PKO Ekstraklasa: 3. kolejka
08 sie 2021 17:30
90+5'

Z 16 metrów strzelał Michal Skvarka. Uderzenie celne, ale zbyt lekkie, by zaskoczyć bramkarza.

15
9
1
2
11
90+5'

Wisła przy piłce, ale na własnej połowie. Dobrze gra Raków.

15
4
1
1
7
90+3'

Z dystansu strzelał Michal Skvarka. To uderzenie zostało zablokowane.

20
9
1
4
10
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Vladislavs Gutkovskis.

Raków Częstochowa
8
2
2
4
21
90+2'

Wisła atakuje. Sporo dośrodkowań przed bramkę Rakowa.

9
6
4
2
9
90'

Doliczone pięć minut.

11
4
5
4
16
89'

Z rzutu wolnego celny strzał oddał Ivi Lopez. Bramkarz Wisły nie dał się zaskoczyć.

16
5
2
3
14
88'

Żółtą kartką ukarany został Marek Papszun, trener Rakowa.

11
4
7
1
19
86'
86'

Wisła chyba nie ma pomysłu, jak przebić się przez defensywę Rakowa.

9
8
1
4
4
Czy Wisła Kraków strzeli w tym meczu jeszcze bramkę?
1
1
1
83'

Raków cały czas szuka okazji na kolejnego gola.

19
7
2
10
82'

Z dystansu strzelał Dor Hugi. Piłkę pewnie złapał bramkarz Rakowa.

12
9
1
7
79'

Gol! Strzelił Vladislavs Gutkovskis. Asystował mu Ivi Lopez.

Raków prowadzi 2:1! Ivi Lopez wstrzelił piłkę z rzutu wolnego tuż przed bramkę Wisły, a tam nogę dostawił Vladislavs Gutkovskis. Futbolówka wpadła do bramki gospodarzy!

65
30
5
11
35
78'

Raków nie zamierza się bronić i rozgrywa piłkę na połowie Wisły.

15
11
6
3
10
75'

Sporo zmian w ostatnich minutach. Zobaczymy, jak to wpłynie na grę obu zespołów.

6
3
1
1
1
75'

Raków. Schodzi: Sebastian Musiolik. Wchodzi: Vladislavs Gutkovskis.

74'

Raków. Schodzi: Marko Poletanović. Wchodzi: Dominik Wydra.

74'

Raków. Schodzi: Marcin Cebula. Wchodzi: Daniel Szelągowski.

73'
73'
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcin Cebula.

5
2
1
2
10
72'

Szybka akcja Rakowa, ale minimalnie zbyt mocne podanie do Cebuli.

3
2
4
6
72'

Raków dobrze prezentuje się w defensywie. Goście rozbijają ataki drużyny z Krakowa.

4
69'

Minimalnie zbyt wysoko dośrodkował Dor Hugi. Do strzału już składał się Jan Kliment.

3
1
1
4
4
67'

Kolejna dobra okazja dla Rakowa! Zza pola karnego minimalnie pomylił się Ivi Lopez.

4
2
1
4
7
66'
65'

Zagranie z rzutu rożnego przed bramkę Wisły. Ładna wrzutka, ale zabrakło strzału i piłkę wybił Mateusz Młyński.

3
3
2
1
2
63'

Dośrodkowanie w pole karne Rakowa. Jan Kliment trącił piłkę, a ta przeleciała obok bramki Rakowa.

5
4
2
2
5
61'

Gol! Strzelił Marcin Cebula.

Fantastyczny strzał Marcina Cebuli! Przepiękna bramka! Po uderzeniu z dystansu, z około 20 metrów, piłka wpadła prawie w samo okienko bramki Wisły! 1:1 w Krakowie.

46
25
6
18
35
60'

Ivi Lopez dryblował przed polem karnym Wisły. Zabrakło jednak strzału i z tej akcji Rakowa nic nie wyszło.