Główkował Mahir Emreli, lecz znakomicie obronił Kacper Trelowski!

5
3
3
90+3'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Tomas Petrasek trącił piłkę głową, ale Cezary Miszta nie dał się zaskoczyć.

18
8
4
6
12
90+2'

Raków rozgrywa piłkę na połowie Legii.

51
16
6
3
9
90'

Doliczone pięć minut.

13
10
11
7
40
89'

Niesamowite! Legia zmarnowała kolejną znakomitą okazję! Tym razem Mahir Emreli! Napastnik Legii oddał niecelny strzał głową z kilku metrów!

50
24
9
6
10
88'

Raków cały czas dobrze oddala grę od własnego pola karnego.

45
17
6
5
5
85'

Dośrodkowanie w pole karne Legii. Piłkę pewnie złapał Cezary Miszta.

14
6
5
2
15
82'

Po dośrodkowaniu w pole karne Rakowa znakomitą okazję miał Lopes! Z bliska oddał jednak bardzo lekki strzał i piłkę przejął bramkarz gości. To powinien być gol!

20
16
7
8
6
81'

Z dystansu niecelnie strzelał Daniel Szelągowski.

8
4
2
2
5
80'

Raków rozgrywa teraz piłkę na połowie Legii.

24
9
4
5
3
79'

Raków. Schodzi: Sebastian Musiolik. Wchodzi: Alexandre Guedes.

79'

Raków. Schodzi: Fran Tudor. Wchodzi: Żarko Udovicić.

6
3
4
4
2
78'

Raków. Schodzi: Ivi Lopez. Wchodzi: Daniel Szelągowski.

Czy Legia doprowadzi do remisu?
16
9
1
1
3
74'

Po dośrodkowaniu w pole karne niecelnie główkował Tomas Pekhart.

2
74'

Legia atakuje i szuka okazji na gola. Raków cofnięty do defensywy.

9
5
8
4
9
72'

Raków. Schodzi: Vladislavs Gutkovskis. Wchodzi: Fabio Sturgeon.

72'
2
3
5
3
7
71'

Gol! Strzelił Igor Charatin. Asystował mu Josue.

Jest gol dla Legii! Josue w polu karnym dograł do Charatina, a ten z około 15 metrów strzelił po długim rogu! Piłka wpadła do siatki!

48
25
10
31
98
69'

Zza pola karnego strzelał Ernest Muci. Piłkę pewnie złapał bramkarz Rakowa.

12
2
4
3
2
68'

Legia rozgrywa piłkę, ale Raków dobrze oddala grę od własnego pola karnego.

5
5
2
4
2
65'

W odpowiedzi niecelnie strzelał Walerian Gwilia.

3
2
2
4
64'
63'

Raków już cofnął się do defensywy. Legia rozgrywa piłkę na połowie gości. Po strzale zza pola karnego i rykoszecie piłka wyleciała poza boisko.

1
4
2
2
61'

Raków atakuje i szuka kolejnej okazji na gola.

27
17
4
4
3
59'

Raków. Schodzi: Marko Poletanović. Wchodzi: Igor Sapała.

komentarz

1
1
2
3
58'
58'
57'

Gol! Strzelił Ivi Lopez.

Raków prowadzi 3:1! Piękne uderzenie z rzutu wolnego Ivi Lopeza! Piłka przy słupku wpadła do bramki.

Raków Częstochowa
155
76
13
5
6
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andre Martins.

11
5
6
4
3
56'

Będzie rzut wolny dla Rakowa! Dobra okazja na strzał na bramkę Legii.

8
3
2
4
53'

Gol! Strzelił Fran Tudor. Asystował mu Vladislavs Gutkovskis.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego przed bramkę Legii. Główkował Vladislavs Gutkovskis, a z bliska piłkę do bramki skierował Fran Tudor. Raków prowadzi 2:1!

132
80
7
2
7
53'

Nie ma rzutu karnego. Gramy dalej.

4
5
5
3
8
53'

Trwa chyba analiza VAR.

7
1
2
1
1
52'

W polu karnym Legii strzelał Ivi Lopez . Po rykoszecie piłka przeleciała obok bramki. Zawodnicy Rakowa domagają się jeszcze rzutu karnego za zagranie piłki ręką.

2
5
1
51'

Raków stara się grać wysokim pressingiem i szybko odebrać piłkę Legii.

4
3
1
1
2
49'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Rakowa. Piłkę wybił jeden z zawodników gości.

4
4
2
3
1
48'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Giannis Papanikolaou.

1
2
46'

Początek drugiej połowy.

2
3
4
3
2
45+1'

Po rzucie rożnym dla Rakowa piłkę przejęła Legia. Gra toczy się w środkowej strefie.

2
1
2
3
1
45'

Doliczona jedna minuta.

2
1
2
2
2
45'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Legii. Goście wywalczyli rzut rożny.

5
5
2
1
1
44'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Legii.

4
3
2
2
3
42'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne gości. Piłkę wybił Tomas Petrasek.

3
2
1
1
1
40'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Tomas Petrasek.

1
1
1
1
2
39'

Groźna, oskrzydlająca akcja Rakowa. Po dograniu przed bramkę Legii dobrze piłkę wybił Maik Nawrocki.

3
2
2
4
3
35'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Vladislavs Gutkovskis.

3
2
3
3
8
33'

Gol! Strzelił Mahir Emreli. Asystował mu Filip Mladenović. Piękna bramka dla Legii! Znakomicie zrobił to Mahir Emreli, który przyjął sobie piłkę w polu karnym i z ostrego kąta oddał precyzyjny strzał pod poprzeczkę! 1:1!

51
21
7
29
66
31'

Artur Jędrzejczyk zagrywał ze skrzydła w pole karne gości. Piłkę wybił Marko Poletanović.

4
2
2
6
4
29'

Ivi Lopez wykorzystał rzut karny! Piłkarz Rakowa strzelił przy słupku, a piłka wpadła do siatki! Raków prowadzi 1:0!

69
43
9
11
28
28'

Rzut karny dla Rakowa! Cezary Miszta faulował Sebastiana Musiolika!

25
19
3
6
6
28'

Tym razem w pole karne Legii dogrywał Vladislavs Gutkovskis. Dobrze interweniował Mateusz Wieteska.

5
2
1
1
4
26'

Rzut wolny dla Rakowa. Do bramki Legii około 30 metrów. Na uderzenie zdecydował się Ivi Lopez, a piłka przeleciała nad poprzeczką.

2
2
1
25'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Maik Nawrocki.

3
5
2
24'

Ładnie przed bramkę Rakowa dogrywał Lirim Kastrati. Dobrze piłkę wybił jednak Giannis Papanikolaou.

23'

Zamieszanie przed bramką Legii. To była dobra okazja, lecz w decydującym momencie w piłkę źle trafił Walerian Gwilia.