To mógł być zabójczy cios Wisły. Strzał Susnjary odbił Kovacević!

3
2
4
90+4'

Jeszcze Raków. Płaski strzał sprzed pola karnego Gutkovskisa, Kamiński pewnie obronił.

7
6
1
2
5
90+1'

Często "płacze" w meczu Szwoch. Takich delikatnych zawodników nie lubimy.

10
7
7
3
7
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
3
3
4
89'

Główkował Musiolik, ale strzał z sześciu metrów zablokował obrońca!

2
2
4
2
4
88'

Przewaga należy do Rakowa, ale goście nie potrafią przedostać się w pole karne gospodarzy.

6
6
2
1
7
85'

Faul w ataku Gutkovskisa. Ucierpiał Kamiński, ale pozbierał się z murawy.

2
3
2
2
82'

Spadło tempo rozgrywanych akcji, wszystko jest dość przewidywalne.

1
2
2
4
81'

Raków. Schodzi: Ivi Lopez. Wchodzi: Igor Sapała.

3
4
1
1
78'

Raków. Schodzi: Wiktor Długosz. Wchodzi: Mateusz Wdowiak.

78'
77'
76'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Sekulski.

3
1
1
2
1
75'

Raków. Schodzi: Fabio Sturgeon. Wchodzi: Vladislavs Gutkovskis.

75'

Raków. Schodzi: Marcin Cebula. Wchodzi: Daniel Szelągowski.

72'

Do dośrodkowania z rogu doszedł Rasak, piłka odbiła się od poprzeczki!

4
1
4
5
4
71'

Przed kolejną szansą Warchoł. Strzał z pola karnego obronił Kovacević!

11
5
7
5
5
69'

Cały czas akcja za akcję. Wydaje się, że ten kto strzeli wygra.

3
2
1
66'

Raków stara się spychać Wisłę pod jej bramkę, ale Nafciarze nie zamierzają się bronić, tylko sami szukają swoich szans.

12
7
2
2
63'

A teraz sprzed pola karnego uderzał Lopez, Kamiński sparował strzał.

16
11
2
4
63'

Cebula starał się przelobować Kamińskiego uderzając z połowy boiska. Bramkarz zdążył wrócić i w ostatnim momencie odbił piłkę!

15
11
3
1
komentarz

1
58'

3
57'

Otwarta gra, obie drużyny szukają gola na wagę wygranej.

3
2
1
54'

Do dogrania Szwocha doszedł Warchoł. Strzał głową pewnie złapał dobrze ustawiony Kovacević.

4
5
5
6
7
52'

I znowu zaostrzyła się gra. Kartkę otrzymał... Marek Papszun.

9
8
5
3
3
50'

Uderzył Wolski, piłka odchodziła od bramki i minęła słupek o kilka metrów.

2
5
7
6
7
49'

Żadna z drużyn nie zamierza się bronić. Obserwujemy akcję za akcję. Czekamy jeszcze na celne uderzenia.

2
2
2
1
46'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcin Cebula.

11
9
3
2
4
46'

Rozpoczęła się 2. połowa.

3
2
1
46'

Raków. Schodzi: Alexandre Guedes. Wchodzi: Sebastian Musiolik.

11:59

1
1
45+1'

Cebula sam na sam z bramkarzem, uderzył obok bramkarza i trafił w słupek! Poprawka Poletanovicia poszybowała ponad bramką!

11
10
7
5
9
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
3
43'

Kolejny piłkarz leży na murawie. Doszło do zderzenia. Guedes już jednak z murawy się podnosi.

3
4
4
1
2
40'

Nerwowo zrobiło się na boisku. Zaostrzyła się gra, gorąco na ławce Wisły. Sędzia stara się panować nad sytuacją.

1
1
4
1
39'

7
37'

Gol! Strzelił Damian Warchoł. Asystował mu Mateusz Szwoch. Wisła wyrównała! Szwoch dośrodkował z rzutu wolnego na dziesiąty metr. Tam do piłki doszedł Warchoł i strzałem głową uderzył nie do obrony. 1:1!

28
14
3
11
16
35'

Wisła Płock atakuje, Raków nastawił się na wyprowadzanie kontr.

8
2
1
3
3
32'

Lopez uderzył bardzo podobnie, ale Kamiński błędu nie popełnił.

7
2
3
3
31'

Lopez uderzył z rzutu wolnego, Kamiński dobrze w bramce, ale... Będzie powtórka.

2
30'

Szukają swojej szansy płocczanie. Wisła stara się atakować, Raków cofnął się.

1
1
1
5
5
27'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andrzej Niewulis.

2
2
3
1
5
25'

Niepewnie Kovacević, ale Raków uratował Kun, który po strzale Vallo wybił piłkę sprzed bramki.

8
1
3
1
2
23'

Aleź pudło Sekulskiego! Snajper miał do bramki ok. 12 metrów i sporo czasu i miejsca. Huknął ponad poprzeczką! Niebywałe!

7
9
4
2
7
22'

Raków prowadzi i przeważa. Wisła nie potrafi wydostać się z własnej połowy pod bramkę gości.

10
4
1
2
2
19'

Gol! Strzelił Marcin Cebula. Asystował mu Patryk Kun. Piękny gol Cebuli! Z lewej strony dośrodkował Kun, Cebula biodrem przyjął sobie piłkę, odwrócił się i uderzył z pola karnego nie do obrony. 0:1!

34
16
4
3
12
18'

W końcu się podziało. Dośrodkowanie na siódmy metr, a Niewulis głową uderzył obok słupka. To jak na razie najgroźniejsza sytuacja w meczu.

11
9
2
2
16'

Przerwa w  grze. Nóżka zabolała zawodnika Wisły. Już mu podano szcze... tzn. zmrożono.

1
6
3
2
1
14'

Wciąż emocji jak na rybach w wannie. Bez uderzeń, bez groźniejszych akcji. Nuda, panie.

3
1
11'

Groźna akcja płocczan, ale Sekulski w polu karnym sfaulował rywala. Piłka dla Rakowa.

1
1
3
2
8
9'

Wciąż bez celnych uderzeń. Jeden zablokowany strzał to stanowczo zbyt mało. Oczekujemy dużo więcej.

4
1
6'

Sprzed pola karnego mocno uderzył Loipez. Trafił w twarz rywala. Lagator strzał odczuł.

3
1
2
3
2
3'

W pierwszych minutach gra toczy się w środku pola. Niewiele dzieje się w polach karnych.