12
12
18
90+7'

Jeszcze mamy VAR, po strzale sprzed pola karnego Manu chciał zagrać ręką. Będzie rzut karny dla gości?

40
25
9
13
15
90+5'

Strzał rozpaczy z pola karnego oddał Fernandez, metr obok słupka!

4
13
3
16
4
90+3'

Rwana gra w końcowych minutach. Tutaj już raczej nic się nie wydarzy.

4
5
6
4
7
90+1'

Ondrasek ostro potraktował na przedpolu Kamińskiego. Bramkarz Wisły Płock szybko pozbierał się z murawy.

7
6
2
1
9
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

16
7
1
3
89'

Szwoch dogrywał z rzutu wolnego, jednak niedokładnie. Piłka została wybita.

1
3
8
87'

Manu mocno uderzył, piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

7
5
4
3
4
85'

Krakowianie aktywniejsi w ofensywie, ale poważniej gościom nie potrafią zagrozić.

8
7
4
1
1
82'
81'

Manu zagrywał w pole karne, wcześniej był jednak spalony.

6
3
1
5
2
79'
79'

Lewą stroną ruszył Tomasik, ale zagrał w pole karne bardzo źle.

1
1
3
77'

Wisła Kraków potrzebuje wygranej. Remis gospodarzom niewiele daje.

6
4
1
74'
74'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Sadlok.

9
4
1
1
3
71'

Gol! Strzelił Zdenek Ondrasek. Asystował mu Heorhij Citaiszwili. Remis w Krakowie! Wymiana podań, w końcowej fazie Citaiszwili ponad bramkarzem, a Ondrasek z bliska do siatki na 3:3!

34
23
4
6
17
70'

Mogło być 2:4. Z pola karnego wprost w Kieszka uderzył Lesniak, poprawka Tomasika była niecelna.

1
3
4
10
66'

7
66'

Żółtą kartkę otrzymał Zdenek Ondrasek.

10
5
2
66'

Krakowianie marzą o rzucie karnym, ale Heorhij Citaiszwili rzucił się niczym my na kanapę po powrocie z pracy.

5
1
1
64'

Wisła Kraków szuka remisu. Jednak w ostatnich minutach gospodarze nie potrafią poważniej zagrozić gościom.

5
3
1
4
1
61'
60'

Tutaj jeszcze coś się wydarzy. Wisła Kraków w ataku.

1
57'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Marko Kolar. Krakowianie po raz kolejny wracają do meczu! Dogranie z rogu, piłka odbiła się od pleców Kolara i wpadła do bramki płocczan. 2:3!

Wisła Płock
19
17
7
11
26
57'

Mocne dogranie z rzutu wolnego z prawej strony, Kamiński zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

6
4
1
1
54'

Sekulski ucierpiał w środku pola. Napastnik gości potrzebuje pomocy medycznej.

2
1
3
5
10
52'

Z lewej strony w polu karnym z piłką znalazł się Cisse, dogranie złapał Kamiński.

8
6
50'

Niebezpiecznie pod bramką płocczan, piłka ostatecznie znalazła się w rękach Kamińskiego.

12
5
1
1
48'

Krakowianie starają się od początku 2. połowy atakować. Oni nie mają już nic do stracenia.

4
9
1
2
czas Druga połowa
46'
46'
komentarz

komentarz

Bardzo dobry mecz w Krakowie. Wisła Płock prowadzi pod Wawelem 3:1. Gospodarze w bardzo trudnym położeniu.

13
8
5
2
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

4
3
2
4
7
42'

Pozdrawiamy kibica Wisły Płock, który w ekstazie pokazywał środkowy palce wszystkim wokół. Oj, nieszczęśliwy to jest człowiek. Chłopie, ciesz się z bramki, ale takie gesty. Wstyd.

13
18
2
3
41'

Gol! Strzelił Łukasz Sekulski. Asystował mu Marko Kolar. Zagranie w pole karne do Kolara, który podał na siódmy metr do Sekulskiego. Kieszek bez większych szans. 1:3!

25
16
4
11
40'

Kamiński we własnym polu karnym założył siatkę rywalowi. Ogromne ryzyko bramkarza Wisły Płock.

6
3
3
1
2
37'

Gospodarze marzyli o rzucie karnym. Sędzia uznał, że złamania przepisów nie było.

13
7
4
3
8
34'

Płocczanie nie zamierzają się bronić, tylko sami szukają gola numer trzy. Bardzo ciekawe spotkanie w Krakowie.

16
5
3
1
4
31'

Gospodarze na połowie płocczan. Jeszcze przed przerwą Biała Gwiazda chce wyrównać.