9
10
13
90+5'

Już niewiele ponad 120 sekund nadziei Legii na wywalczenie punktu. Musiałby się jednak wydarzyć cud.

67
46
6
6
8
90+4'

Kajetan Szmyt biegł z piłką, wpadł w pole karne, ale zapomniał uderzyć.

14
88
18
11
15
90+2'

Trałka główkował z pięciu metrów, ale uderzył ponad poprzeczką! Powinno być po meczu.

43
19
24
49
108
90+1'

Sprzed pola karnego uderzył Kupczak. Piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny dwa metry obok słupka.

26
10
9
7
2
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

11
6
13
17
101
87'

W Warszawie wszyscy w szoku. Po słabej jesieni wiosną wciąż Legii nie idzie.

221
138
12
14
17
84'

Legia ruszyła, strzał Wszołka zdołał sparować Lis. Zapowiadają się trudne momenty dla Warty.

34
24
11
13
50
83'

Do dośrodkowania doszedł Pekhart, strzał głową był jednak niecelny. Zabrakło metra.

53
40
8
11
13
81'

Gra toczy się w środku pola. Zegar tyka, z doliczonym czasem przed nami jeszcze ok. kwadrans meczu.

39
11
8
5
5
78'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartłomiej Ciepiela.

71
33
3
6
18
78'

Zawodnicy Warty przy piłce, osłabiona Legia niewiele potrafi zdziałać, a czasu ma coraz mniej.

101
39
1
5
8
77'

A teraz dostaje się zawodnikowi Warty tylko dlatego, że otrzymał uderzenie od Boruca. Farsa na trybunach.

11
10
14
15
72
75'

Skandaliczne zachowanie fanów Legii, którzy obrażają arbitra. Czyżby w Warszawie nikt nie znał się na sędziowaniu? Przecież Boruc uderzył rywala, a ten zawodnik specjalnych praw nie ma.

89
35
13
9
31
74'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Adam Zrelak! Zrelak przegrał wojnę nerwów i uderzył obok słupka! Mogło być po meczu.

22
16
29
222
176
74'
ZMIANA
16
40
9
8
11
73'

Wściekły Boruc wykrzyczał coś sędziemu do ucha. Ależ emocje. Czy jednak kogoś to może dziwić? A wydaje się, że najtrudniejszy czas dopiero przed Legią. Do maja łatwiej nie będzie.

105
63
7
11
16
73'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Mladenović.

107
53
9
3
12
72'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Artur Boruc. Będzie o czym dyskutować! Naszym zdaniem słuszna decyzja sędziego.

329
161
24
16
22
71'

Rzut karny dla Warty Poznań! Sędzia uznał, że Boruc uderzył rywala!

238
112
10
11
14
69'

Tymczasem chwilę wcześniej w polu karnym Boruc przewrócił Szymonowicza. Sędzia biegnie do monitora.

67
29
5
9
8
69'

Żółtą kartkę za bardzo ostry faul otrzymał Mattias Johansson.

30
8
1
6
8
69'

Coraz mniej czasu ma Legia. Warta cały czas konsekwentnie swoje. Fani gości na trybunach przy Łazienkowskiej w ekstazie.

43
24
6
3
66'

Mladenović dogrywał z rzutu wolnego z lewej strony, ale wprost w ręce dobrze ustawionego Lisa.