Barcelona spokojnie, zespół Koemana wyraźnie oszczędza siły. Oni swoje już zrobili, z nawiązką.

1
1
4
77'

Athletic stara się uratować honor. Zespół z Bilbao szuka swojego gola numer jeden.

1
1
74'
4
3
3
3
6
72'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Jordi Alba. Szybka wymiana podań, zagranie na lewą stronę do Alby, ten do Messiego, który mocnym strzałem do bramki. Simon powinien piłkę odbić, ale nie uczynił tego skutecznie. 0:4!

45
17
4
5
8
71'

Athletic już w cud nie wierzy. Barcelona rozgrywa piłkę na połowie rywala.

4
8
4
7
7
68'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Frenkie De Jong. De Jong w pole karne do Messiego, ten minął rywali i spokojnie uderzył do bramki. Unai Simon nawet się nie rzucił. 0:3!

48
17
8
7
10
67'
5
2
2
2
5
67'
67'
5
2
2
4
4
65'

Strzelał Mikel Vesga, efektem jednak tylko rzut rożny dla drużyny z Bilbao.

3
1
3
2
2
63'

Gol! Strzelił Frenkie De Jong. Asystował mu Jordi Alba. Alba z lewej strony dogrywał niemal z zegarmistrzowską precyzją. Piłka odbiła się od ziemi, a głową do siatki wbił ją De Jong. 0:2!

41
19
6
5
8
63'

Po stracie gola Athletic musi zmienić swoje nastawienie. Jednak zespół z Bilbao wciąż nie zagraża Barcelonie.

3
1
2
1
4
60'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Frenkie De Jong. Zagranie na prawo do De Jonga, a ten na piąty metr, wprost na nogę nadbiegającego Griezmanna. 0:1!

43
19
5
8
9
57'

Cały czas w ataku Barcelona. Athletic po przerwie jeszcze nie gościł pod bramką rywala.

8
6
3
4
5
54'

Athletic Bilbao. Schodzi: Alex Berenguer. Wchodzi: Mikel Vesga.

4
53'

Z czterech metrów uderzał Busquets, trafił w nogę bramkarza!

12
5
3
4
4
52'

Z pola karnego płasko uderzył Pedri, bramkarz końcami palców wybił piłkę na rzut rożny.

8
3
5
3
6
50'

Korner dla Barcelony. Dogrywał Messi, ale bramkarz pewnie na przedpolu piłkę złapał.

3
2
1
1
3
48'

Zagranie Messiego na prawo do Desta, ten dograł na przedpole do Griezmanna. Pierwszy strzał Francuza odbił bramkarz, poprawka przeleciała obok słupka.

13
2
3
5
3
46'

Sędzia rozpoczął 2. połowę!

3
1
2
2
4
46'
3
4
4
3
4
45'

Sędzia doliczył minutę.

5
2
2
2
3
44'

Przed przerwą Barcelona jeszcze stara się coś zdziałać. Brakuje jednak uderzeń.

2
1
2
2
2
41'

Wyjście Athletiku, dogrywał Williams, ter Stegen piłkę złapał.

2
3
1
2
1
41'

Jak na razie oglądaliśmy dwa strzały celne. A za nami już niemal połowa meczu.

1
1
2
5
2
40'

Uderzał Messi, ale strzał został zablokowany.

2
1
5
5
5
39'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Garcia. Rzut wolny dla Barcelony tuż sprzed pola karnego.

6
5
3
5
7
38'

Optyczna przewaga Barcelony. Gramy na połowie zespołu z Bilbao. Wciąż jednak bez goli.

4
1
2
1
1
35'

Messi padł na murawę. Wściekają się gracze Barcelony, bo sędzia kartki nie pokazał.

3
3
3
3
3
34'

Kolejna dość chaotyczna próba Barcelony. Griezmann na przedpolu sfaulował rywala.

2
2
2
3
2
31'

W ostatnich minutach brakuje uderzeń. Barcelona już z taką łatwością nie dochodzi do strzałów.

2
2
3
2
3
28'

Przed momentem Athletic wysoko zaatakował rywala. Gracze z Bilbao nawet przejęli piłkę, ale strzału oddać nie zdołali.

2
4
3
2
3
27'

Bije głową w mur Barcelona. Athletic cały czas bardzo cierpliwie.

4
3
3
2
3
24'

Trwa atak pozycyjny Barcelony. Problem miał trener zespołu z Bilbao, któremu rozwiązał się but. Szkoleniowiec musiał się schylić i go zawiązać.

2
3
3
3
4
21'

Messi minął w polu karnym kilku rywali, strzał poszybował wprost w ręce bramkarza.

2
2
2
2
2
18'

Kruszy mur rywala Barcelona. Athletic czeka na swój moment, na pewno kilka takowych będzie miał.

3
2
1
2
1
15'

Kwadrans za nami. Utrzymuje się optyczna przewaga Barcelony, ale wciąż bez goli. Okazje jednak były.

2
1
1
1
1
12'

W końcu Athletic, dośrodkowanie z rzutu wolnego, wślizgiem uderzał Inigo Martinez, ale nieznacznie się pomylił. Ter Stegen nie byłby w stanie odbić piłki.

7
2
4
4
6
10'

Akcja za akcją sunie na bramkę Athletiku. Zagranie do Griezmanna, ten wycofał do Messiego, który spudłował z pola karnego dość wyraźnie.

4
1
4
1
4
7'

Płaski strzał z pola karnego oddał Dest, piłka o dwa metry minęła słupek.

1
1
3
2
3
5'

Piękna akcja Barcelony. Zagranie do Messiego, ten wycofał na ósmy metr do de Jonga, ale płaski strzał odbił się od slupka!

9
2
2
3
5
4'

Kolejna akcja Barcelony. Ponownie dogrywał Alba, ale wcześniej był spalony.

3
2
2
3
1
2'

W pole karne dośrodkował Alba, nikt jednak do piłki nie doszedł, ale wciąż ma ją Barcelona.