PKO Ekstraklasa: 28. kolejka
08 kwi 2022 18:00
komentarz

Zagłębie długo przegrywało, jednak odwróciło losy spotkania i sięgnęło po niezwykle ważne trzy punkty.

2
1
1
90+1'

Strzał Daniela, piłka w bezpiecznej odległości minęła bramkę.

1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

2
90'

Żółtą kartkę otrzymał Przemysław Maj.

1
88'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Łakomy.

KGHM Zagłębie Lubin
1
87'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego na głowę Flisa. Ten głową uderzył ponad poprzeczką.

1
85'

Gol! Strzelił Martin Dolezal. Asystował mu Tomasz Pieńko. Niemal kopia z trafienia na 1:1! Tym razem dośrodkował Pieńko, a Dolezal strzałem głową pokonał Strączka. 3:1!

2
1
1
1
82'

Stal. Schodzi: Maksymilian Sitek. Wchodzi: Przemysław Maj.

81'

Problemy ma Koki Hinokio. Japończyk poza boiskiem.

1
79'

Gol! Strzelił Erik Daniel. Co to było! Strączek wybił piłkę głową daleko przed polem karnym. Przejął ją Daniel i lobem z ok. 45 metrów trafił do bramki. 2:1!

6
2
1
2
77'

Akcja Stali przerwana. Sędzia dopatrzył się spalonego.

2
1
75'

Kwadrans do końca. Gola poszukała Stal. Strzał Sitka z pola karnego poszybował ponad bramką.

1
1
2
71'

Gol! Strzelił Martin Dolezal. Asystował mu Kacper Chodyna. Mamy remis! Chodyna dośrodkował z prawej strony, Dolezal uderzeniem głową z ok. 11 metrów pokonał Strączka. 1:1!

6
1
1
2
70'

Mocny strzał Łakomego. Piłka odbiła się jeszcze od Doleżala i przeleciała obok słupka.

1
1
1
69'

Stal. Schodzi: Oskar Zawada. Wchodzi: Dominik Steczyk.

68'

Dieng po prawej stronie pola karnego znalazł sobie miejsce do uderzenia. Strączek nogą wybił piłkę na rzut rożny.

2
64'

Łakomy dogrywał, Daniel uderzał. Strączek jednak nie dał się zaskoczyć!

1
1
2
64'

Zagłębie nie potrafi zbyt wiele zdziałać. Mielczanie dobrze się bronią.

1
1
1
1
1
61'

Z dystansu na strzał zdecydował się Łakomy. Piłkę złapał kibic z papierosem i schował pod krzesłem. Będzie na prezent na "zajączka".