1
1
1
84'

Villarreal coraz bliżej finału, Arsenal jednak cały czas szuka gola na wagę awansu.

3
1
2
81'

Coraz więcej emocji. Arsenal atakuje, Villarreal zamierza skontrować rywala. Czasu już niewiele.

1
2
1
1
2
80'

Arsenal. Schodzi: Kieran Tierney. Wchodzi: Willian.

79'

Ależ pecha ma w czwartkowy wieczór Pierre-Emerick Aubameyang. Po kontrze Gabończyk po raz drugi w meczu w uderzył piłką w słupek!

4
4
2
2
6
79'

W końcu strzał gości, próba Pau Torresa, ale pewnie Leno.

3
2
1
77'

Saka dośrodkował z rogu, w zamieszaniu do piłki doszedł Martinelli, ale bardzo daleko od bramki.

3
2
2
74'

Dogranie z rogu, do piłki doszedł Holding, jednak w bramkę nie trafił.

2
1
2
72'
2
1
1
1
1
71'

Do strzału głową doszedł Holding, piłka minęła jednak bramkę.

1
1
2
2
69'

Minuty płyną, a Arsenalu... nie ma na boisku. Villarreal na niezbyt wiele pozwala gospodarzom. To jednak cały czas tylko jeden gol.

1
3
2
1
66'

Arsenal. Schodzi: Martin Odegaard. Wchodzi: Gabriel Martinelli.

64'

Mari rozbiegał uraz i wrócił do gry.

2
3
2
63'

Problemy ma Pablo Mari. Wiele wskazuje na to, że będzie konieczna zmiana.

1
2
1
60'

Czas dla Kanonierów zaczyna płynąć coraz szybciej. Już tylko dwa kwadranse mają gospodarze, ale teraz to goście szukają zamknięcia rywalizacji.

5
1
58'

Do dogrania doszedł Pino, Leno zdołał odbić piłkę, czego sędzia początkowo nie zauważył i wskazał na aut bramkowy. Później zdanie zmienił.

3
56'

Źle w 2. połowę weszli goście, ale teraz prezentują się dużo lepiej.

1
1
1
53'

Kontra Villarrealu, akcję uderzeniem starał się wykończyć Gerard Moreno, ale źle przymierzył i pewnie interweniował Leno.

2
1
2
52'

Przerwa w grze. Na murawie leżą dwaj piłkarze.

1
1
3
1
4
49'

Niepewnie w bramce Geronimo Rulli, niemal do pustej bramki uderzał Emile Smith Rowe, ten jednak okazji nie potrafił wykorzystać.

2
4
47'

Ależ 2. połowę mógł rozpocząć Arsenal. Piłkę otrzymał Pepe, strzał jednak minął bramkę gości!

2
1
7
5
46'

Gramy po przerwie!

1
4
45+2'

Rzut rożny wykonał Odegaard, ale z dośrodkowania niewiele wyszło. Piłka dla gości.

1
2
1
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
1
1
1
2
44'

Ruszył Saka, ale z dogrania niewiele wyszło. Brakuje Arsenalowi dokładności.

1
1
2
41'

Strzelał Albiol, piłka jednak trafiła w obrońcę.

1
1
2
39'

Uderzał Pierre-Emerick Aubameyang i Geronimo Rulli omal nie wpakował piłki do własnej bramki. Golkiper ostatecznie cało wyszedł z opresji. W strzałach celnych 1:1. W meczu 0:0.

2
3
2
1
2
38'

Szaleństwa na boisku nie ma. Gości długo rozgrywają swoje akcje. Brak uderzeń może denerwować, ale przecież to półfinał!

3
4
35'

Arsenal musi zacząć ryzykować. Teraz jednak jeszcze na to za wcześnie. Villarreal spokojnie, swoje ma.

2
1
32'

Cały czas więcej z gry mają goście. Jednak wszyscy są świadomi, że gol dla miejscowych może zmienić w spotkaniu wiele.

1
2
1
3
29'

Villarreal CF. Schodzi: Samuel Chukwueze. Wchodzi: Yeremi Pino.

1
3
28'

Samuel Chukwueze leży na murawie. Konieczna będzie zmiana.

3
26'

Pierre-Emerick Aubameyang dopadł do piłki w polu karnym. Uderzenie zatrzymała się na słupku bramki gości!

5
3
2
2
7
25'

Do piłki dopadł Kieran Tierney, piłka poszybowała daleko od bramki.

23'

Parejo uderzył, ale piłka minęła bramkę strzeżoną przez Leno. Wciąż bez goli, a taki wynik promuje hiszpański zespół.

2
2
1
1
22'

Będzie rzut wolny dla Villarrealu. Może być groźnie!

1
1
1
19'

Brakuje uderzeń, groźniejszych spięć podbramkowych. Taka gra pasuje gościom.

1
2
1
1
2
16'

Kolejny rzut rożny wykonywali Kanonierzy, ale ponownie bez zagrożenia pod bramką Villarrealu.

2
1
2
14'

Dobry początek w wykonaniu gości. Arsenal niewiele potrafi zdziałać pod bramką Villarrealu.

4
2
2
11'

Saka starał się ruszyć z piłką, dobrze w defensywie zachował się Trigueros.

3
2
2
3
3
8'

Arsenal atakuje, Villarreal jednak nie zamierza murować bramki, ale szuka swojej szansy.

1
1
1
5'

Do uderzenia doszedł Chukwueze, Leno odbił piłkę na rzut rożny!

3
1
2
5
2'

Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy. Dogrywał Odegaard, piłkę wybili obrońcy.

3
1
2
2
19:44

Mecz poprowadzi Slavko Vincić (Słowenia).