Raków. Schodzi: Alexandre Guedes. Wchodzi: Maciej Wilusz.

Raków. Schodzi: Vladislavs Gutkovskis. Wchodzi: Sebastian Musiolik.

Lipski dośrodkował z rzutu wolnego, Czerwiński uderzył głową ponad bramką.

2
1
1
76'

Kwadrans do końca. Jeszcze niedawno Piast mógł prowadzić 3:1, a przegrywa 2:3. Niebywały mecz w Gliwicach.

12
8
3
2
74'

Gol! Strzelił Ivi Lopez. Pewny strzał Lopeza, Plach bez szans i Raków prowadzi 3:2!

47
26
5
3
4
74'

A teraz rzut karny dla Rakowa! Popchnięty w polu karnym został Długosz. Przewinił Holubek!

30
19
5
2
3
70'

Gol! Strzelił Wiktor Długosz. Asystował mu Alexandre Guedes. To Lipski "załatwił" Piastowi mecz. Raków bez kalkulacji. Cebula do Guedesa, a ten do Długosza, który wślizgiem z bliska na 2:2!

32
23
5
3
4
70'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Patryk Lipski! Tragiczne uderzenie Lipskiego. Wprost w ręce bramkarza. Ten zawodnik rzutów karnych nie potrafi wykonywać.

Piast Gliwice
27
20
11
7
11
69'

Rzut karny dla Piasta. W polu karnym sfaulowanym został Holubek! Przewinił Długosz.

2
4
2
5
67'

Raków. Schodzi: Giannis Papanikolaou. Wchodzi: Marcin Cebula.

66'

Gol! Strzelił Patryk Sokołowski. Asystował mu Martin Konczkowski. Piast się zaczął budzić i szybko przekuł to w konkrety. Konczkowski z prawej strony na szósty metr, a tam Sokołowski pod poprzeczkę do siatki. 2:1!