Liga Europy: 1/8 finału, pierwsze mecze
11 mar 2021 18:55
90+2'

Gol! Strzelił Simon Kjaer. Asystował mu Rade Krunić. Milan jednak wyrównał! Do dośrodkowania z rogu doszedł Kjaer i jest 1:1!

44
26
10
6
27
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

2
3
2
2
88'

Minuty płyną, niewiele się dzieje. W rewanżu na pewno będzie jednak ciekawie.

1
2
5
85'

Gospodarze chcą dowieźć skromne prowadzenie do końca. Milan nie ma pomysłu na zaskoczenie rywala.

2
3
2
82'

Kessie uderzał głową, ale w bramkę nie trafił.

2
2
4
80'

Milan bije głową w mur. Goście grają bardzo przewidywalnie.

2
2
77'

Gra przerwana. Na spalonym znalazł się Dalot.

3
1
2
3
74'

Milan. Schodzi: Davide Calabria. Wchodzi: Pierre Kalulu.

74'

United. Schodzi: Daniel James. Wchodzi: Luke Shaw.

74'

United. Schodzi: Aaron Wan-Bissaka. Wchodzi: Brandon Williams.

73'

United. Schodzi: Bruno Fernandes. Wchodzi: Fred.

72'

Mogło być 2:0. Zagranie do Jamesa, ten jednak miał problemy z oddaniem dobrego strzału i okazję zmarnował.

1
1
2
4
3
69'

Milan. Schodzi: Alexis Saelemaekers. Wchodzi: Samuel Castillejo.

69'

Milan. Schodzi: Brahim Diaz. Wchodzi: Sandro Tonali.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Brahim Diaz #21
1
66'

Kolejna próba Milanu. Strzelał Alexis Saelemaekers, bramkarz zdołał obronić.

2
1
1
2
4
65'

Krunić głową uderzał z kilku metrów, ale ponad bramką.

2
1
1
2
62'

Dwa kwadranse do końca. Milan szuka wyrównania. Gospodarze spokojnie czekają na rywala.

3
1
4
1
2
59'

Groźne uderzenie Kessiego, Henderson zdołał sparować piłkę na rzut rożny.

1
4
57'

Diaz doszedł do uderzenia z pola karnego. Strzał napastnika został zablokowany.

1
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Scott McTominay.

Manchester United
1
1
1
3
53'

Po stracie gola Milan nie potrafi zagrozić graczom United. Gospodarze po bramce grają z dużą pewnością siebie.

7
2
1
1
50'

Gol! Strzelił Amad Traore. Asystował mu Bruno Fernandes. Dalekie zagranie Fernandesa. Do piłki doszedł Amada Traore Diallo i uderzeniem głową przelobował bramkarza! 1:0!

43
19
9
8
8
49'

Szarpana gra po przerwie. Czekamy na pierwsze okazje bramkowe.

1
1
2
46'

Wracamy do gry po przerwie!

1
1
46'

United. Schodzi: Anthony Martial. Wchodzi: Amad Traore.

45'

Sędzia doliczył minutę.

2
1
2
42'

Zbliżamy się do przerwy. Okazje były, do szczęścia brakuje nam bramek.

2
1
4
1
40'

Diogo Dalot groźnie dośrodkował w pole karne, dobrze w defensywie zachował się Davide Calabria.

5
2
5
38'

Cóż zrobił Harry Maguire. Strzał z bliska, ale defensor trafił w słupek. Manchester United powinien prowadzić!

8
6
16
3
10
38'

Alex Telles uderzył z rzutu wolnego. Trafił jednak w mur i będzie rzut rożny dla gospodarzy.

2
3
3
35'

Cały czas lepiej prezentują się gracze Milanu. Gospodarze dość niemrawi w ofensywie.

2
2
32'

Starał się odpowiedzieć Manchester United. Sędzia dopatrzył się spalonego, wcześniej dobrze interweniował bramkarz.

3
2
31'

Groźny strzał oddał Alexis Saelemaekers, świetnie między słupkami zachował się Henderson!

10
2
1
3
2
27'

Calabria w polu karnym, ale defensor zamiast uderzać zdecydował się na podanie i szansa przepadła.

1
25'

Rade Krunić zdecydował się na strzał. Trafił jednak w rywala, po chwili piłka znalazła się w rękach bramkarza.

1
1
2
23'

Manchesterowi United starał się zagrozić Dalot, jednak zagrał niedokładnie.

1
1
20'

Zagranie do Leao, zawodnik Milanu jednak na spalonym. Sędzia grę przerwał.

1
3
19'

Alex Telles niespodziewanie zamiast dośrodkować uderzył z rzutu wolnego. Piłka jednak poszybowała ponad bramką.

2
1
2
18'

Żółtą kartkę otrzymał Alexis Saelemaekers.

18'

Spokojniejszy fragment gry. Zaczynają mnożyć się faule.

1
1
15'

Kwadrans za nami. Piłka już dwukrotnie znalazła się w bramce gospodarzy, ale... jest 0:0.

4
2
1
1
2
12'

Gola nie ma! Wciąż 0:0. Sędzia dopatrzył się zagrania ręką.

12
6
4
5
12'

Jeszcze trwa sprawdzanie VAR. Czy było zagranie ręką?

1
3
1
1
11'

Do piłki dopadł Kessie. Kapitalny strzał i futbolówka w bramce.

5
3
7
6
8'

Dogranie do Martiala, strzał z woleja, ale w bramce kapitalnie interweniował Gianluigi Donnarumma! Golkiper wybił piłkę ponad bramkę.

3
2
1
1
5'

Piłka w bramce gospodarzy po strzale Leao, ale arbiter gola nie uznał. Arbiter słusznie dopatrzył się spalonego. Wciąż 0:0.

7
4
2
2
4
4'

Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. Jednak bez zagrożenia pod bramką United.

3
1
1
1
1
3'

Spokojne pierwsze minuty. Nic się nie dzieje. Oby cały mecz tak nie wyglądał.

2
2
1
1
1
18:51

Mecz poprowadzi Slavko Vincić (Słowenia).