2
5
14
85'

Kłopoty Artura Boruca! Yaw Yeboah strzelił z dystansu, bramkarz popełnił błąd i w ostatniej chwili interweniował nogą.

37
37
11
6
8
84'
16
9
4
3
4
83'
83'
82'

Próba Tomasa Pekharta. Rykoszet i kolejny rzut rożny dla "Wojskowych".

5
5
3
8
19
81'

Yuri Ribeiro szykuje się do debiutu w PKO Ekstraklasie.

6
3
1
3
7
80'

Gospodarze utrzymują się przy piłce. Zawodnicy Legii są bezradni.

32
17
3
4
5
78'

Mateusz Wieteska utyka. Wygląda na to, że będzie potrzebna zmiana.

12
8
4
5
6
77'

Yaw Yeboah dał sygnał swojej drużynie do ataku.

32
15
5
4
7
75'

Po stronie Legii uaktywnił się Luquinhas. Ofensywny pomocnik wywalczył rzut rożny.

15
9
6
9
19
73'

Podopieczni Michniewicza rozgrywają piłkę przed polem karnym i szukają luki w defensywie Wisły.

1
1
1
5
18
71'

Błyskawiczny atak Wisły. Przed szansą stanął Kliment, który przed chwilą pojawił się na murawie. Strzał Czecha został zablokowany.

22
4
9
12
70'
11
4
1
3
2
69'

Legia Warszawa. Schodzi: Ernest Muci. Wchodzi: Bartłomiej Ciepiela.

20-latek debiutuje w seniorach Legii.

65'

Doskonała współpraca napastników Legii! Tomas Pekhart zagrał do Mahira Emreliego i 24-latek zrehabilitował się. Tym razem Kieszek nie miał żadnych szans.

A jednak! Gol anulowany. Emreli nieprzepisowo powstrzymywał Michala Frydrycha.

101
58
10
30
64
65'

8
64'

To nie jest dzień Rafaela Lopesa. Kolejny strzał Portugalczyka był niecelny.

16
14
4
9
62'

Obiecująca akcja Wisły. Młyński na spalonym.

5
2
4
12
10
61'

Yeboah przeszarżował i stracił piłkę, ale chwilę później naprawił swój błąd.

14
9
1
2
59'

Wieteska świetnie wypuścił Emreliego. Snajper poradził sobie z dwoma obrońcami, miał idealną sytuację i strzelił prosto w bramkarza Wisły.

21
17
2
5
2
58'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Pekhart.

36
19
3
5
4
56'

Kolejne dogranie Muciego z narożnika. Obrońcy Wisły odparli atak rywali.

16
7
4
3
54'

Słabszy moment gospodarzy. Stołeczna drużyna wygląda zdecydowanie lepiej po zmianie stron.

5
3
1
11
25
52'

Rafael Lopes dopadł do piłki, jednak Konrad Gruszkowski stanął na jego drodze.

11
7
1
3
1
50'

Błąd Bartosza Slisza mógł być katastrofalny w skutkach. Mateusz Młyński posłał piłkę na trybuny.

2
2
10
7
48'

Strzał Skibickiego po zamieszaniu w polu karnym. Po chwili Wiślacy próbowali wyprowadzić kontratak.

5
3
3
2
47'

Goście przebudzili się. Groźne uderzenie Muciego i Kieszek przeniósł piłkę nad poprzeczką.

8
4
2
4
5
46'
46'
46'

Piłkarze Legii rozpoczęli drugą połowę.

1
1
5
3
komentarz

Mahir Emreli i Kacper Skibicki są już gotowi do wejścia.

5
3
4
2
4
komentarz

Paweł Kieszek był prawie bezrobotny. Należy spodziewać się, że trener Legii wpuści Mahira Emreliego.

2
7
1
2
1
komentarz

Adrian Gula mógł odetchnąć z ulgą po trafieniu Kostarykanina.

11
3
2
3
45+7'

Muci precyzyjnie dośrodkował z rzutu rożnego, jednak Brown Forbes wygrał pojedynek powietrzny.

20
9
3
4
5
45+6'

Zawodnicy Legii muszą popracować nad celnością podań.

8
13
1
4
4
45+4'

Yeboah ma bardzo dużo sił. Skrzydłowy właśnie dał próbkę swoich umiejętności.

26
13
2
5
3
45+2'

Ernest Muci potrafi uderzyć z dystansu. Albańczyk oddał strzał, Hanousek zmienił tor lotu piłki, lecz sędzia tego nie dostrzegł.

11
9
2
3
4
45'

Sędzia postanowił doliczyć siedem minut do pierwszej połowy.

4
3
8
7
10
44'

Muci zostawił piłkę Hołowni, ten uderzył lewą nogą i Frydrych zażegnał niebezpieczeństwo.

11
11
1
2
1
43'

Hanousek odbił piłkę ręką przed polem karnym. Rzut wolny dla "Wojskowych".

2
39'

Mateusz Wieteska powstrzymał kontratak Wisły Kraków. Nie było faulu, ale Mateusz Młyński zwija się z bólu.

6
5
3
6
13
38'

Rafael Lopes spróbował swoich sił. Paweł Kieszek tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

9
6
3
3
2
37'

Yeboah jest w doskonałej formie. Ghańczyk po raz kolejny zabawił się z rywalem.

25
12
1
2
3
35'

Felicio Brown Forbes miał pretensje do sędziego po zderzeniu z Maikiem Nawrockim.

11
3
2
2
5
33'

Fani zagrzewają Wiślaków do walki. Piłkarze Legii nie potrafią zagrozić rywalom.

34
25
3
2
10
31'

31
29'

Gol! Strzelił Felicio Brown Forbes. Asystował mu Yaw Yeboah.

To musiało się tak skończyć! Yaw Yeboah napędził akcję Wisły i przekazał piłkę koledze. Brown Forbes wpisał się na listę strzelców.

268
118
14
23
44
27'

Arbiter na moment zatrzymał grę i upomniał obu zawodników.

12
3
2
3
5
26'

Skvarka starł się ze Sliszem. Sędzia Dobrynin nawet nie zareagował.

9
5
3
4
3
25'

Podopieczni Adriana Guli są coraz groźniejsi pod bramką gości.

26
14
2
2
8
23'

Brown Forbes jest bardzo aktywny w ataku! Napastnik huknął zza pola karnego, piłka była poza zasięgiem Boruca i odbiła się od słupka.

29
16
12
5
7
23'

Skvarka podjął próbę z dystansu. Strzał Słowaka został zablokowany.

10
3
2
4
5
21'

Yeboah zabawił się z Hołownią, lecz tym razem stracił piłkę.

11
5
2
1
3
19'

Niewielkie zamieszanie w polu karnym Wisły. Kieszek wyjaśnił sytuację.

11
5
2
4
2
18'

Pekhart uderzył głową i Frydrych szczęśliwie wybił piłkę na rzut rożny.

7
3
2
2
4
18'

Pekhart złapany na pozycji spalonej.

11
7
1
3
17'

Jest celny strzał gospodarzy. Centra Gruszkowskiego, Skvarka główkował i Boruc bez trudu złapał piłkę.

3
2
1
3
2
15'

Nawrocki wygrał pojedynek z Brown Forbesem. Boruc wznowił grę.

5
2
1
2
7
14'

Luquinhas próbował odpowiedzieć. Ofensywny pomocnik stracił panowanie nad piłką.

10
5
1
3
2
12'

Stuprocentowa sytuacja Wisły! Brown Forbes strzelił głową i piłka odbiła się od poprzeczki. Chwilę później Boruc interweniował.

16
13
21
10
11
12'

Pierwszy rajd Yeboaha. Skrzydłowy wbiegł w pole karne z prawej strony i został zatrzymany przez Mateusza Wieteskę. Rzut rożny.

14
7
1
8
4
10'

Gramy dalej. Legia zaczyna na własnej połowie.

7
2
1
1
5
8'

Obie drużyny czekają na gwizdek, widoczność na boisku w dalszym ciągu jest ograniczona.

3
3
3
3
3
6'

Zawodnicy powoli wracają na murawę.

9
3
1
2
4'

Sędzia zarządził przerwę, odpalone race utrudniają grę.

13
8
6
7
14
3'

Felicio Brown Forbes znalazł sobie trochę miejsca przed polem karnym i oddał strzał! Piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką.

7
6
3
5
6
2'

Piłkarze "Białej Gwiazdy" próbują budować akcję od tyłu.

7
5
1
1
3
1'

Na stadionie Wisły mamy atmosferę piłkarskiego święta.

16
6
2
16:51

Na stadionie przy Reymonta pojawiło się ponad 24 tys. kibiców.

10
10
1
1
2
16:51

W kadrze Legii po raz pierwszy jest Ribeiro. Celhaka jeszcze poczeka na debiut.

4
3
4
16:51

Yeboah znalazł się w wyjściowym składzie, natomiast Błaszczykowski rozpocznie mecz na ławce.

5
3
1
1
2
16:51

Yaw Yeboah ma swoje pięć minut. Skrzydłowy Wisły zdobył cudowną bramkę w starciu z Górnikiem Łęczna (3:1). - Gratulacje napływały z wielu krajów. Pisał na przykład Kalidou Koulibaly, jedna z największych gwiazd Napoli - zdradził piłkarz (więcej TUTAJ).

1
1
3
16:51

Przed nami "polski klasyk", czyli rywalizacja Wisły Kraków z Legią Warszawa. Mistrzowie Polski są w dobrych humorach po awansie do fazy grupowej Ligi Europy. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godz. 17:30.