1
89'
ZMIANA
85'

Końcówka spotkania, a że wynik pozostaje na styku, to powinno być interesująco. Bruk-Bet Termalica Nieciecza przyjechał do Lubina po przełamanie, miał ewakuować się z dna tabeli PKO Ekstraklasy, tymczasem chyba postanowił spocząć na laurze po pierwszej połowie.

1
1
83'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Wójcicki za niesportowe zachowanie.

1
79'

Dominik Hładun musi popracować w dniu urodzin.

1
1
77'

Zaczyna prezentować robinsonady Dominik Hładun. Tym razem wyszedł dynamicznie w powietrze po próbie zza pola karnego Piotra Wlazły. Skończył się impet gospodarzom i prowokują beniaminka do wyrównania.

1
72'

Kacper Śpiewak sygnalizował konieczność zmiany, ale jeszcze poderwał się do ataku i nieomal doprowadził do remisu. Kopnięta przez niego futbolówka została sparowana na korner przez Dominika Hładuna.

69'

Bartłomiej Kukułowicz trafił swoim strzałem w defensora, a uruchomiony podaniem Samuela Stefanika napastnik Kacper Śpiewak nie zdołał przebić się przez ścianę obrońców KGHM Zagłębia Lubin. Interweniował Ian Soler.

67'

Dośrodkowanie Mateusza Grzybka poskromione przez jednego z obrońców w czarnym stroju ze złotymi elementami. Na razie zmiany przeprowadzone przez trenera Mariusza Lewandowskiego nie skutkują przełomem.

1
65'

Teraz to niecieczanie muszą zareagować po dwóch mocnych ciosach otrzymanych od przeciwnika. Kompletnie zmieniła się optyka tego spotkania, teraz to Dominik Hładun przygląda się wydarzeniom ze znacznego dystansu.

1
60'

Mateusz Bartolewski strzelił gola na 2:1!

1
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Bartolewski. Asystował mu Ian Soler.

KGHM Zagłębie Lubin jest już na prowadzeniu. Gospodarze sprawnie odwrócili wynik po powrocie z szatni na boisko. Obrońcy zameldowali się w polu karnym Bruk-Betu Termaliki Nieciecza przy okazji stałego fragmentu gry. Po miękkiej wrzutce przytomnie zachowali się Ian Soler oraz Mateusz Bartolewski.

12
14
4
1
1
56'

Dwa beznadziejne uderzenia wyprowadzonych z równowagi przyjezdnych. Bartłomiej Kukułowicz i Piotr Wlazło w krótkim okresie zagrozili osobom zasiadającym za bramką Dominika Hładuna.

1
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Poręba za faul taktyczny.

2
1
1
50'

Zdecydowanie aktywniejsi są podopieczni Dariusza Żurawia po zmianach personalnych i powrocie z szatni na boisko. Z kolei wszystkie założenia przygotowane przez niecieczan w przerwie muszą pójść w zapomnienie.

1
1
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tomas Zajić. Asystował mu Łukasz Poręba.

Już wyrównanie w Lubinie. Dużo miejsca mieli gospodarze i sprawnie przeprowadzili akcję bramkową. Piłka trafiła przez Filipa Starzyńskiego oraz Łukasza Porębę do nieobstawionego w polu karnym Tomasa Zajicia. Ten oddał techniczne uderzenie w narożnik bramki Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

9
5
2
1
2
46'

Gospodarze z dwoma nowymi zawodnikami w składzie i rozpoczęła się druga połowa spotkania. Pierwsza ze wskazaniem na Bruk-Bet Termalicę Nieciecza i potrafił to udokumentować trafieniem do bramki Piotra Wlazły po dośrodkowaniu Bartłomieja Kukułowicza.