Nie ma gola! Raul Albiol zatrzymany przez Kepę Arrizabalagę!

12
16
29
komentarz

6:5. Antonio Ruediger strzelił obok Sergio Asenjo, który został na środku bramki.

24
11
6
12
21
komentarz

5:5. Juan Foyth oddał uderzenie w odsłoniętą część bramki po zmyleniu Kepy Arrizabalagi.

26
9
5
6
14
komentarz

5:4. Christian Pulisić mocnym strzałem ponownie wywarł presję na przeciwnikach.

17
12
4
7
22
komentarz

4:4. Daniel Raba przedłużył konkurs o kolejną serię, a może serie.

22
17
6
9
15
komentarz

4:3. Jorginho nie pozwolił sobie na błąd taki jak w finale Euro 2020.

14
8
3
4
16

Żółtą kartkę otrzymał Kepa Arrizabalaga za niesportowe zachowanie.

13
15
3
6
8
komentarz

3:3. Moi Gomez musiał poprawić ustawienie piłki przed swoim strzałem. Nie dał się wyprowadzić z równowagi i pokonał Kepę Arrizabalagę potężnym strzałem.

13
7
2
6
5
komentarz

3:2. Mason Mount dołączył do grupki pewnych egzekutorów rzutu karnego.

14
8
4
5
12
komentarz

2:2. Pervis Estupinan uderzył płasko po rwanym rozbiegu. Było widać inspirację Robertem Lewandowskim.

10
15
3
8
7
komentarz

2:1. Marcos Alonso rozpoczął trzecią serię pewnym strzałem.

12
3
2
5
11
komentarz

Nie ma gola. Aissa Mandi starał się pokonać Kepę Arrizabalagę strzałem w lewą stronę, ale wprowadzony niedawno z ławki rezerwowych Hiszpan odbił piłkę.

8
5
2
5
7
komentarz

1:1. Sergio Asenjo wyciągnął się jak struna, rzucił w odpowiednim kierunku, ale nie sparował strzału Cesara Azpilicuety.

5
4
2
5
7
komentarz

0:1. Gerard Moreno rozpoczął w zespole z Hiszpanii. Nerwowo, ale piłka odbita od słupka znalazła drogę do sieci.

11
3
1
4
5
komentarz

Nie ma gola. Kai Havertz pierwszym egzekutorem jedenastki. Beznadziejne uderzenie proste do odbicia dla Sergio Asenjo.

komentarz

Długa piłkarska noc w Belfaście, a rozstrzygnięcie przed nami.

9
5
3
2
4
119'
119'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Raba za przewinienie na Christianie Pulisiciu.

Daniel Raba #17
Villarreal CF
1
1
1
2
117'

Przygotowuje się do wejście Kepa Arrizabalaga. To może być ciekawy manewr Thomasa Tuchela. Albo wykaże się mistrzowskim instynktem, albo przekombinuje jak Gareth Southgate.

1
2
8
114'

Jeszcze podniosła się wrzawa na trybunach. Kibice starają się dodać energii piłkarzom do ostatnich ataków w meczu. Patrząc na ostatnie minuty dogrywki, skuteczniejszy jest doping delegacji z Londynu.

112'

Podanie Marcosa Alonso do Mateo Kovacicia, któremu czujny przeciwnik nie pozwolił ani na pokonanie, ani nawet na zatrudnienie Sergio Asenjo strzałem z linii pola karnego. Blokował Manu Morlanes.

2
1
110'

Szukają miejsca piłkarze z Londynu. Kolejna wymiana podań, a Villarreal CF czujnie obserwuje wszystkich odpowiedzialnych za atakowanie przeciwników.

108'

Ponownie Chelsea FC, a obrońcom Villarrealu CF zaczynają plątać się nogi. Po błędzie Paua Torresa możliwość zdobycia prowadzenia dla The Blues miał Mason Mount. Mocne uderzenie, ale błąd swojego defensora naprawił Sergio Asenjo.

1
1
1
106'

Gra wznowiona po raz ostatni.

komentarz

Zmęczenie rośnie, piłkarze muszą wykrzesać z siebie energię.

105'

Pierwsza połowa dogrywki za drużynami, a w niej najbliżej zdobycia prowadzenia był Christian Pulisić. Jego uderzenie było nieznacznie niecelne. Pozostaje 1:1 i pozostał kwadrans na zadanie decydującego ciosu przed konkursem rzutów karnych.

1
105'

Podniosła się wrzawa po upadku Cesara Azpilicuety w polu karnym przeciwnika. Siergiej Karasiow kazał Hiszpanowi podnosić się z boiska i nie zdecydował się na podyktowanie jedenastki po kontakcie z Pervisem Estupinanem.

1
1
103'

1
100'

Zabrakło niewiele do odzyskania prowadzenia Chelsea FC! Odrobinę przypadkowa, ale udana wymiana podań w szesnastce Villarrealu CF. Zakończyła się ona uderzeniem ze szpica Christiana Pulisicia. Nieznaczne pudło. Sergio Asenjo nie miałby nic do powiedzenia.

1
1
100'

Już 100 minut walki o Superpuchar UEFA.

97'

Nie widać już przewagi którejkolwiek ze stron. Momentami wymienia podania Chelsea FC, po chwili Villarreal CF. Jest jeszcze trochę czasu na rozstrzygnięcie pojedynku przez konkursem rzutów karnych.

95'

Marcos Alonso jest etatowym egzekutorem stałych fragmentów gry w Chelsea FC. Wysokie i głębokie dośrodkowanie, ale nie zostało podsumowane strzałem. Skoncentrowani we własnym polu karnym byli podopieczni Unaia Emery'ego.

93'

Daniela Rabę odrobinę poniosła fantazja i próbował przelobować Edouarda Mendy'ego z połowy boiska. Koncepcja może i interesująca, ale piłka przeleciała ponad poprzeczką w bramce Chelsea FC.

1
1
91'

Dodatkowe emocje.

1
91'

Villarreal CF. Schodzi: Yeremi Pino. Wchodzi: Aissa Mandi.

1
90+2'

Podnieśli się na moment kibice z miejsc, ponieważ Christian Pulisić znalazł się sam na sam z Sergio Asenjo. Uderzenie w bramkarza jednak bez znaczenia z powodu ewidentnego spalonego.

1
1
1
90'

Doliczone cztery minuty.

1
87'

Pozostało jeszcze kilka minut podstawowego czasu. Chelsea FC ponownie w posiadaniu piłki, ale zmobilizowani podopieczni Unaia Emery'ego nie pozwalają na kreowanie sytuacji podbramkowych groźnych dla Sergio Asenjo.

86'

Villarreal CF. Schodzi: Boulaye Dia. Wchodzi: Daniel Raba.

Boulaye Dia #16
85'

Villarreal CF. Schodzi: Alberto Moreno. Wchodzi: Manu Morlanes.

Manu Morlanes #6
84'

Po wyrównaniu praktycznie bez sytuacji podbramkowych. Chelsea FC nie przypomina siebie z początku spotkania, a Villarreal CF stracił dużo energii na przeprowadzenie pościgu po golu Hakima Ziyecha.

2
83'

Forma nie uleciała.

1
80'

Christian Pulisić na skraju pola karnego. Efektem przyspieszenia pierwszego w tym meczu zmiennika był korner dla Chelsea FC. Za jego wykonanie zabrał się tradycyjnie Marcos Alonso, którego wrzutka została wybita przez Sergio Asenjo.

78'

Gerard Moreno doprowadził do remisu! 1:1.

2
2
1
76'

Ciekawe, czy zareaguje triumfator Ligi Mistrzów. Na razie, trochę na pobudkę, płaskie uderzenie z kilkunastu metrów, które nie stanowiło jakiegokolwiek problemu dla Sergio Asenjo.

1
73'

Gol! Strzelił Gerard Moreno. Asystował mu Boulaye Dia.

Wyrównanie! Chelsea FC kompletnie zagubiona po przerwie i pachniało tym golem Villarrealu CF. Pojedynek o Superpuchar UEFA rozpoczyna się praktycznie od początku, tylko czasu na jego rozstrzygnięcie pozostało niewiele. Po błędzie Antonio Ruedigera szybkie i eleganckie rozegranie przeciwników. Zakończyło się ono uderzeniem z kilkunastu metrów prosto do siatki. Piękna wymiana podań.

Asysta:
19
7
5
6
7
70'

Villarreal CF. Schodzi: Manu Trigueros. Wchodzi: Moi Gomez.

Moi Gomez #23
70'
70'

Pozostało 20 minut podstawowego czasu i można odnieść wrażenie, że Chelsea FC gra na przetrwanie. Za moment kolejne roszady personalne w Villarrealu.

1
1
68'

Menedżer Chelsea FC zareagował trzema zmianami na problemy jego podopiecznych w drugiej połowie meczu. Na razie niewiele to jednak modyfikuje w obrazie rywalizacji. Jeszcze jedno przyspieszenie Villarrealu i zakończyło się ono strzałem Pervisa Estupinana z ostrego kąta w Edouarda Mendy'ego.