4
5
18
90+3'

Nerwowo w doliczonym czasie gry. Pogoń nie potrafi utrzymać się przy piłce, a Jagiellonia ma problem z przetransportowaniem futbolówki pod pole karne rywala.

1
3
11
3
7
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Przemysław Mystkowski. Bardzo ostry faul na wyprowadzającym kontrę Dąbrowskim.

Jagiellonia Białystok
8
8
3
4
11
90'

Minimum pięć minut doliczonych przez sędziego.

10
4
7
5
14
90'

Żółtą kartkę otrzymał Marc Gual. Kolejne protesty.

13
4
3
3
6
90'

Denerwują się kibice Jagiellonii, bo sędzia przerwał atak gospodarzy. Na boisku leży Drygas, który oberwał chwilę wcześniej przy linii bocznej.

9
9
6
2
2
89'

Kowalczyk w polu karnym Jagiellonii, ale niepotrzebnie przekładał piłkę na prawą nogę i został zablokowany. Broni Steinbors.

9
4
1
9
6
88'

Gra została wznowiona. Fornalczyk dziubnął sobie piłkę, uciekł Olszewskiemu i ten musiał faulować.

3
2
2
3
7
88'

Zderzenie Kucharczyka z Trubehą przy linii bocznej. Cierpią obaj zawodnicy.

1
2
5
5
2
87'

Piotr Nowak rzuca wszystkie siły do ataku.

7
8
5
1
2
85'
84'

Gual dostał dobre podanie z głębi pola, zagrywał wzdłuż linii piątego metra do Carioki, który już widział piłkę w bramce, jednak jakimś cudem wybił ją Kostas. Inna sprawa, że Gual był na spalonym.

2
1
2
2
2
83'

Żółtą kartkę otrzymał Mariusz Fornalczyk.

Pogoń Szczecin
6
3
2
4
7
83'

Kiepska centra Kowalczyka. Nisko leciała piłka, w dodatku nie trafił w nią Kucharczyk.

4
2
2
2
82'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Czerech. Spóźniony obrońca Jagiellonii. Faulowany Jean Carlos. Goście mają rzut wolny dwa metry od linii bocznej pola karnego.

7
5
3
2
4
82'

Dośrodkowanie Pospisila... prosto w ręce Stipicy.

10
6
2
2
4
81'

Tabiś wywalczył rzut wolny dla Jagiellonii niedaleko narożnika pola karnego.

5
5
2
3
80'

Pogoń kontroluje wydarzenia na boisku i dłużej utrzymuje się przy piłce.

10
9
3
6
7
78'

Bardzo niecelny strzał z dwudziestu metrów oddał Kowalczyk.

1
2
2
1
2
77'

Mogło być już po meczu! Świetna kontra Pogoni, Grosicki miał mnóstwo miejsca na skrzydle, zagrał płasko wzdłuż pola karnego, ale zamykający akcję Kucharczyk nie potrafił pokonać Steinborsa!

3
2
1
3
5
77'

Drygas wyskoczył najwyżej w polu karnym i wybił piłkę.

3
1
4
2
4
76'

Dośrodkowanie Wdowika, piłka minęła dwóch zawodników Jagiellonii i wybija ją na rzut rożny Bartkowski.

1
2
3
3
75'

Bramka uznana. Wielka radość w ekipie Pogoni.

25
7
3
6
9
74'

Sytuacja jest jeszcze sprawdzana przez VAR.

4
3
5
2
11
73'

Gol! Strzelił Kamil Drygas.

Po dośrodkowaniu Kowalczyka piłka odskoczyła Drygasowi, był jeszcze w pobliżu Grosicki, ale zablokował go Steinbors. Zrobił to jednak tak niefortunnie, że futbolówka spadła prosto pod nogi Drygasa i rezerwowy zawodnik Pogoni trafił do pustej bramki. Goście na prowadzeniu!

29
15
2
5
10
73'

Pierwsza od dawna akcja Jagiellonii, ale Wdowik nie pobiegł za piłką zagraną przez Nasticia. Zmarnowana szansa.

3
4
2
2
3
71'

Pogoń angażuje coraz więcej sił w akcje ofensywne. Wie, że swój mecz wygrał dziś Raków i remis w Białymstoku niewiele daje.

9
4
2
1
2
70'

Grosicki z rzutu rożnego, ale nie jest to dziś mocna broń Pogoni. Kolejny raz wybronili się gospodarze.

8
2
1
3
68'
2
1
1
1
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Dąbrowski. Za protesty.

5
2
1
67'

W teorii Pogoń jest ustawiona teraz bardziej ofensywnie.

2
2
2
2
2
65'

Prostopadłe podanie do Grosickiego, ale ten faulował Olszewskiego w walce o piłkę.

1
2
2
1
64'

Szykuje zmiany trener Runjaić.

6
4
1
1
1
63'

Zablokowany strzał Grosickiego z dwudziestu metrów.

6
3
1
2
4
62'

Kowalczyk mocno odczuł to wejście Tiru. Nie podnosi się z murawy.

2
2
4
2
3
61'

Żółtą kartkę otrzymał Bogdan Tiru. Faulowany Kowalczyk.

1
2
4
60'

Kolejna próba prostopadłego podania Dąbrowskiego, jednak to jedna z niewielu sytuacji, gdy zawiodła precyzja. Nie miał szans dobiec do piłki Bartkowski.

1
3
2
1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Struski. Kolejne przewinienie taktyczne. Zapobiegł kontrze Pogoni.

2
2
3
6
5
57'

Urwał się na bliższym słupku Malec, ale jego uderzenie głową broni Steinbors.

3
1
1
1
56'

Kolejne efektowne podanie Dąbrowskiego na wolne pole. Jean Carlos mógł się jednak lepiej zachować, ale zawiodło dośrodkowanie prawą nogą. Wywalczył jedynie korner.

2
1
2
2
2
55'

Gra wznowiona. Uraz Steinborsa nie okazał się zbyt groźny.

6
4
1
54'

Łotysz potrzebuje pomocy medycznej.

3
5
3
54'

Bramkarz Jagiellonii poturbowany po rzucie rożnym. Z dużym impetem wpadł na niego Bartkowski. Gra przerwana.

1
3
7
1
53'

Steinbors znakomicie broni strzał Żurawskiego z dwudziestu metrów! Dobrze dostrzegł go Grosicki.

8
4
1
2
52'

Urwał się lewym skrzydłem Bartkowski, jednak podanie Dąbrowskiego było niedokładne.

3
2
2
1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Pospisil. Faul taktyczny.

1
1
3
6
50'

Gra cały czas toczy się w środku pola.

1
2
2
49'

Dużo niedokładności z obu stron na początku drugiej połowy. Zawodnicy nie potrafią złapać właściwego rytmu.

3
1
1
46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania w Białymstoku!

komentarz

Koniec pierwszej połowy. Jagiellonia dość nieoczekiwanie remisuje z faworyzowaną Pogonią 1:1. Wracamy za kwadrans.

4
2
1
45+1'

Szansa dla Jagiellonii w końcówce. Po płaskim zagraniu z lewej strony nie dogadali się Bida i Carioca. W efekcie czego ten pierwszy strzelił niecelnie.

2
2
2
1
45'

Sędzia doliczył minimum jedną minutę.

2
2
1
44'

Grosicki z rzutu rożnego, ale nie trafił czysto w piłkę Żurawski, a przy okazji poturbował Tiru.

2
1
3
1
1
43'

Pogoń odzyskała równowagę w tym meczu i wróciła do swobodnego rozgrywania piłki w środku pola.

6
5
1
1
6
41'

Dysponuje dobrym strzałem z dystansu Gual i kolejny raz chciał to zaprezentować. Łatwo minął rywala, wypracował sobie miejsce na dwudziestym piątym metrze, jednak tym razem został zablokowany.

1
1
4
3
1
40'

Po centrze Pospisila nie wygrał walki w powietrzu Tiru.

1
2
3
1
39'

Niecelny strzał Wdowika z dystansu, ale najwyraźniej był lekki rykoszet, bo Jagiellonia ma rzut rożny.

2
2
3
38'

Długie podanie w kierunku Zahovicia, jednak ten zbyt szybko wybiegł za linię obrony i został złapany na spalonym.

2
1
1
1
36'

Gual efektownie przyjął sobie piłkę na trzydziestym metrze, od razu wypracował sobie sytuację do strzału z woleja, jednak uderzył trochę za wysoko.

4
1
2
2
1
35'

Nie cieszył się z gola Grosicki, który w przeszłości był piłkarzem Jagiellonii.

5
4
3
1
5
34'

Gol! Strzelił Kamil Grosicki. Asystował mu Jean Carlos Silva.

Ależ tu się dzieje! Nie było 2:0, więc jest 1:1. Indywidualny rajd prawym skrzydłem przeprowadził Jean Carlos, wycofał piłkę na jedenasty metr do Grosickiego, który trafia do bramki.

18
12
1
5
10
33'

Kontratak Jagiellonii! Gual biegł na bramkę z własnej połowy, wbiegł w pole karne i zagrał wzdłuż linii piątego metra, ale nie było tam żadnego z partnerów! Jakby zwątpili, że coś może z tego wyjść.

1
4
5
4
2
31'

Sześć strzałów Pogoni, dwa Jagiellonii. Celne? 1:1.

2
1
1
2
30'

Gra już wznowiona. Oba zespoły w komplecie, choć przez moment mogło się wydawać, że konieczna będzie zmiana Nasticia, ale obrońca Jagiellonii jest zdolny do rywalizacji.

3
1
2
4
28'

Nastić i Żurawski leżą na murawie. To efekt starcia przy linii końcowej.

1
3
5
27'

Ależ kapitalne podanie Dąbrowskiego. Jean Carlos opanował piłkę, był w sytuacji sam na sam ze Steinborsem, ale górą Łotysz!

9
5
1
5
25'

Gol! Strzelił Diego Carioca. Asystował mu Bojan Nastić.

Jagiellonia otwiera wynik spotkania! Pogoń atakowała, a tymczasem to gospodarze prowadzą. Szybki atak, Nastić zagrał na jeden kontakt do Diego Carioki, a ten trafił od słupka!

22
11
2
4
7
24'

Strata za stratą. Jagiellonia miała okazję do kontry - zawiodło podanie. Po chwili sytuacja była odwrotna o 180 stopni i ponownie nie udało się przedostać pod pole karne.

2
1
23'

Kolejny rzut rożny dla Portowców. Grosicki wybrał miękkie dośrodkowanie i tym razem bez problemu złapał piłkę Steinbors.

2
1
1
3
3
22'

Pogoń w zasadzie nie schodzi z połowy Jagiellonii.

5
4
1
3
20'

Świetna kontra Pogoni, jednak strzał Kowalczyka z pola karnego został zablokowany. Jeszcze reklamowali zagranie ręką jednego z rywali goście, ale sędzia jest innego zdania.

2
3
1
18'

Tym razem z rzutu rożnego centrował Grosicki, zgranie Bartkowskiego, doszedł do strzału z powietrza Malec, ale nie trafił w bramkę.

4
1
3
17'

Dośrodkowanie Dąbrowskiego z rzutu rożnego, ale oddalają na moment zagrożenie gospodarze.

1
2
16'

Z rzutu wolnego strzelał Grosicki, ale prosto w mur. Będzie jednak korner dla Pogoni.

3
1
1
15'

Jean Carlos faulowany przez Struskiego i Pogoń ma rzut wolny trzydzieści metrów od bramki.

3
1
2
2
14'

Coraz większą przewagę osiągają goście ze Szczecina.

9
1
3
3
12'

Świetne podanie Pospisila na lewe skrzydło. Wdowik nie zagrał na obieg do Nasticia, złamał akcję na prawą nogę, wypracował sobie sporo miejsca, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

2
1
1
11'

Grosicki centrował z lewego skrzydła, ale Zahović nie poszedł na maksymalnych obrotach na piłkę. Pretensje miał Polak.

1
3
1
2
9'

Przechwyt Struskiego. Bida zagrał na obieg do Olszewskiego, ten miał trochę przestrzeni na skrzydle, ale nie potrafił celnie dośrodkować. Złapał piłkę na przedpolu Stipica.

4
2
3
1
8'

Z rzutu rożnego Dąbrowski, piłka została wybita na dwudziesty metr, gdzie złożył się do strzału z woleja Kowalczyk, lecz został zablokowany.

1
1
1
7'

Dobra akcja Pogoni, ale Tiru był bezbłędnie ustawiony i wybił piłkę na rzut rożny.

2
1
5'

Tiru chciał długim podaniem uruchomić Guala, ale brakowało precyzji. Nawet nie ruszył do tej piłki Hiszpan.

2
1
2
4'

Jean Carlos zagrywał miękko w pole karne, przy dalszym słupku zamykał akcję Dąbrowski, jednak nie trafił czysto w piłkę i uderzył niecelnie.

2
1
3'

Intensywne pierwsze minuty. Wysoki pressing z obu stron.

2
1
1
1'