Z dystansu Kacper Śpiewak, ale wyłapał to Krzysztof Kamiński.

Pavol Stano reaguje i zrobił trzy zmiany na raz. Z kolei w Bruk-Becie Tomas Poznar sygnalizował potrzebę zmiany i ją dostanie.

Wisła Płock
2
1
81'

Dośrodkowanie w pole karne ze stałego fragmentu gry. Kristian Vallo oparł się na Nemanji Tekijasku i tym samym faulował przy tej próbie ataku.

2
1
80'

Faulował Marcin Grabowski.

79'

Adam Radwański mocnym strzałem obok bramki.

1
78'

Gospodarze próbują pójść za ciosem.

1
1
74'

Gol! Strzelił Tomas Poznar. Asystował mu Mateusz Grzybek.

Wynik otwarty! Przedłużył to Grzybek, a linię spalonego złamał Rzeźniczak. To otworzyło drogę Poznarowi do zdobycia bramki.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
3
3
2
5
61'

Kristian Vallo nie wykorzystał prezentu od Mateusza Grzybka. A mogło być 0:1.

1
2
1
60'

Chrzanowski raczej chciał dośrodkowywać, ale wyszedł z tego strzał. Wybity jednak na rzut rożny.

2
59'

Drużyny nie podejmują ryzyka i czekają n swoją szansę.

1
1
2
1
4
51'

Zabrakło dokładności w poczynaniach Wisły, przez co nie było strzału.

3
4
3
3
3
49'

Lesniak do tyłu, do Pawlaka, a ten wrzucił na Vallo, który nie miał jednak szans na oddanie dobrego strzału. Pilnował go obrońca.

2
2
2
2
2
48'

Sporo takiej "szarpanej" gry z wieloma stratami.

1
1
2
46'

Zaczynamy drugą połowę!

3
2
1
Jakim rezultatem zakończy się to spotkanie?
Zwycięstwem Bruk-Bet Termalici Nieciecza
Remisem
Zwycięstwem Wisły Płock
1
2
1
45'

Zagranie przed pole karne, ale nie ma strzału.

44'

Krótkie rozegranie, a potem dogranie na dalszy słupek. Piłka dotarła do Kocyły, ale za daleko ją sobie wypuścił przed dośrodkowaniem i wyszedł za linię końcową.

2
43'

Szansa Matej Hybsa niewykorzystana! Krzysztof Kamiński minął się w pierwszej interwencji z piłką, ale Hybsa już zablokował.

1
41'

Michal Hubinek dośrodkowywał, ale niezbyt dokładnie. I tak było groźnie dla gości.

41'

Na pozycji spalonej zawodnik Wisły Płock.

1
3
39'

Mateusz Grzybek opanował piłkę przy linii końcowej i wycofał do niepilnowanego Tomasa Poznara. Zdecydowanie najlepsza okazja Termalici, ale napastnik źle przyjął piłkę i uderzył tuż obok słupka.

1
2
1
38'

Wydawało się, że będzie atak pozycyjny Termalici, ale jednak próba długiego podania. Niezbyt dobrze to wyszło.

2
35'

Próba Macieja Ambrosiewicza z dalszej odległości. Trochę jednak przeszkodził obrońca i toczącą się po ziemi piłkę bez większych problemów złapał Krzysztof Kamiński.

1
1
1
34'

Goście w natarciu, ale marnują kolejne sytuacje.

1
1
1
33'

Kolejny "korner" dla Wisły Płock. Ostatecznie uderzył Aleksander Pawlak, ale o tym strzale będzie chciał jak najszybciej zapomnieć.

1
1
30'

Bez strzału bezpośrednio po tym stałym fragmencie gry. Wcześniej również bez powodzenia. Ostatecznie jednak do strzału doszedł Marko Kolar, lecz na posterunku Tomasz Loska.

Radoslav Latal został chwilę wcześniej ukarany żółtą kartką.

2
2
1
28'

Żółtą kartkę otrzymał Michal Hubinek.

Za nadmierną agresję i podcięcie rywala. Do tego kartką ukarany jest z członków sztabu szkoleniowego.

3
1
27'

Krótkie rozegranie i po nim próba dośrodkowania Filipa Lesniaka, ale nieudane. Gospodarze ruszyli z kontrą, ale bez powodzenia.

2
1
27'

Kristian Vallo oddał strzał, ale został zablokowany przez Wiktora Biedrzyckiego. Będzie rzut rożny.

1
26'

Tomasz Loska z poświęceniem, ale skutecznie.

1
1
25'

Matej Hybs wrzucał piłkę w pole karne. Ciekawie rozwiązanie, bowiem Hybs podbiegł do piłki, ale nie uderzył. Następnie podbiegł drugi z zawodników, ale zrobił to samo i ostatecznie podawał Hybs. Sprawę wyjaśnili defensorzy.

2
1
1
24'
1
1
23'

Piotr Tomasik odebrał piłkę bez faulu Dawidowi Kocyle. Nie udał się jednak ten kontratak.

1
1
21'

Matej Hybs szukał Wiktora Biedrzyckiego, ale dobrze obrońcy. Wrzutki próbował jeszcze Maciej Ambrosiewicz, ale nie znalazł tym podaniem żadnego z kolegów w polu karnym.

1
1
20'

Rozpędzają się gospodarze. Dobre jednak wybicie obrońcy Wisły po wślizgu.

2
2
1
1
18'

Znakomita okazja dla Bruk-Bet Termalici Nieciecza, ale nie wykorzystał jej Tomas Poznar. Sporo było zamieszania w polu karnym Krzysztofa Kamińskiego.

1
1
1
14'

Próba wyjścia z kontrą w wykonaniu miejscowych, ale za mocne to podanie do Dawida Kocyły, zawodnika wypożyczonego z Wisły Płock do Bruk-Bet Termalici Nieciecza.

2
2
12'

Wisła Płock szanuje piłkę i cierpliwie rozgrywa akcję od tyłu.

2
2
10'

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Tekijaski.

Mocne wejście od tyłu.

2
2
1
8'

Dobry odbiór Jorginho, ale jego prostopadłe podanie w pole karne było zbyt mocne i przejął do bramkarz.

1
7'

Faulował Muris Mesanović w ataku.

1
1
5'

Jak dotąd bez składnych akcji z obu stron. Częściej przy piłce Wisła Płock. Gra przerwana, jeden z piłkarzy gospodarzy wybił piłkę za linię boczną. Goście rozpoczęli po rzucie sędziowskim.