Liga Konferencji Europy: I runda eliminacyjna, rewanże

Sprzed pola karnego Makowski, ale bardzo czytelnie i wprost w bramkarza.

2
3
2
90+1'

Piasecki raz, Piasecki dwa, Piasecki trzy. Gola jednak nie było. Snajper kiksował, albo był blokowany. Szkoda...

1
3
1
6
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

6
2
1
2
88'

Odpowiedź wrocławian, a właściwie jej próba. Na spalonym Piasecki.

1
1
2
1
1
88'

Sprzed pola karnego uderzył Drame, Szromnik błędu nie popełnił.

1
4
2
87'

Śląsk szuka trzeciej bramki, rywale chcą uratować honor. Otwarta końcówka spotkania.

8
4
3
84'

Sporo rzutów rożnych wykonują w meczu gracze Śląska. Rywale chaotycznie, ale cało wychodzą z opresji.

6
82'

Stiglec już pokazał się w ofensywie. Został złapany na spalonym.

2
2
3
1
81'
80'

Szromnik popełnił błąd, nie było go już w bramce, ale Piasecki stojąc przed linią bramkową wybił piłkę!

8
4
5
1
2
79'

Strzał Picha odbił bramkarz, poprawiał Piasecki, ale był na spalonym.

4
6
77'

Mogło być groźnie pod bramką Szromnika. Jednak Musonda zdążył wrócić i wybić piłkę.

3
1
8
1
1
75'

Śląsk oddał inicjatywę rywalom, ale pozwala mu jedynie rozgrywać piłkę w okolicach środka pola.

1
6
1
3
72'
69'

Paide. Schodzi: Siim Luts. Wchodzi: Hadji Drame.

3
69'

Paide. Schodzi: Martin Kase. Wchodzi: Kristofer Piht.

Kristofer Piht #9
Martin Kase #14
5
3
2
68'

Śląsk szuka kolejnego gola. Płaskie dogranie z pola karnego złapał bramkarz.

6
2
5
1
1
65'

Gol! Strzelił Victor Garcia. Asystował mu Waldemar Sobota. Sobota znalazł się z piłką w polu karnym, dośrodkował na szósty metr, a tam Garcia wpakował futbolówkę do siatki. Dość szczęśliwie, ale ważny skutek. 2:0!

77
33
4
2
6
65'
64'
63'

W końcu celny strzał. Płasko sprzed pola karnego przymierzył Makowski, bramkarz pewnie piłkę złapał.

1
1
2
3
komentarz

2
60'

Żółtą kartkę otrzymał Victor Garcia. Niepotrzebna kartka dla zawodnika Śląska.

Śląsk Wrocław
1
1
5
59'

Gospodarze potyczkę mają pod kontrolą. Tylko kataklizm mógłby im odebrać wygraną.

4
3
56'

Śląsk szuka drugiej bramki. Dogranie do Exposito, ten jednak głową uderzył ponad poprzeczką. Hiszpan wskazywał sędziemu, że był faulowany. Bośniak problemu nie widział.

1
4
3
53'

Garcia niespodziewanie uderzył z rzutu wolnego. Bramkarz nie był w stanie interweniować, piłka trafiła w słupek i wyszła na aut!

4
2
4
3
5
52'

Kolejny raz do wrzutki doszedł Makowski. Strzał głową miał przelobować bramkarza. Przelobował jednak także bramkę.

7
1
1
1
50'

Mączyński z rzutu rożnego do Makowskiego, ale gola dla gospodarzy nie ma.

1
1
48'

Po zmianie stron wciąż w ataku Śląsk Wrocław. Rywale bez koncepcji na zaskoczenie miejscowych.

2
2
1
46'

Paide. Schodzi: Deabeas Owusu-Sekyere. Wchodzi: Hindrek Ojamaa.

Hindrek Ojamaa #25
Deabeas Owusu-Sekyere #31
1
1
46'

Paide. Schodzi: Sergei Mosnikov. Wchodzi: Karl Mool.

Karl Mool #33
2
46'

4
45'

Sędzia doliczył minutę.

5
2
1
1
44'

Odważne wyjście Szromnika, który uprzedził rywala. Mogło być groźnie pod bramką wrocławian.

3
2
43'

Śląsk w końcu swoje zrobił. Rywale miotają się, ale niewiele potrafią zdziałać.

8
5
1
2
4
41'

Gol! Strzelił Patryk Janasik. Asystował mu Erik Exposito. Zamieszanie w polu karnym gości. Exposito do Janasika, a ten płaskim strzałem z ok. ośmiu metrów pokonał bramkarza. 1:0!

137
48
8
6
5
39'

Kombinacyjne rozegranie rzutu rożnego, ale końcowe podanie Soboty do Mączyńskiego było już niedokładne.

4
6
7
8
6
38'

I po raz trzeci. Na Śląsku, Górnym, mówi się: trzy rogi elwer (rzut karny).

10
10
3
2
3
38'

Po rzucie rożnym... kolejny korner. Przy piłce Mączyński.

3
3
2
4
37'

Garcia dogrywał z lewej strony, piłkę zablokował jednak obrońca. Będzie rzut rożny.

2
3
1
35'

Mały alarm pod bramką Szromnika. Bramkarz Śląska Wrocław interweniować nie musiał.

1
1
3
33'

Goście cały czas dość chaotycznie w defensywie, bramkarz zamiast łapać piłkę piąstkuje ją. Bardzo niepewnie.

1
30'

Dwa kwadranse za nami. Śląsk wydaje się, że ma mecz pod kontrolą. Jednak gol dla gości może sporo skomplikować.

4
28'

Do wrzutki z prawej strony dopadł Garcia, ale strzał przeleciał ponad bramką. Szuka Śląsk Wrocław premierowego trafienia i spokoju w meczu.

1
1
3
26'

Sprzed pola karnego przymierzył Makowski, kilka pięter ponad bramką.

2
3
3
2
3
24'

Mączyński dośrodkował z rzutu wolnego, ale Lewkot nie zdołał odpowiednio zgrać piłki. Po chwili goście wyprowadzili kontrę, Szromnik wybiegł daleko przed pole karne i futbolówkę wybił.

1
2
3
2
22'

Praszelik do Exposito, ten jednak w doskonałej sytuacji uderzył wprost w bramkarza! Gospodarze w natarciu!

9
5
8
3
3
20'

Śląsk ponownie przeważa, rywale błędy popełniają, ale jak na razie nie ma to przełożenia na gole.

1
1
2
2
18'

Goście w końcu dłużej operują piłkę, ale do bramki Szromnika bardzo daleko.

1
2
1
1
4
15'

A teraz płaski próba Garcii, piłka przeleciała obok bramki.

1
2
1
13'

Atak pozycyjny Śląska Wrocław. Gospodarze szukają premierowego trafienia. Strzał Makowskiego sprzed pola karnego obronił bramkarz.

1
3
3
1
11'

Mączyński uderzył z rzutu wolnego, ale zabrakło precyzji. Bramkarz interweniować nie musiał.

3
2
5
2
10'

Żółtą kartkę otrzymał Abdul Razak Yusif. Obrońca kopnął w klejnoty rodowe Praszelika.

3
10'

Estoński bramkarz bardzo ryzykował i mogło się to dla niego źle skończyć. Gdyby nie obrońca miałby problem.

6
2
2
1
9'

Akcja gości lewą stroną. Mogło być groźnie, ale zabrakło spokoju. Piłkę przejęli wrocławianie.

4
3
2
3
7'

Kolejna akcja Śląska i ponownie niedokładnie w środku pola. Piłkę złapał Aksalu.

3
1
1
5'

Tamas chciał dogrywać do Exposito, ale podawał bardzo niedokładnie. Od bramki Estończycy.

1
2
1
1
5
3'

Odważnie weszli w mecz goście, ale Śląsk powoli przejmuje inicjatywę.

6
9
1
1
1
1'

Już Estończycy w polu karnym Śląska, ale zabrakło uderzenia. Wszystko przez złe przyjęcie piłki.

5
5
1
2
20:24

Piłkarze uczcili pamięć zmarłego trenera Jana Calińskiego.