PKO Ekstraklasa: 23. kolejka
27 lut 2022 12:30
komentarz

Podział punktów w Białymstoku, z którego bardziej powinni cieszyć się gospodarze.

4
1
2
3
90+2'

Jeszcze próba Warty, ale akcja przerwana. Sędzia dopatrzył się spalonego.

3
4
10
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

8
1
2
1
87'

Warta w ataku pozycyjnym. Goście szukają zwycięskiego trafienia.

4
1
2
1
84'
82'

Castaneda sam na sam z bramkarzem, uderzył obok Alomerovicia, ale piłka przeleciała obok słupka!

4
1
3
13
12
81'

Zespoły nie zamierzają zbyt wiele ryzykować w tyłach. Stąd też niewiele dzieje się pod bramkami.

1
1
2
75'

Kwadrans do końca. Warta gra w przewadze i stara się być aktywniejsza. Gracze gospodarzy mają coraz mniej sił, wszak od 25. minuty grają w osłabieniu.

2
1
3
4
73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Karol Struski.

Jagiellonia Białystok
4
3
1
1
2
73'

Warta na połowie Jagiellonii, ale daleko od bramki. Jagiellonia jednak nie zamierza się tylko bronić.

1
2
4
70'

Piłkarze w końcu się ożywili. Ostatnie minuty gry zapowiadają się bardzo ciekawie.

6
1
2
1
65'

Gol! Strzelił Tomas Prikryl. Błyskawiczna odpowiedź Jagiellonii! Obrońcy Warty źle wybili piłkę, przejął ją w polu karnym Prikryl i strzałem przy słupku trafił na 1:1!

13
8
7
24
37
63'

Gol! Strzelił Frank Castaneda. Warta zadała cios! W polu karnym miejsce do oddania strzału znalazł sobie Szczepański. Piłka odbiła się od słupka, ale spadła wprost pod nogi Castanedy, który huknłą pod poprzeczkę! 0:1!