprezentacja Niemiec broni się z powodzeniem.

1
2
2
29'
29'

Na zakończenie drugiego, również bezbramkowego kwadransa interweniował Manuel Neuer. Nie dał się on pokonać zbyt oczywistym strzałem, natomiast od kilkunastu minut Macedonia Północna zaczęła odpowiadać swoimi atakami.

1
1
1
1
1
28'

Niemcy od rzutu wolnego po krótkiej przerwie w grze. Piłka trafiła do Serge'a Gnabry'ego, którego próba pokonania Stolego Dimitrievskiego została zablokowana. Również korner bez specjalnego efektu.

1
1
1
3
26'

Przerwa w grze spowodowana urazem.

1
2
23'

Ezgjan Alioski poradził sobie w konfrontacji z Kaiem Havertzem w bocznym sektorze boiska. Futbolówka została wyekspediowana w bezpieczne miejsce przez byłego klubowego kompana Mateusza Klicha.

1
1
1
20'

Ezgjan Alioski wywalczył rzut rożny dla Macedonii Północnej. Rozegranie stałego fragmentu gry nie było najgorsze, ale nie przyniosło gospodarzom prowadzenia. Manuel Neuer nie musiał interweniować.

3
3
17'

Zabrakło dokładności Kaiowi Havertzowi, a kompan dostarczył mu odpowiednie podanie w pole karne. Uderzenie wciąż młodego reprezentanta Niemiec okazało się niedokładne.

2
2
15'

Thilo Kehrer pokazał się na skrzydle podobnie jak niewiele wcześniej Lukas Klostermann. Jego dośrodkowanie nie było odpowiednio dopieszczone, dlatego gracze z Macedonii Północnej mogą nieco odpocząć. Kwadrans otwierający spotkanie ze wskazaniem na die Nationalelf.

3
3
11'

Lukas Klostermann rozpędził się na prawej stronie boiska. Jego dośrodkowanie zostało wyekspediowane przez reprezentantów Macedonii Północnej, ale bronienie się przez całe spotkanie nie jest chyba dla nich najszczęśliwszym rozwiązaniem.

3
3
4
8'

Niemcy rozpoczęli mecz energicznie i zagrażają gospodarzom coraz to nowymi atakami. Macedonia Północna ma problem z upilnowaniem Timo Wernera. Napastnik przyjezdnych chce poprawić się w porównaniu z poprzednim, miernym występem przeciwko Rumunii.

4
3
2
6'

Odpowiedzieli swoim przyspieszeniem reprezentanci Macedonii Północnej. Piłka została skierowana na skrzydło, ale Ezgjan Alioski, choć rozpędzony, nie zdołał utrzymać jej w obrębie boiska.

4
4
4
1
1
5'

Kolejne przyspieszenie Timo Wernera i tym razem zakończone uderzeniem. Piłka odbiła się od defensora Macedonii Północnej i goście musieli zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego. Podopieczni Hansiego Flicka oddali co prawda kolejny strzał po dośrodkowaniu spod chorągiewki, ale ponad poprzeczką.

3
3
3
3
3'

Niemcy znaleźli się na początku meczu na połowie przeciwnika. Timo Werner nie poradził sobie i nie opanował futbolówki między środkowymi obrońcami. Napastnik będzie polować na kolejne podania prostopadłe w wykonaniu między innymi Leona Goretzki i Jushuy Kimmicha.

3
3
4
19:44

Tak die Nationalelf straciła gola w poprzednim meczu.

1
1
2
3
19:44

Hansi Flick dokonał pięciu zmian w porównaniu z poprzednim, wygranym 2:1 meczem z Rumunią. W bramce wystawił Manuela Neuera zamiast Marca-Andrego ter Stegena, w obronie Lukasa Klostermanna i Davida Rauma, a zabrakło między innymi kontuzjowanego Antonio Ruedigera. Thomas Mueller wypchnął Marco Reusa, a inny zmiennik z poprzedniego tygodnia Kai Havertz zastąpił Leroya Sane.

03:54

Pierwsze spotkanie reprezentacji Niemiec i Macedonii Północnej zakończyło się dużą niespodzianką. Przyjezdni odnieśli zwycięstwo 2:1 w Duisburgu. Na pierwszego gola Gorana Pendeva faworyt jeszcze odpowiedział, ale ostatnie słowo należało do Eljifa Elmasa.

2
1
1
1
1
03:54

Macedonia Północna wygrała wysoko poprzedni mecz.

2
1
1
1
1
03:54

Macedonia Północna jest wiceliderem w grupie. Nie rozczarowała ona w meczu na wyjeździe z Liechtensteinem i odniosła zwycięstwo 4:0. Na pierwszego gola pracowała ponad dwa kwadranse. Po powrocie z szatni na boisko wypunktowała przeciwnika z alpejskiego kraju.