1
2
2
90+7'

Gol! Strzelił Jewgienij Baszkirow. Asystował mu Patryk Szysz. Zagłębie marzyło o remisie, ale wygrało. Szysz do Baszkirowa, a ten strzałem przy słupku trafił do siatki. 0:1!

KGHM Zagłębie Lubin
21
13
1
3
3
90+5'

Ależ zamieszanie pod bramką Zagłębia! Piłka była pięć metrów przed bramką, ale nie miał kto jej wbić do siatki!

6
2
3
5
90+3'

Soler zagrał piłkę ręką, ale sędzia uznał, że nie złamano przepisów.

1
1
90+4'

W końcówce chcą coś zdziałać gliwiczanie, ale brakuje uderzeń.

90+2'

Ostro potraktowany przez rywala Chrapek, ale pozbierał się z murawy.

90'

Sędzia doliczył 7 minut.

1
87'

1
85'
84'

Kolejna kontuzja. Koledzy z boiska znieśli Mosóra. Piłkarze wciąż chcą grać!

1
1
81'

Balić znowu usiadł na murawie. Będzie jednak konieczna zmiana.

1
1
1
81'

Zagłębie powinno zadać cios. Chodyna ruszył prawą stroną, zagrał do Zajicia, ale ten zbyt długo zwlekał ze strzałem i został zablokowany!

1
1
2
80'

Balić wrócil na boisko. Zmiana nie będzie konieczna.

1
78'

A teraz na murawę padł Balić. Obrońca chciał ruszyć do piłki i coś się popsuło.

2
2
3
1
1
75'
75'

Już tylko kwadrans do końca. Piast ponownie częściej utrzymuje się przy piłce.

1
1
73'

Strzał sprzed pola karnego Kruka. Piłka odbiła się od obrońcy, ale spadła na bramkę.

71'

Dogranie z rzutu wolnego do Huka, a ten głową z siedmiu metrów uderzył wprost w bramkarza!

70'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Zajić.

1
69'

Kolejna chwilowa przerwa w grze. Piłką w twarz uderzenie otrzymał Chrapek.

2
1
1
1
1
66'

Ucierpiał Bartolewski. Zawodnik Zagłębia potrzebował pomocy medycznej.

1
64'

Głową uderzał Balić, piłkę dwa metry przed bramką zablokował obrońca. Zagłębie przycisnęło.