11
10
10
90+3'

Milan jeszcze w ataku, goście skupiają się na obronie. To już końcowe sekundy gry!

8
2
3
3
5
90+1'

Sędzia doliczył 5 minut.

1
2
4
1
3
88'

W dobrej sytuacji znalazł się Pogba, strzał jednak poszybował obok słupka.

2
1
4
1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Simon Kjaer (AC Milan).

9
3
2
2
85'

Problemy ma Fred. Zawodnik United potrzebuje konsultacji z medykiem.

4
6
83'

Nie potrafi Milan po raz kolejny zagrozić gościom. Gospodarze czasu mają coraz mniej.

2
6
1
80'

W ataku Milan. Włoska drużyna szuka wyrównania i w konsekwencji dogrywki.

1
1
78'

Fernandes uderzył z rzutu wolnego, Gianluigi Donnarumma dobrze się ustawił i złapał piłkę.

1
2
4
2
77'

Żółtą kartkę otrzymał Diogo Dalot (AC Milan).

3
1
74'

Dośrodkował Diaz, do uderzenie głową doszedł Ibrahimović. Świetnie w bramce zachował się Henderson!

16
7
3
3
1
72'

AC Milan - zmiana: schodzi Rade Krunic, wchodzi Brahim Diaz.

wchodzi Wchodzi
Brahim Diaz #21
schodzi Schodzi
1
3
71'

Ożywił się Milan. Gospodarze szukają na murawie Ibrahimovicia, który przed momentem znalazł się na spalonym.

4
3
3
2
3
68'

Zagranie do Alexisa Saelemaekersa, zawodnik Milanu na spalonym.

2
1
2
65'

AC Milan - zmiana: schodzi Samuel Castillejo, wchodzi Zlatan Ibrahimovic.

65'

AC Milan - zmiana: schodzi Pierre Kalulu, wchodzi Diogo Dalot.

65'

Żółtą kartkę otrzymał Pierre Kalulu (AC Milan).

1
1
63'

Nie potrafi Milan znaleźć sposobu na rywala. Goście są dobrze zorganizowani w defensywie.

3
1
2
60'

Dwa kwadranse pozostały gospodarzom na doprowadzenie do dogrywki. Wydaje się, że Milan może mieć z tym spory problem. Miejscowi mają jednak na ławce Zlatana Ibrahimovicia.

6
2
3
57'

Wejście Pogby to była dobra zmiana. Francuz oddał kolejne uderzenie, tym razem jednak niecelne.

4
4
1
55'

Goście cały czas nie pozwalają Milanowi na wiele. United w ataku, gospodarze bezradni.

9
3
1
1
3
52'

Greenwood uderzył, ale Gianluigi Donnarumma nie dał się zaskoczyć. United zdobywając drugą bramkę zamknie mecz.

5
1
1
2
3
50'

Akcja Milanu, strzelał Alexis Saelemaekers, ale dobrze interweniował Henderson. Wcześniej chyba był jednak spalony.

1
1
1
48'

Goool! Bramkę strzelił Paul Pogba (Manchester United). I jest gol dla United. W zamieszaniu w polu karnym piłkę pozwolił sobie odebrać jeden z graczy Milanu. Dopadł do niej Pogba i pokonał bramkarza. 0:1!

34
16
4
11
20
47'

Czytelnicy pytają w listach na czym stoimy. Otóż na teraz awansuje Milan, United potrzebuje jednego gola.

3
1
46'

Manchester United - zmiana: schodzi Marcus Rashford, wchodzi Paul Pogba.

46'

Rozpoczęła się druga połowa.

5
1
1
1
45'

Zagranie do Krunicia, ten jednak przestrzelił! A do bramki miał zaledwie kilka metrów!

4
1
5
3
44'

Strzelał Hernandez, piłkę zablokował Aaron Wan-Bissaka.

2
1
2
1
41'

Groźny strzał oddał Alexis Saelemaekers, Henderson zdołał sparować piłkę na rzut rożny.

2
1
1
2
38'

Chcąc czy nie, ale zbliżamy się do przerwy. Przyznać należy, że po spotkaniu spodziewaliśmy się dużo więcej.

6
1
35'

Szuka Milan premierowego trafienia, ale gospodarze przede wszystkim nie chcą stracić gola.

3
1
32'

Minuty płyną, Milan nie pozwala gościom na wiele.

4
1
1
2
29'

Dośrodkowanie z rogu, głową uderzał Maguire, ale piłka poszybowała ponad bramką.

3
1
1
1
28'

Manchester United cały czas musi odpierać ataki Milanu. A czas płynie.

2
2
1
2
1
25'

Szybkie wyjście United. Piłka trafiła do Freda. Bramkarz pewnie obronił.

4
3
3
2
2
24'

Do dogrania z rogu doszedł Hakan Calhanoglu, strzał był jednak niecelny. W ostatnich minutach więcej z gry ma Milan.

3
1
1
1
21'

James padł w polu karnym, ale nad stadionem słychać: Nein, keine elfmeter.

3
1
2
2
1
20'

Do uderzenia doszedł Rashford, próbę zablokował Kessie.

5
1
2
1
3
18'

Nikt nie chce zbytnio ryzykować. Niczym na randce z ładną dziewczyną. Każdy zły ruch i... po imprezie.

7
5
4
3
2
15'

Odpowiedź Milanu. Płaski strzał oddał Franck Kessie, wprost w dobrze ustawionego Hendersona.

4
12'

W końcu mamy uderzenie. Strzelał Fernandes, ale próba z ok. 15 metrów była bardzo niecelna.

3
1
1
2
1
11'

James dogrywał w pole karne do Fernandesa, ale niedokładne podanie przejęli obrońcy.

4
1
1
9'

Jak na razie pod bramkami niewiele się dzieje. Czekamy na pierwsze sytuacje.

4
1
2
3
1
6'

Manchester United musi atakować i stara się to czynić. Jednak na razie dość chaotyczne próby gości.

2
1
4'

Fernandes dogrywał, ale Greenwood pogubił się w polu karnym. United w ataku!

6
1
2
2
3'

Jak na razie niewiele się dzieje. Czekamy na pierwsze okazje.