(0:1)
Zakończony
Warta Poznań
komentarz

Po porażce sytuacja Stali zrobiła się jeszcze trudniejsza. Warcie do pewnego utrzymania brakuje już ok. 4-5 punktów.

8
4
1
90+2'

Piłka zagrana na trzeci metr, Trałka wystawił nogę i uratował Wartę!

15
3
1
2
4
90+1'

Kontra Warty zakończona niecelnym uderzeniem Castanedy. Wcześniejsza próba została zablokowana.

2
3
1
4
2
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

3
2
1
1
4
89'

Nerwowo na boisku, nerwowo na ławkach. Brakuje okazji bramkowych. Warta skutecznie oddala grę od własnej bramki.

4
1
1
1
2
86'

Stal. Schodzi: Maciej Domański. Wchodzi: Bożidar Czorbadżijski.

85'

Żółtą kartkę otrzymał Jayson Papeau.

1
2
84'

Grobelny odważnie interweniował na przedpolu i trochę ucierpiał po zderzeniu z Flisem.

2
81'

Zrelak z bliska do bramki, okazało się jednak, że wcześniej dogrywający Castaneda był na spalonym.

2
3
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Tomasiewicz.

79'

Castaneda uderzał głową z pięciu metrów, źle trafił w piłkę i ta nie poszybowała w kierunku bramki.

1
1
2
78'

Stal. Schodzi: Mateusz Żyro. Wchodzi: Dawid Kort.

77'

Zamieszanie pod bramką Stali, Strączek skutecznie interweniował. Okazało się, że wcześniej był spalony.

1
1
1
2
74'

Stal w 2. połowie jeszcze nie zagroziła poważniej Warcie. A gramy już niemal przez dwa kwadranse.

3
1
1
71'

Akcję Warty niecelnym uderzeniem zakończył Jayson Papeau. Strączek dobrze interweniował. Po chwili okazję zmarnował Grzesik.

1
1
70'

Wchodzimy w decydujący moment meczu. Stal atakuje, Warta stara się wyprowadzać kontry trójką graczy.

1
68'

Wyjście gości 3 na 2, Niilo Maenpaa nie dał rady dobrze zagrać do partnera.

3
67'

Żółtą kartkę otrzymał Wiktor Kłos.

Stal Mielec
1
1
65'

Stal. Schodzi: Konrad Wrzesiński. Wchodzi: Dominik Steczyk.

63'

Urazu doznał Szymonowicz. Będzie konieczna zmiana.

1
3
62'

Trałka dogrywał z rzutu wolnego, piłka niesiona przez wiatr doleciała wprost w ręce bramkarza.