Raków. Schodzi: Mateusz Wdowiak. Wchodzi: Dominik Wydra.

Raków. Schodzi: Walerian Gwilia. Wchodzi: Daniel Szelągowski.

2
5
9
90+1'

Gol! Strzelił Mateusz Wdowiak. Kontra Rakowa, Wdowiak zrobił młynek Matrasa i w sytuacji sam na sam pokonał Strączka. 0:3!

36
21
4
1
7
90+1'

Akcja za akcję w końcówce.

2
3
1
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

3
4
1
1
2
90'

Stal. Schodzi: Krystian Getinger. Wchodzi: Adrian Szczutowski.

89'

Matras w polu karnym z piłką, ale zamiast uderzać... zrobił kółeczko.

1
6
3
1
2
88'

Mak uderzył z rzutu wolnego, trafił w głowę Lopeza. Hiszpan padł na murawę, słyszy dzwoni, widzi gwiazdy.

2
2
8
2
86'

Dwa dogrania Gutkovskisa, ale obrońcy Stali za każdym razem wybijali piłkę.

3
2
2
2
4
84'

Stal. Schodzi: Maciej Jankowski. Wchodzi: Kacper Sadłocha.

84'

Stal. Schodzi: Jonathan de Amo. Wchodzi: Konrad Wrzesiński.

84'

Stal. Schodzi: Maksymilian Sitek. Wchodzi: Dawid Kort.

83'

Getinger z rogu na głowę Maka, ten jednak uderzył obok słupka.

2
3
2
1
2
83'

Stal już nie wierzy w możliwość odrobienia strat. Jedynie gol może zmienić nastawienie gospodarzy.

8
5
1
1
1
80'

Gol! Strzelił Vladislavs Gutkovskis. Asystował mu Fran Tudor. Lewą stroną ruszył Tudor, zagrał do Gutkovskisa. Łotysz w sytuacji sam na sam strzałem sprzed pola karnego pokonał Strączka. 0:2!

46
27
5
6
8
79'

Stal wysoko ustawiona, gracze Rakowa jednak rozbijają próby gospodarzy.

9
4
1
1
76'

Sprzed pola karnego uderzył Getinger. Wysoko ponad bramką. Niepotrzebna próba.

5
1
2
1
4
74'

Kontra graczom Rakowa nie wyszła. Dodatkowo sędzia dopatrzył się spalonego.

5
3
3
1
7
71'

Stal. Schodzi: Maciej Urbańczyk. Wchodzi: Koki Hinokio.

71'

Raków. Schodzi: Marko Poletanović. Wchodzi: Igor Sapała.

71'

Raków. Schodzi: Sebastian Musiolik. Wchodzi: Vladislavs Gutkovskis.

70'

Stal poczuła krew i zamknęła Raków w polu karnym. Przed momentem głową uderzał Mak, ale niecelnie.

4
7
2
3
68'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Fabio Sturgeon. Raków ma problem, a sędzia w końcu zebrał w Mielcu brawa.

7
4
2
3
18
67'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Wdowiak.

1
4
1
6
66'

Sędzia nie jest ulubieńcem miejscowych fanów i na darmowe frytki w Mielcu nie ma co liczyć.

4
8
1
64'

Nerwowo na boisku, sędzia do wszystkich ma pretensje, tylko nie do siebie.

6
3
3
63'

A na boisku Gwilia cały czas szuka swojej szansy. Kolejna próba Gruzina, piłka minęła jednak bramkę.

2
3
1
62'

Jeden z członków sztabu Stali został wyrzucony na trybuny. Zbyt wiele miał do powiedzenia, a sędzia "młokos" musi ustawiać starszych.

12
11
2
3
60'

Mogło być 1:1. Z pola karnego uderzył Jankowski, pomylił się o metr.

6
4
2
1
5
60'

Dwa kwadranse ma Stal na zmianę swojej smutnej sytuacji. Raków cofnął się i czeka na ruch mielczan.

3
2
1
2
komentarz

58'

Gol! Strzelił Ivi Lopez. Cóż zrobił Strączek... Z rzutu wolnego z lewej strony pola karnego uderzył Lopez. Piłka frunęła przy słupku, ale bramkarz nie był w stanie odbić dość prostego strzału. 0:1!

35
21
12
6
8
57'

Żółtą kartkę otrzymał Maksymilian Sitek.

2
1
1
1
1
57'

Uderzał Getinger, piłka odbiła się jeszcze o Tomasiewicza, ale Trelowski nie dał się zaskoczyć.

1
2
1
54'

I znowu szczęścia poszukał Gwilia, Strączek sparował piłkę. Raków szuka premierowego gola.

4
2
2
53'

Kontra Stali, ale wszystko działo się zbyt długo. W końcu Piasecki wywalił piłkę w trybuny.

2
2
4
50'

Płaski strzał oddał Gwilia, Strączek pewnie na linii bramkowej złapał piłkę.

3
4
1
49'

Mocne dogranie z prawej strony Wdowiaka, Strączek z problemami, ale bez konsekwencji.

5
2
1
47'

Żółtą kartkę otrzymał Fabio Sturgeon. Ostro po przerwie.

3
1
1
46'

Rozpoczęła się 2. połowa meczu w Mielcu!

3
2
46'

Raków. Schodzi: Wiktor Długosz. Wchodzi: Ivi Lopez.

12:18

2
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
1
43'

Z rzutu wolnego uderzył Gwilia, ale trafił w mur. Będzie rzut wolny.

3
3
1
1
42'

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Rafał Strączek.

2
2
1
2
41'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Mak.

Stal Mielec
3
1
1
3
39'

Z ok. 22 metrów na strzał zdecydował się Tomasiewicz, kilka metrów ponad bramką Rakowa.

5
2
3
1
37'

Kolejna szansa mielczan. Strzał Jankowskiego odbił się od obrońcy. Piłka wyszła na rzut rożny.

4
2
2
35'

Potężny strzał z pola karnego Getingera, piłka poszybowała pół metra obok słupka!

7
3
4
4
5
33'

Wyrównane ostatnie minuty. Więcej okazji mieli goście, ale w ostatnich minutach szans nie ma żadna z drużyn.

1
1
2
30'

Fabio Sturgeon zagrywał z ostrego kąta, ale podanie pewnie złapał Strączek.

3
4
1
12:18

1
1
29'

Niewiele dzieje się pod bramkami. Sporo walki w środku pola, ale my chcemy czegoś więcej, dużo więcej.

1
1
27'

Piasecki runął w polu karnym niczym upolowany byk. Sędzia nic nie widział. I słusznie.

2
2
24'

Atak pozycyjny Stal, gracze Rakowa cofnęli się i czekają na możliwość skontrowania gospodarzy.

1
2
1
1
1
22'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tomas Petrasek.

2
2
3
1
4
20'

Raków ustawiony bardzo wysoko, mielczanie jednak potrafią wyjść z opresji i atakują gości.

3
2
2
1
1
17'

Mielczanie starają się zagrywać piłkę za plecy obrońców. Na razie bezskutecznie, ale kropla drąży skałę w życiu towarzyskim i sporcie.

2
3
1
1
15'

Walerian Gwilia po raz drugi, Strączek po raz drugi. Efektownie i przede wszystkim skutecznie. Wciąż bez goli w Mielcu.

7
5
1
1
3
13'

Strączek kilka metrów przed polem karnym, ryzykownie, ale skutecznie zatrzymał akcję Rakowa. Rozpędzają się goście.

5
3
1
12'

Gwilia zdecydował się na strzał z ok. 15 metrów, Strączek popisał się kapitalną interwencją!

6
6
1
1
10'

Na razie rwana i szarpana gra. Niezbyt wiele dzieje się pod bramkami, ale trzeba przyznać, że zespoły starają się coś skonstruować.

2
2
3
2
8'

Starali się zaatakować mielczanie, ale podobnie jak w przypadku Rakowa zabrakło celnego uderzenia.

3
2
1
2
1
5'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Jankowski.

5
3
4'

A teraz Raków. Sprzed pola karnego uderzył Tudor. Piłka odbiła się jeszcze od obrońcy ale minęła bramkę.

2
1
1
3'

Akcja mielczan. Szczęścia poszukał Tomasiewicz, piłka spadła na górną siatkę.

2
1
1
2'

Musiolik padł w polu karnym, sędzia nakazał grać dalej. Zaskoczeni częstochowianie.