25
25
38
88'

Piotr Wlazło ponownie z rzutu wolnego i tym razem celnie, ale Cezary Miszta przypilnował okienka we własnej bramce.

30
22
15
29
51
87'

Żółtą kartkę otrzymał Lindsay Rose za faul na Dawidzie Kocyle.

Legia Warszawa
50
29
11
7
7
85'

Festiwal kartek zamiast festiwalu goli. Pozostało jeszcze pięć minut podstawowego czasu na rozstrzygnięcie meczu jedenastu gospodarzom oraz dziesięciu gościom. No, nie zanosi się, ale nie takie zaskoczenia serwował futbol.

10
36
8
5
2
83'
82'
13
10
6
5
3
81'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Wieteska za ostre przewinienie.

59
44
9
6
3
78'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Grzybek za faul blisko własnego pola karnego na Filipie Mladenoviciu.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15
12
7
9
28
78'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego szansa na pokonanie Cezarego Miszty. Piłka dotarła do Michala Hubinka, jednak strzał był niecelny i skończyło się poruszeniem bocznej siatki.

8
11
10
20
12
77'

Rafael Lopes był na boisku 10 minut. Cóż.

71
106
11
6
4
75'

Na zakończenie przedostatniego kwadransa Piotr Wlazło strzelił z rzutu wolnego nieznacznie obok bramki strzeżonej przez Cezarego Misztę.

10
10
11
22
4
73'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Rafael Lopes za spóźniony wślizg w nogi Piotra Wlazły.

151
127
12
7
12
72'
11
4
5
5
3
69'

Podanie do rozpędzonego na prawej stronie boiska Pawła Wszołka. Wprowadzonemu z ławki rezerwowych zawodników nie udało się dogonić piłki, dlatego wznowienie zostało przyznane Pawłowi Pawluczence.

21
5
6
3
3
68'

Żółtą kartkę otrzymał Rafael Lopes za faul w powietrznym starciu na Mateuszu Grzybku.

39
25
7
5
6
66'

Trenerzy zaczęli szukać rozwiązań na ławkach rezerwowych. Aleksandar Vuković postanowił wprowadzić za jednym zamachem trzech naładowanych energią zawodników.

11
14
10
10
7
63'
9
10
4
4
4
60'

Żółtą kartkę otrzymał Kacper Skibicki za faul w bocznym sektorze boiska.

30
14
7
7
10
60'
59'

Świetna szansa na gola Bruk-Betu Termaliki Nieciecza i premierowe uderzenie celne gospodarzy. Cezary Miszta stanął na wysokości zadania i nie pozwolił na lądowanie piłki w sieci!

18
5
4
11
17
57'

Żółtą kartkę otrzymał Matthias Johannsson za nieostrożne zachowanie na połowie przeciwnika.

1
54'

Nieudana akcja oskrzydlająca zawodników z Niecieczy. Rozpędził się Matej Hybs, ale piłka uciekła mu poza boisko i ostatecznie wznowienie od bramki zostało przyznane Cezaremu Miszcie.

5
5
4
2
52'

Początek drugiej połowy ze wskazaniem na Legię Warszawa. Brakuje wykończenia podopiecznym Aleksandara Vukovicia. Patryk Sokołowski oddał strzał z dystansu obok spojenia słupka z poprzeczką w bramce Pawła Pawluczenki.

10
5
6
5
6
49'

W ostatnim momencie interweniowali gospodarze i nie pozwolili rozpędzonemu Kacprowi Skibickiemu na pokonanie bramkarza Bruk-Betu Termaliki Nieciecza w sytuacji sam na sam.

22
10
7
8
8
48'

Josue zabrał się za wykonanie rzutu rożnego po niezgrabnej interwencji Artema Putiwcewa. Ukrainiec zdołał naprawić swoją pomyłkę, ale Legia Warszawa pozostała dłużej na połowie przeciwnika i Tomas Pekhart sprawdził drugim strzałem celnym Pawła Pawluczenkę.

5
3
4
3
3
46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu na dnie PKO Ekstraklasy. Bruk-Bet Termalica Nieciecza w pomarańczowych strojach z białymi elementami, a Legia Warszawa w ciemnozielonych koszulkach i spodenkach. Jedni i drudzy mają co poprawiać po markotnej pierwszej części.