PKO Ekstraklasa: 27. kolejka
03 kwi 2022 12:30
90+8'

Coś niesamowitego! Piłkarze Bruk-Bet Termaliki Nieciecza oddali trzy strzały. Filip Majchrowicz popisał się kapitalną paradą, później Adam Radwański trafił w słupek. Nie mają szczęścia miejscowi.

5
4
2
2
1
90+7'

Nie będzie rzutu karnego dla gospodarzy. Jarosław Przybył nie dopatrzył się przewinienia, gramy dalej.

12
8
2
3
90+6'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Abraham Marcus.

Zawodnik Radomiaka Radom uderzył Dawida Kocyłę w twarz i został wyrzucony z boiska.

Radomiak Radom
5
1
8
6
90+5'

Awantura w Niecieczy. Gospodarze domagają się rzutu karnego, Jarosław Przybył próbuje opanować sytuację na boisku.

4
2
3
1
2
90+4'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Artem Putiwcew.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
4
2
2
90+2'

Dawid Kocyła dał impuls swojej drużynie. Skrzydłowy gospodarzy przegrał pojedynek z Meikiem Karwotem, który wrócił pod własne pole karne.

1
1
1
90'

Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

4
89'

Adam Radwański uderzył z powietrza i bramkarz Radomiaka Radom odprowadził piłkę wzrokiem. Duże emocje w końcówce spotkania.

3
3
3
2
87'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Poznar.

1
2
85'

Wydaje się, że to była piłka meczowa. Muris Mesanović strzelił z kilku metrów i Filip Majchrowicz instynktownie interweniował nogami.

1
1
2
4
84'

Bardzo mocne uderzenie Meika Karwota. Zawodnik Radomiaka Radom nieco się przeliczył, piłka przeleciała nad poprzeczką.

1
2
83'

Abraham Marcus napędził akcję przyjezdnych. Sytuację zmarnował Luis Machado, który niecelnie dośrodkował. Tylko rzut rożny.

2
1
3
2
5
81'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Cichocki.

3
1
79'
ZMIANA
1
1
2
79'

Tomas Poznar był sam na sam z Filipem Majchrowiczem i zmarnował dogodną sytuację. Bramkarz odbił piłkę, ale wcześniej sędzia zasygnalizował spalonego.

2
78'

Dariusz Banasik szykuje kolejne zmiany w składzie. Wygląda na to, że Leandro nie jest w stanie kontynuować gry.

1
76'

2109 widzów na stadionie w Niecieczy. Bruk-Bet Termalica poluje na zwycięską bramkę.

5
1
2
74'

W dalszym ciągu gospodarze są stroną przeważającą. Radomiak Radom nie ma argumentów w ofensywie.

2
3
1
4
71'

Pachnie drugą bramką dla drużyny gospodarzy. Zawodnicy Radomiaka Radom dzielnie się bronią.

1
1
1
69'

Akcja za akcją. Artem Putiwcew miał przed sobą tylko bramkarza i spudłował!

2
1
1
1
2
67'

Luis Machado jest bardzo aktywny na prawej stronie boiska. Nikt nie przeciął toru lotu piłki po dośrodkowaniu Portugalczyka.

1
1
1
3
65'
ZMIANA
65'
ZMIANA
63'

To powinien być gol! David Domgjoni odnalazł się po ogromnym zamieszaniu i trafił prosto w Filipa Majchrowicza. Później Tomas Poznar fatalnie skiksował.

1
2
1
2
3
62'

Koniec serii. W trzech ostatnich meczach ligowych w Niecieczy bramki zdobywał tylko jeden zespół.

1
1
2
1
1
60'

Godzina gry za nami. W chwili obecnej Radomiak Radom plasuje się na piątej pozycji w ligowej tabeli, natomiast Bruk-Bet Termalica Nieciecza wskoczył na przedostatnie miejsce.

1
1
1
1
58'

Muris Mesanović dał nadzieję gospodarzom. Dla doświadczonego napastnika było to już ósme trafienie w trwającym sezonie PKO Ekstraklasy.

1
2
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Muris Mesanović. Asystował mu Tomas Poznar.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza wyrównuje! Tomas Poznar zacentrował z prawej strony boiska, Muris Mesanović uwolnił się spod opieki rywali i strzałem głową skierował piłkę do siatki.

5
3
3
6
5
53'

Radomiak Radom mógł podwoić swoje prowadzenie. Karol Angielski wstrzelił piłkę w pole karne, a Leandro nie zdołał zamknąć tej akcji.

2
3
3
52'

Bruk-Bet Termalica Nieciecza buduje akcję. Piłkarz Radomiaka Radom przez przypadek staranował Jarosława Przybyła, gramy dalej.

1
51'

Daniel Łukasik zdecydował się na bezpośredni strzał z rzutu wolnego. Pomocnik Radomiaka Radom znowu nie trafił w światło bramki.

1
2
50'

1
48'

Mateusz Grzybek miał kolejną szansę. Prawy obrońca przedostał się w pole karne Radomiaka Radom, a następnie fatalnie przestrzelił.

4
2
46'
ZMIANA
czas Druga połowa
Czy gospodarze doprowadzą do remisu w drugiej połowie?
Tak
Nie
45+1'

To była dogodna sytuacja. Mateusz Grzybek przyjął piłkę w polu karnym i zbyt mocno uderzył. Filip Majchrowicz tym razem nie musiał interweniować.

3
2
3
45'

Jarosław Przybył przedłużył pierwszą połowę o trzy minuty.

1
1
1
44'

Obraz gry się nie zmienia. Podopieczni Dariusza Banasika spokojnie wymieniają podania na połowie Bruk-Bet Termaliki Nieciecza.

3
1
42'

Daniel Łukasik mocno dośrodkował z rzutu wolnego i Paweł Pawluczenko był na posterunku. Radomiak naciska gospodarzy.

7
3
40'

Nemanja Tekijaski wyładował frustrację na rywalu. To mogła być nawet czerwona kartka, Raphael Rossi nie podnosi się z murawy.

2
3
1
39'

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Tekijaski.

1
5
2
38'

Podopieczni Radoslava Latala nie oszczędzają Leandro. Kapitan Radomiaka Radom znowu upadł na boisko i potrzebuje przerwy w grze.

1
3
4
37'

I znowu Adam Radwański. Pomocnik gospodarzy oddał strzał głową po kapitalnym zagraniu Piotra Wlazło, jednak Filip Majchrowicz nie popełnił błędu.

1
1
35'

Adam Radwański ponownie spróbował swoich sił. Nic z tego, piłka przeleciała obok prawego słupka.

1
3
34'

Niezła wrzutka Romana Gergela. David Domgjoni wygrał pojedynek powietrzny i nie trafił w światło bramki.

3
2
1
1
33'

Zespół Radoslava Latala kontrolował wydarzenia boiskowe, ale przyjezdni przejęli inicjatywę po golu samobójczym Nemanji Tekijaskiego. Radomiak ma przewagę w posiadaniu piłki.

3
1
31'

Karol Angielski długo się nie zastanawiał i uderzył z ostrego kąta. Paweł Pawluczenko wybił piłkę na rzut rożny.

2
2
30'

Adam Radwański wykonał stały fragment gry. Artem Putwicew efektownie złożył się do strzału przewrotką, lecz nie sięgnął piłki.

2
1
28'

Niebezpiecznie pod bramką "Słoni". Karol Angielski walczył o piłkę z Mateuszem Grzybkiem, który wyszedł z tego obronną ręką.

1
2
26'

Radomiak Radom idzie za ciosem. Cały czas trwa oblężenie pola karnego Bruk-Bet Termaliki Nieciecza.

5
2
1
24'

Nemanja Tekijaski może mówić o dużym pechu. Piłkarz Bruk-Bet Termaliki Nieciecza strzelił gola samobójczego w październikowym spotkaniu z Rakowem Częstochowa.

4
3
2
1
22'

Żółtą kartkę otrzymał Muris Mesanović.

5
1
1
21'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Nemanja Tekijaski.

Kuriozalna bramka! Daniel Łukasik dośrodkował z rzutu rożnego, a Raphael Rossi naciskał Nemanję Tekijaskiego. Stoper wbił piłkę do własnej bramki, Paweł Pawluczenko nie zdążył zareagować.

9
6
1
2
4
20'

Ależ strzał Filipe Nascimento! Środkowy pomocnik wziął sprawy w swoje ręce i Paweł Pawluczenko przeniósł piłkę nad poprzeczką.

3
3
1
1
19'

Drużyna Dariusza Banasika gra bardzo zachowawczo. Wygląda na to, że goście są nastawieni na kontrataki.

17'

Piotr Wlazło zagrał z głębi pola do wychodzącego na pozycję Davida Domgjoniego. Filip Majchrowicz był dobrze ustawiony i złapał piłkę.

2
15'

Radomiak Radom gra w Niecieczy po raz pierwszy w historii PKO Ekstraklasy. Jak dotąd bramkarz gospodarzy nie miał zbyt wiele pracy.

1
2
1
1
13'

Kacper Śpiewak dopadł do piłki po błędzie Goncalo Silvy, ale jego strzał został zablokowany. Po chwili Filip Majchrowicz oddalił grę od własnej bramki.

2
13'

Bruk-Bet Termalica Nieciecza ma niewielką przewagę. Muris Mesanović fatalnie dośrodkował z lewej strony boiska, bramkarz Radomiaka Radom za moment wznowi grę.

1
9'

Gospodarze zagrozili bramce Radomiaka Radom. Filip Majchrowicz świetnie interweniował po mocnym uderzeniu Adama Radwańskiego.

4
7'

Radomiak Radom nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce. Dawid Abramowicz miał sporo miejsca na lewym skrzydle i zanotował stratę.

1
1
1
1
5'

Od pierwszych minut jest nerwowo na stadionie w Niecieczy. Jarosław Przybył przeprowadził rozmowę wychowawczą z Raphaelem Rossim.

1
1
1
1
3'

Luis Machado znalazł drogę do siatki, jednak sędzia nie uznał tej bramki. Skrzydłowy sfaulował Davida Domgjoniego.

1
1
2'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Grzybek.

1
1
1'

Akcja błyskawicznie przeniosła się pod pole karne Radomiaka Radom. Adam Radwański źle przyjął piłkę, ale wywalczył rzut rożny.

1
czas Start meczu
12:24

Dzisiejsze spotkanie poprowadzi Jarosław Przybył z Kluczborka.

12:20

Mocno zmieniony skład Radomiaka Radom:

12:17

W barwach "Słoni" zadebiutuje Andrij Dombrowskyj:

12:16

Od 27 lutego kibice Radomiaka Radom czekają na wygraną w PKO Ekstraklasie. W ramach 27. kolejki drużyna Dariusza Banasika będzie rywalizowała z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Początek spotkania beniaminków o godz. 12:30.