Raków. Schodzi: Mateusz Wdowiak. Wchodzi: Wiktor Długosz.

1
2
3
88'

Rzut wolny dla Rakowa. Po dośrodkowaniu ucierpiał zawodnik gości, który dodatkowo faulował.

7
1
2
2
6
86'
3
2
1
1
1
85'
84'

Raków. Schodzi: Walerian Gwilia. Wchodzi: Fabio Sturgeon.

84'

3
83'

Dośrodkowanie do Araka, napastnik ładnie złożył się do uderzenia głową, ale nie trafił w bramkę.

3
3
2
6
3
79'

Gol! Strzelił Sebastian Musiolik. Asystował mu Fran Tudor. Tudor dograł z prawej strony wprost na głowę Musiolika. Znowu remis! 2:2!

36
24
4
8
18
77'

Strzelał Arak. Uderzenie głową z ok. 11 metrów o centymetry minęło bramkę!

11
9
4
3
6
75'

Gracze Rakowa w małym szoku. To oni mieli prowadzić, gonić Lecha. A tymczasem przegrywają.

6
4
2
4
1
73'

Raków. Schodzi: Marko Poletanović. Wchodzi: Igor Sapała.

73'

Raków. Schodzi: Vladislavs Gutkovskis. Wchodzi: Jakub Arak.

72'

Gol! Strzelił Maurides. To się porobiło! Radecki znalazł się w sytuacji sam na sam. Trelowski odbił piłkę nogą, ale dobitka Mauridesa znalazła się w bramce. 1:2!

24
14
5
12
17
70'

Lopez uderzył z rzutu wolnego. Trafił w mur. Kontra Radomiaka, wyłożenie piłki na dziesiąty metr do Leandro, ale ten skiksował.

3
3
5
2
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Jakubik.

5
3
3
2
2
67'

Kozak zamiast podawać w polu karnym zdecydował się na strzał. Rezerwowy został zablokowany.

2
2
1
2
64'

Sprzed pola karnego uderzył Kozak. Piłka poszybowała jednak kilka metrów ponad bramką.

4
2
1
2
62'
61'
61'

Raków szuka gola. Prostopadłe zagranie do Gutkovskisa, ten uderzył jednak ponad bramką.

5
2
1
komentarz

59'

Prostopadłe zagranie do Gwilii, ten uderzył z ostrego kąta, ale w bramkę nie trafił.

4
5
3
1
57'

Próba odpowiedzi Rakowa. Do piłki doszedł Abramowicz. Piłka odbiła się jeszcze od obrońcy. Będzie rzut rożny.

5
5
55'

Uderzał sprzed pola karnego Lopez. Piłka przeleciała obok bramki. Będzie rzut rożny.

7
6
1
55'

Gospodarze cały czas w ataku. Gol dla Rakowa wisi na włosku.

8
5
1
1
1
52'

Zagranie do Lopeza, ten uderzał z sześciu metrów. Majchrowicz odbił piłkę, dobitka Gwilii przeleciała tuż obok słupka!

7
4
1
2
1
50'

Lopez dogrywał z rzutu wolnego. Niedokładnie, piłka poszybowała ponad poprzeczką.