2
3
6
87'

Cracovia wymienia podania na połowie Pogoni. Po dośrodkowaniu w pole karne Dante Stipica w ostatniej chwili wybił piłkę.

5
1
5
3
6
84'

Dante Stipica popisał się świetną interwencją! Bramkarz Pogoni odbił piłkę po uderzeniu zawodnika Cracovii z kilkunastu metrów.

4
3
4
3
5
komentarz

81'

Po dograniu Grosickiego świetną okazję miał Żurawski! Po jego strzale z kilku metrów piłka nie wpadła jednak do siatki! To powinien być gol!

2
3
3
2
3
79'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Rafał Kurzawa.

Zaskakująca sytuacja i 1:1 w Szczecinie! W polu karnym Jakub Myszor szukał dośrodkowania, a niefortunną interwencję głową zaliczył Rafał Kurzawa! Piłka wpadła do bramki!

30
19
10
9
21
78'
ZMIANA
78'
ZMIANA

Cracovia. Schodzi: Sergiu Hanca. Wchodzi: Florian Loshaj.

78'
ZMIANA

Cracovia. Schodzi: Damir Sadiković. Wchodzi: Karol Knap.

77'

Po dośrodkowaniu Kurzawy z rzutu wolnego główkował Żurawski. Piłka odbiła się od poprzeczki bramki Cracovii!

4
3
5
2
2
73'

W polu karnym Cracovii sytuację wypracował sobie Rafał Kurzawa. W ostatniej chwili został jednak zablokowany.

2
2
2
1
5
72'
ZMIANA
72'
ZMIANA
70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sylwester Lusiusz.

4
1
1
2
68'

Pogoń wymienia podania na połowie Cracovii. Do bramki gości jednak daleko.

3
2
1
4
66'

Brakuje w ostatnich minutach dobrych sytuacji strzeleckich. Zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

2
4
6
62'

Cracovia stara się grać wysokim pressingiem i utrudniać rozgrywanie piłki Pogoni.

1
60'
ZMIANA
59'
ZMIANA
56'

Niemal z linii pola karnego strzelał Kacper Kozłowski. To uderzenie zostało zablokowane. Chwilę później niecelnie z dystansu przymierzył Damian Dąbrowski.

1
53'

Rzut wolny dla Pogoni. Dogranie w pole karne Cracovii, gdzie ostatecznie niecelnie główkował jeden z zawodników gospodarzy.

1
1
2
3
3
52'

Z kilkunastu metrów niecelnie strzelał Piotr Parzyszek.

1
1
1
5
2
50'

W polu karnym Pogoni strzelał Sergiu Hanca. Uderzenie jednak niecelne.

1
4
1
1
48'

Przedzierał się środkiem boiska Michał Kucharczyk. W ostatniej chwili został zatrzymany przez obrońców Cracovii.

1
5
48'

Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

2
46'

Początek drugiej połowy.

2
3
1
45'

Doliczona jedna minuta.

3
1
4
2
43'

Żółtą kartkę otrzymał przed chwilą zasiadający na ławce rezerwowych Jakub Bursztyn.

2
8
3
1
5
43'

Z dystansu niecelnie strzelał Paweł Stolarski.

2
1
4
7
42'

Poprzeczka! Michał Kucharczyk chyba szukał dośrodkowania, a piłka odbiła się poprzeczki! To byłaby piękna bramka!

13
2
1
4
3
40'

Ciekawa wrzutka Rafała Kurzawy przed bramkę Cracovii. Instynktownie piłkę wybił Lukas Hrosso.

7
5
1
1
38'

Ładne dośrodkowanie przed bramkę gospodarzy, gdzie do strzału doszedł jeden z zawodników Pasów. Pewnie interweniował Dante Stipica.

7
2
1
3
36'

Cracovia przeniosła ciężar gry na połowę Pogoni i rozgrywa tam piłkę.

3
1
1
1
8
33'

Na uderzenie z około 30 metrów zdecydował się Paweł Stolarski. Piłka minęła bramkę Cracovii.

4
1
2
1
2
31'

Mocny strzał, ale tylko w boczną siatkę oddał Paweł Stolarski. Co chwile groźnie jest przed bramką Cracovii.

10
1
1
29'

Pogoń szuka kolejnego gola. Gospodarze dogrywają piłkę z bocznych stref boiska w pole karne Cracovii.

14
3
1
1
27'

Znakomicie spisał się Lukas Hrosso, który obronił ładny strzał Kucharczyka z dystansu.

3
1
2
1
10
26'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Pogoni.

8
3
1
24'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kacper Kozłowski. Asystował mu Luis Mata.

Znakomita, szybka akcja Pogoni. Kucharczyk rozegrał piłkę do Maty. Ten dośrodkował przed bramkę Cracovii. Na piłkę nabiegł Kacper Kozłowski i z pięciu metrów skierował futbolówkę głową do bramki!

63
24
4
7
7
20'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Sergiu Hanca. To było uderzenie niecelne. Cracovia ma przewagę od kilku minut.

2
2
2
2
11
17'

Dośrodkowanie w pole karne Pogoni. Piłkę bardzo pewnie złapał Dante Stipica.

9
4
3
1
2
16'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kacper Kozłowski.

4
4
2
10
9
12'

Szybka akcja Cracovii, lecz Mathias Rasmussen w ostatniej chwili stracił piłkę.

5
2
3
3
2
12'

Pogoń ma optyczną przewagę. Gospodarze szukają dokładnego rozegrania piłki.

8
1
3
9'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Kucharczyk.

3
3
4
3
13
7'

Paweł Stolarski dogrywał w pole karne do Piotra Parzyszka. Ten z pierwszej piłki oddał niecelny strzał.

2
4
3
1
3
5'

Pogoń rozgrywa piłkę na połowie Cracovii. Dośrodkowanie w pole karne, lecz zabrakło uderzenia na bramkę.

4
2
1
1
2'

Znakomita szansa dla Cracovii! Świetnie dogrywał Pelle van Amersfoort. W polu karnym okazję miał Kamil Ogorzały, lecz znakomicie interweniował Dante Stipica.

5
2
3
2
4
14:05

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

1
14:05

1
14:05

- Będziemy dośrodkowywali jak najwięcej. To też jest styl. W ten sam sposób najlepszą piłkę grał Manchester United za Sir Alexa Fergusona. Wtedy wszyscy ich chwalili - mówi trener Cracovii Michał Probierz.

1
14:05

Trener Pogoni Szczecin grzmiał po zremisowanym 1:1 meczu z Radomiakiem. Spotkanie z Cracovią ma za zadanie pokazać, ile warte są poważne rozmowy Kosty Runjaicia z podopiecznymi