11:10! Nie trafia David de Gea! Villarreal triumfuje!

51
48
69
komentarz

11:10! Przyszła kolej na bramkarzy... Geronimo Rulli strzelił tak, jak jego koledzy!

169
66
23
18
38
komentarz

10:10! Nikt nie chce się pomylić. Victor Lindelof również strzela!

109
36
22
34
81
komentarz

10:9! Pau Torres strzelił idealnie, w okienko! Ależ spokój zawodników w finale Ligi Europy.

151
56
26
27
47
komentarz

9:9! Axel Tuanzebe również się nie myli. Ten mecz chyba nie skończy się przed północą.

116
43
36
38
91
komentarz

9:8! Mario Gaspar strzela kolejnego gola.

177
59
28
30
54
komentarz

8:8! Ależ szczęście Shawa... uderzył źle, miał piłkę na rękach Rulli, ale mimo to futbolówka znalazła się w siatce.

104
45
34
39
90
komentarz

8:7! Francis Coquelin trafia w samo okienko.

170
56
36
29
56
komentarz

7:7. Daniel James trafia! Czternasty z rzędu idealnie wykonany rzut karny.

113
41
25
30
78
komentarz

7:6 Raul Albiol... ależ spokój. Villarreal znów na prowadzeniu.

118
43
21
25
40
komentarz

6:6! Co tu się dzieje?! Fred uderzył mocno, w boczną siatkę. Rulli nie zdążył z interwencją.

86
34
21
27
65
komentarz

6:5! Moi Gomez w środek bramki. De Gea wybrał swój lewy róg.

101
37
16
17
43
komentarz

5:5! Edinson Cavani również uderza bardzo dobrze. Piłka w jednym rogu, bramkarz w drugim.

78
32
12
25
60
komentarz

5:4! Daniel Parejo nie zawiódł swoich kibiców i pewnie trafił.

104
38
14
18
48
komentarz

4:4! Marcus Rashford też się nie myli. Pewne uderzenie Anglika.

82
32
13
19
63
komentarz

4:3! Alberto Moreno uderzył perfekcyjnie, w boczną siatkę. De Gea wyczuł intencję strzelca, ale strzał był zbyt dobry.

76
37
17
20
30
komentarz

3:3! Bruno Fernandes strzelił w lewy róg, Rulli był blisko, musnął piłkę ręką, ale nie dał rady.

62
24
8
22
36
komentarz

3:2! Paco Alcacer! Bliski obrony tego strzału był De Gea, zabrakło milimetrów!

63
25
15
17
27
komentarz

2:2! Alex Telles myli bramkarza i wciąż mamy remis.

50
15
8
17
42
komentarz

2:1! Daniel Raba kolejnym pewnym strzelcem.

komentarz

1:0! Gerard Moreno pewnym egzekutorem rzutu karnego.

44
22
4
12
20
komentarz

Emocje sięgają zenitu. Rzuty karne będą wykonywane na bramkę, za którą zasiadają kibice Villarrealu.

komentarz

KONIEC DOGRYWKI! Przed nami konkurs rzutów karnych!

42
22
13
8
13
120+3'

Villarreal CF. Schodzi: Etienne Capoue. Wchodzi: Daniel Raba.

wchodzi Wchodzi
Daniel Raba #12
schodzi Schodzi
1
1
3
120+3'
14
4
5
6
5
120+3'
120'

Trzy minuty doliczyli sędziowie.

11
19
6
8
9
120'

Gra wznowiona.

16
4
1
6
5
118'

Ucierpiał Shaw. Zawodnicy Villarreal wybijają piłkę poza boisko.

13
5
3
9
10
117'

Tymczasem sędziowie uznali, że Fred jednak nie zagrywał piłki ręką. Gra wznowiona. Nie ma rzutu karnego.

22
6
7
10
18
116'
13
3
5
4
3
116'
13
3
5
3
5
114'

Sędziowie sprawdzają na VAR ewentualne zagranie ręką jednego z zawodników United we własnym polu karnym.

8
7
18
8
9
113'

Żółtą kartkę otrzymał Edinson Cavani. Za protesty.

8
2
13
3
2
113'

Ależ zmarnowali okazję Hiszpanie. Gerard Moreno miał na nodze piłkę meczową, ale jego strzał został zablokowany przez Freda.

6
6
1
3
112'

Rashford wrócił na boisko, a tymczasem w ataku Villarreal.

6
3
3
4
3
110'

Problemy zdrowotne Rashforda. Służby medyczne na boisku.

7
8
7
11
5
109'

Długie podanie w kierunku Rashforda, źle obliczył tor lotu piłki Albiol, ale na jego szczęście Anglik nie opanował piłki i ta padła łupem Rulliego.

3
3
1
4
3
108'

Jeszcze jedna centra w wykonaniu Parejo... tym razem dużo mniej udana i pewnie na przedpolu De Gea.

4
1
1
1
1
106'

Dośrodkowanie Parejo z rzutu wolnego, jednak tym razem Albiol przekroczył przepisy w walce o piłkę.

1
5
2
106'

komentarz

Szybka zmiana stron i za moment rozpocznie się ostatni kwadrans finału Ligi Europy.

6
2
1
3
105+1'

Na spalonym Rashford.

3
2
2
3
4
105'

Minuta doliczona do pierwszej części dogrywki.

3
1
1
105'

Jeden z ostatnich ataków United w pierwszej połowie dogrywki.

3
1
1
1
103'

Kolejny raz z rzutu rożnego dośrodkowywał Parejo, po którym... o mało nie nadziali się na kontratak zawodnicy w żółtych koszulkach. Bruno Fernandes podawał jednak minimalnie niecelnie w kierunku Rashforda i zdążyli obrońcy.

3
3
5
2
4
102'

Dośrodkowanie Parejo i z najwyższym trudem De Gea przerzuca piłkę nad bramką. Będzie jeszcze korner dla Villarreal.

3
2
1
5
101'

Kolejna szansa dla Villarrealu z rzutu wolnego. Faulował Bailly.

1
1
1
5
100'
2
2
1
100'

Alcacer w polu karnym United... mocny strzał, ale nad poprzeczką!

2
3
2
99'

Alberto Moreno dostał podanie w polu karnym, ale trochę źle przyjął sobie piłkę, co utrudniło mu oddanie strzału, przez co piłka wyraźnie minęła bramkę.

1
3
2
98'

Dośrodkowanie Parejo na dalszy słupek, ale Gerard Moreno główkował obok słupka.

1
97'

Sporo gry w środkowej strefie boiska. Mało konkretów pod bramkami.

2
3
3
95'

Dobre podanie w pole karne do Alcacera, ten nieźle opanował piłkę, ale został zablokowany w momencie strzału.

3
1
1
1
93'

W odpowiedzi akcja Villarrealu lewą stroną, dośrodkowanie Alberto Moreno na dalszy słupek, ale nie dał się zaskoczyć Shaw i wybił piłkę.

6
3
1
1
92'

Strzał Bruno Fernandesa z narożnika pola karnego. Przyjął to na ciało Albiol.

1
3
2
1
91'

Rulli pewnie łapie piłkę na przedpolu po dośrodkowaniu z lewej strony. Bardzo skoncentrowany jest dziś bramkarz Villarrealu.

3
2
2
3
3
91'

Edinson Cavani przywrócił Manchester United do życia w drugiej połowie. Czy w dogrywce ukłuje po raz kolejny?

1
91'

Pierwsza połowa dogrywki rozpoczęta!

1
3
90+2'

Kolejny raz było groźnie po rzucie wolnym dla Villarrealu. Pau Torres dostał piłkę w narożniku pola karnego, ale nie dokręcił jej odpowiednio przy dalszym słupku.

2
4
2
3
2
90'

Druga połowa potrwa przynajmniej o trzy minuty dłużej. Zanosi się nam na dogrywkę w Gdańsku!

10
2
2
4
1
89'

W poszukiwaniu zwycięskiego gola United. Dośrodkowanie Shawa, najwyżej w polu karnym wyskoczył Pogba, ale źle przyłożył głowę do piłki i strzelił nad poprzeczką.

4
3
3
1
3
88'
1
4
1
2
86'

Nieudany strzał Rashforda z dystansu. Taki na uniknięcie kontrataku...

2
4
4
5
5
84'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Foyth.

Villarreal CF
1
1
3
84'

Shaw z dośrodkowaniem z lewej strony, ale jako że nic z tej akcji nie wyszło, to sędzia wrócił do przewinienia na Angliku. I będzie rzut wolny dla United.

2
2
2
3
82'

Żółtą kartkę otrzymał Eric Bailly. Za uderzenie w twarz Alcacera.

5
2
4
3
3
81'

Rashford z indywidualną akcją, jednak strzał Anglika był bardzo niecelny.

3
4
2
2
5
80'

Ależ przycisnęli przyjezdni z Anglii. Agresywny pressing United, Shaw dośrodkowywał z lewej flanki, jednak czujnie na piątym metrze zachował się Rulli.

3
1
1
2
79'

Ofensywne wejście McTominaya w pole karne, płaska centra do Cavaniego, ale ten został zablokowany tuż przed bramką. Korner dla United.

1
5
77'

Villarreal CF. Schodzi: Manu Trigueros. Wchodzi: Moi Gomez.

Moi Gomez #23
1
1
1
77'

Villarreal CF. Schodzi: Yeremi Pino. Wchodzi: Paco Alcacer.

Yeremi Pino #30
1
1
76'

Jeszcze jeden korner po uderzeniu z dystansu Triguerosa i rykoszecie od Rashforda.

4
5
75'

Korner dla Villarrealu. Wystarczyło jedno podanie przez pół boiska, by wywalczyć stały fragment.

3
1
5
74'

Kolejna strata Villarrealu na własnej połowie. Kompletnie nie radzą sobie z pressingiem w ostatnich minutach.

1
1
5
73'

Olbrzymia przewaga United. Dośrodkowanie Wan-Bissaki i wybijają piłkę "gospodarze".

2
1
3
1
71'

Niesamowite sceny w Gdańsku. Shaw popisał się nieudanym dośrodkowaniem prawą nogą, ale... totalnie przypadkowo trafił w głowę Cavaniego, który instynktownie próbował jeszcze strzelać, jednak trafił w stojącego obok obrońcę.

1
1
3
3
4
71'

W odpowiedzi akcja Villarrealu, Parejo strzelał z dystansu, ale nie trafił w bramkę.

3
1
1
1
70'

Ależ spudłował Rashford! Kapitalne zagranie Cavaniego do Bruno Fernandesa, ten urwał się z prawej strony i zagrał w pole karne do niepilnowanego Rashforda, ale ten w tylko sobie znany sposób nie strzelił gola z paru metrów! Na jego szczęście ostatecznie sędzia asystent zasygnalizował spalonego Cavaniego.

1
3
3
68'

United miał rzut wolny z bocznego sektora boiska, ale dośrodkowanie Shawa było kiepskiej jakości i Hiszpanie oddalili zagrożenie.

1
2
2
1
66'

Trigueros ofiarnie blokuje strzał McTominaya z osiemnastu metrów.

4
2
1
2
66'

Zdecydowana przewaga United w ostatnich minutach.

1
1
6
64'

Dośrodkowanie Bruno Fernandesa z prawej strony, po którym reklamowali zagranie ręką jednego z zawodników Villarrealu rywale! Gwizdek sędziego jednak milczy.

1
2
2
1
1
63'

Długie podanie w kierunku Rashforda, ale czujny był Rulli i skutecznie interweniował poza własnym polem karnym.

4
62'

Rashford na spalonym po zagraniu Shawa. Sami prowokują jednak zagrożenie zawodnicy Villarrealu. Mnożą się proste straty na własnej połowie.

1
2
2
59'

Chwila oddechu dla piłkarzy w żółtych koszulkach. Wreszcie potrafią utrzymać się dłużej przy piłce na połowie rywala.

2
1
1
57'

Idą za ciosem Czerwone Diabły! Bruno Fernandes strzelał zza pola karnego... minimalnie obok słupka!

2
2
2
57'

Wybuch radości w sektorach zajmowanych przez kibiców United. Gol uznany!

16
4
2
12
56'

VAR sprawdza jeszcze sytuację pod kątem spalonego.

2
1
3
5
6
55'

Gol! Strzelił Edinson Cavani.

Po rzucie rożnym zawodnicy Villarrealu wybili piłkę poza pole karne. Nie zastanawiał się Rashford i huknął z ponad dwudziestu metrów, futbolówka odbiła się jeszcze w "szesnastce", co kompletnie zmyliło Rulliego, a Edinson Cavani zachował się jak rasowy snajper i doprowadził do wyrównania!

55
15
7
9
18
54'

Żółtą kartkę otrzymał Etienne Capoue. Za faul taktyczny.

1
4
1
53'

VAR podpowiedział sędziemu, że ten podjął słuszną decyzję. Nie ma rzutu karnego.

10
5
1
1
6
52'

Greenwood został kopnięty w polu karnym Villarrealu. Gra przerwana. Czekamy na decyzję VAR. Pierwotnie arbiter nie zdecydował się na użycie gwizdka.

1
4
1
7
50'

Płaskie i bardzo mocne dośrodkowanie Wan-Bissaki z prawej strony, ale żaden z partnerów nie zdołał wcisnąć się przed zawodników w żółtych koszulkach.

2
1
1
49'

Niewiele się zmieniło w porównaniu do pierwszej połowy. W dalszym ciągu zdecydowanie bardziej konkretni są zawodnicy z Hiszpanii. Manchester United niby atakuje, ale jakoś tak bez przekonania.

5
1
2
48'

Kolejny rzut wolny dla Villarrealu i kolejne olbrzymie zamieszanie w polu karnym De Gei. Niewiele zabrakło, a jeden z dwójki zawodników "gospodarzy" wpakowałby piłkę do siatki z kilku metrów. Szczęśliwie wybronili się rywale.