(0:0)
Zakończony
Górnik Łęczna
90+2'

Wisła Kraków do samego końca walczy o komplet punktów. Jerzy Brzęczek jest aktywny przy linii bocznej i chce dać impuls swoim zawodnikom.

8
8
3
2
4
90+1'

Dor Hugi wypatrzył w polu karnym Michala Skvarkę. Pomocnik Wisły oddał strzał głową, Maciej Gostomski tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

5
5
3
4
6
90'

Sędzia Damian Kos doliczył trzy minuty do drugiej połowy.

6
6
5
3
3
88'

Jan Kliment dynamicznie wbiegł w pole karne rywali, a następnie niecelnie dośrodkował. Nikt nie przeciął toru lotu piłki.

5
4
4
7
6
86'
ZMIANA
85'

Jan Kliment wypracował sobie sytuację. Czeski napastnik zszedł do środka boiska, oddał strzał, ale piłka przeleciała obok prawego słupka.

6
2
84'

W rundzie jesiennej Wisła Kraków pewnie wygrała z Górnikiem Łęczna (3:1). Wygląda na to, że tym razem beniaminek urwie punkty gospodarzom.

7
5
3
6
82'
ZMIANA
81'

2
79'

Jason Lokilo przed szansą. Obrońcy Wisły Kraków dwa razy zablokowali skrzydłowego gości. Mikołaj Biegański nie musiał interweniować.

2
2
2
2
78'

Michal Skvarka ruszył środkiem boiska. Ofensywny pomocnik stracił piłkę tuż przed polem karnym przyjezdnych. Nic z tego, wciąż 0:0.

2
3
1
76'

Damian Gąska dogrywał z rzutu wolnego i Michal Frydrych wyjaśnił sytuację. Kapitan Wisły Kraków oddalił grę od własnej bramki.

5
2
3
5
3
75'

5
73'

Mikołaj Biegański odważnie wyszedł z bramki i powstrzymał Bartosza Śpiączkę. 19-latek ewidentnie został sfaulowany przez napastnika Górnika Łęczna.

2
3
1
3
71'

Wisła Kraków nie ma pomysłu na grę. Podopieczni Jerzego Brzęczka próbują przedostać się w pole karne gości.

1
3
1
6
69'

Bardzo dużo niedokładności w grze "Białej Gwiazdy". Jason Lokilo wrzucił piłkę do Bartosza Śpiączki i Joseph Colley uprzedził przeciwnika.

2
3
1
2
6
66'

Serhij Krykun zagrał z głębi pola w pole karne i przytomnie zachował się golkiper Wisły Kraków. Mikołaj Biegański pewnie wypiąstkował piłkę. Po chwili Damian Gąska nie trafił w światło bramki.

2
1
2
64'

Ależ strzał Dora Hugiego! Skrzydłowy znalazł sobie trochę miejsca przed polem karnym i mocno uderzył. Piłka była poza zasięgiem Macieja Gostomskiego, ale zatrzymała się na poprzeczce.

10
2
4
2
1
63'

Po dośrodkowaniu Stefana Savicia najwyżej do piłki wyskoczył Michal Frydrych. Później uderzenie Luisa Fernandeza zostało zablokowane.

4
6
4
4
62'

Podopieczni Kamila Kieresia są częściej przy głosie w drugiej połowie. Janusz Gol rozdziela podania w środku pola.

2
1
2
2
60'
ZMIANA
59'
ZMIANA
58'

Eniz Fazlagić nieprzepisowo powstrzymywał Szymona Drewniaka. Pomocnik Górnika Łęczna miał spore pretensje do sędziego, jednak nic nie wskórał.

3
1
1
56'

Zespołowa akcja Wisły Kraków. Najpierw Stefan Savić został zablokowany, a po chwili Nikola Kuveljić niecelnie podał w kierunku Dora Hugiego.

1
1
1
1
1
54'

2
52'

Michal Frydrych przerzucił ciężar gry na prawą stronę boiska. Dor Hugi szukał w polu karnym Zdenka Ondraska, ale nieczysto trafił w piłkę.

2
2
2
50'

Górnik Łęczna utrzymuje się przy piłce po zmianie stron. Obrońcy Wisły Kraków odpierają kolejne ataki gości.

1
2
1
48'

Damian Gąska wykonał stały fragment gry. Bartosz Śpiączka musnął piłkę, lecz nie zdołał oddać strzału.

3
1
46'
ZMIANA
46'

Początek drugiej odsłony.

4
4
4
3
4
45'

Arbiter przedłużył pierwszą połowę o jedną minutę.

4
2
1
44'

Wisła Kraków miała dobrą okazję do kontrataku. Mateusz Młyński został jednak sfaulowany w środku boiska. To nie jest dzień 21-latka.

3
5
2
2
42'

Wygląda na to, że zawodnicy Wisły Kraków opadli z sił. Tempo meczu nieco osłabło.

8
6
2
6
6
40'

Serhij Krykun dośrodkował do Bartosza Śpiączki, ale ten zderzył się z bramkarzem Wisły Kraków. Sędzia odgwizdał faul.

1
1
2
2
39'

Mocne dośrodkowanie Serhija Krykuna. Michał Goliński nie zdołał zamknąć akcji, Matej Hanousek skutecznie interweniował.

2
1
4
37'

Odważna próba Mateusza Młyńskiego. Po uderzeniu młodzieżowca piłka wylądowała na trybunach.

3
2
2
2
36'

Kolejna akcja Cisse. Młody piłkarz ograł obrońcę i płasko dośrodkował. Na posterunku był Maciej Gostomski, który wybił pikę na rzut rożny.

5
2
1
34'

Momo Cisse po raz pierwszy znalazł się w "jedenastce" Wisły i jest aktywny od początku spotkania. Jason Lokilo ma spore problemy ze skrzydłowym gospodarzy.

5
3
1
1
1
32'

Obraz gry się nie zmienia. Podopieczni Jerzego Brzęczka wymieniają podania na połowie gości. Górnik Łęczna nie potrafi zagrozić bramce Mikołaja Biegańskiego.

4
3
4
4
30'

Obiecujący kontratak Wisły Kraków. Mateusz Młyński ruszył prawym skrzydłem i stracił równowagę tuż przed polem karnym. Leandro przechwycił piłkę.

1
2
1
1
2
29'

Momo Cisse ucierpiał po starciu z Serhijem Krykunem. Jan Kliment został wysłany na rozgrzewkę, ale skrzydłowy "Białej Gwiazdy" zgłosił gotowość do gry.

11
2
2
27'

Żółtą kartkę otrzymał Serhij Krykun.

2
1
4
2
26'

Akcja przeniosła się pod pole karne Wisły Kraków. Jason Lokilo zagrał w kierunku bramki i Joseph Colley zażegnał niebezpieczeństwo.

4
4
1
1
24'

3
22'

Mamy krótką przerwę w grze. Michal Frydrych zderzył się z Jasonem Lokilo i nie podnosi się z boiska.

1
2
6
3
20'

Dobre zagranie z narożnika boiska. Bartosz Rymaniak zablokował strzał Zdenka Ondraska i rozpoczął kontratak Górnika Łęczna.

4
2
2
18'

I znowu Savić. Ofensywny pomocnik uderzył z dystansu, jednak Bartosz Rymaniak stanął na jego drodze.

1
3
4
1
17'

Podopieczni Kamila Kieresia popełniają proste błędy i nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce. Bramkarz Wisły Kraków tylko przygląda się grze.

4
7
3
1
15'

Kwadrans za nami. Wisła Kraków miała wyraźną przewagę w pierwszych minutach meczu. Jerzy Brzęczek odcisnął swoje piętno na drużynie.

10
5
1
2
4
14'

Savić zagrał z głębi pola na głowę Josepha Colleya. Środkowy obrońca oddał strzał i nie trafił w światło bramki. Kolejny rzut rożny.

1
1
1
12'

Było bardzo blisko! Matej Hanousek wyłożył piłkę Stefanowi Saviciowi, a ten minimalnie spudłował. Maciej Gostomski miał sporo szczęścia.

2
1
2
3
1
10'

Stefan Savić walczył o piłkę z Januszem Golem. Defensywy pomocnik Górnika wygrał ten pojedynek, tylko rzut rożny dla gospodarzy.

3
1
1
3
1
8'

Damian Gąska zdecydował się na bezpośrednie uderzenie, ale trafił prosto w mur. Górnik Łęczna próbuje uspokoić grę.

3
2
6'

Tym razem Stefan Savić zagrał w kierunku Momo Cisse. Piłkarz Wisły Kraków zanotował stratę w polu karnym i goście budują akcję.

2
4
4
1
4'

Niezła akcja w wykonaniu Momo Cisse. Skrzydłowy zmusił bramkarza do interwencji, a chwilę później Stefan Savić strzelił obok prawego słupka. Gospodarze przejęli inicjatywę.

7
2
2
2
3
2'

Pierwsza szansa Wisły Kraków. Nikola Kuveljić huknął zza pola karnego Górnika Łęczna i Maciej Gostomski pewnie chwycił piłkę.

17:48

Gerson zagra pierwszy raz po powrocie do Górnika.

1
1
1
17:45

Nowy trener Wisły dokonał kilku zmian w składzie.

17:44

Przed pierwszym gwizdkiem Wisła Kraków jest w nieco lepszej sytuacji. Zespół gospodarzy zajmuje 15. miejsce w stawce PKO Ekstraklasy i ma jeden punkt przewagi nad 16. Górnikiem Łęczna.

1
1
17:42

Były selekcjoner wraca na ławkę trenerską. Jerzy Brzęczek zadebiutuje w roli szkoleniowca Wisły.

2
17:40

Kończymy 22. kolejkę PKO Ekstraklasy. W meczu drużyn walczących o utrzymanie Wisła Kraków zmierzy się z Górnikiem Łęczna. "Biała Gwiazda" jest minimalnym faworytem tej rywalizacji. Początek o godz. 18:00.