Ligue 1: 4. kolejka
29 sie 2021 20:45
90+3'

Starali się uratować honor gospodarze. Zabrakło jednak uderzenia. Ostro, ale zgodnie z przepisami, Presnel Kimpembe.

6
6
8
5
11
90+2'

Jeszcze w ataku paryżanie. Goście szukają trzeciego gola.

15
4
4
3
4
90'

Sędzia doliczył 6 minut. Szalony...

12
11
3
3
5
89'

Kontra PSG, bramkarz Reims wyszedł kilka metrów przed pole karne i głową wybił piłkę.

8
1
1
4
6
88'

Żółtą kartkę otrzymał Leandro Paredes.

Paris Saint-Germain
6
1
3
2
87'

Rwana gra w końcówce. Niewiele dzieje się pod bramkami.

1
3
2
84'

4
81'

Stade de Reims. Schodzi: El Bilal Toure. Wchodzi: Hugo Ekitike.

6
81'
79'

Ryzykownie Navas, ale bramkarz nie przewinił, ale musiał się sporo napocić, aby powstrzymać rywala.

3
1
1
3
3
78'

Messi do Mbappe, ten chciał odegrać do partnera, ale futbolówkę przejął obrońca.

8
2
1
3
7
75'

Stade de Reims. Schodzi: Ilan Kebbal. Wchodzi: Alexis Flips.

1
75'
75'
73'

Brakuje koncentracji zawodnikom PSG. Kilka błędów, na razie bez konsekwencji.

4
4
2
2
2
71'

Stade de Reims. Schodzi: Dion Lopy. Wchodzi: Mitchell van Bergen.

2
69'

Piłkarze PSG mają grę pod kontrolą. Gospodarze już nie wierzą w korzystny wynik.

6
7
2
3
3
66'
231
63
32
36
44
63'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Achraf Hakimi. Zabójcza kontra PSG. Prawą stronną ruszył Hakimi i perfekcyjnie wyłożył piłkę do Mbappe, a ten z bliska trafił do siatki. 0:2!

56
14
10
6
23
62'

Strzał oddał Lopy, Navas na cztery raty, ale piłkę w końcu złapał.

2
3
4
4
4
60'

Dwa kwadranse do końca. Po przerwie PSG nie zagroziło jeszcze gospodarzom. A Messi coraz bardziej rozgrzany. Jeszcze tylko kilka minut.

4
58'

Na rozgrzewkę ruszył Leo Messi. Kibice już szaleją!

63
20
4
3
3
55'

Żółtą kartkę otrzymał Abdou Diallo.

3
1
2
53'

Dłuższy czas trwały analizy, w końcu sędzia potwierdził, że był spalony. Wciąż 0:1.

2
2
3
9
50'

Piłka w bramce PSG. Navas odbił strzał Toure, a do siatki z bliska trafił Munetsi. Jednak napastnik był na spalonym.

3
3
1
9
11
48'

Piłkarze Reims starali się wyprowadzić kontrę, ale zabrakło dokładności.

2
1
2
4
11
46'

Wracamy do meczu!

4
1
1
46'

Stade de Reims. Schodzi: Moreto Cassama. Wchodzi: Bradley Locko.

2
46'

Stade de Reims. Schodzi: Nathanael Mbuku. Wchodzi: Valon Berisha.

2
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
1
2
44'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Verratti.

4
44'

Paryżanie przebudzili się i starają się dłużej przetrzymywać piłkę. Rywale pokazali, że są nieobliczalni.

1
41'

Moreto Cassama uderzył technicznie sprzed pola karnego. Piłka otarła się o poprzeczkę!

7
5
2
2
3
39'

Groźne dogranie w pole karne PSG, Navas złapał piłkę.

2
1
2
38'

Gra przeniosła się w okolice środka boiska. Ustały ataki PSG, coś zdziałać starają się gospodarze.

1
35'

W końcu miejscowi na dłużej z piłką na połowie paryżan. Jednak do pola karnego sporo brakuje.

32'

Di Maria uderzył z rzutu wolnego, trafił w głowę jednego z obrońców. Ten padł lekko ogłuszony, ale w miarę szybko pozbierał się z murawy.

2
2
5
1
29'

Gospodarze momentami stoją dziewiątką piłkarzy we własnym polu karnym. Zdecydowana dominacja PSG.

1
20:28

1
2
1
26'

Cały czas przeważają piłkarze PSG. Gracze Reims nie są w stanie zagrozić gościom.

3
23'

Do strzału głową doszedł Marquinhos, piłka minęła bramkę miejscowych.

1
2
3
3
2
22'

Rzut rożny dla PSG. Z dośrodkowaniem poradzili jednak sobie obrońcy gospodarzy.

6
3
3
1
2
19'

Georginio Wijnaldum z piłką w polu karnym, ale zwlekał z uderzeniem i został zablokowany.

1
1
3
2
18'

Po stracie gola gospodarze nie są w stanie zepchnąć piłkarzy PSG na ich połowę. Cały czas przeważają goście.

2
3
15'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Angel Di Maria. Łatwo poszło. Z prawej strony precyzyjnie na piąty metr dośrodkował Di Maria, a Mbappe strzałem głową pokonał bramkarza. 0:1!

36
20
7
8
13
12'

Starali się odpowiedzieć gospodarze, ale strzał z ostrego kąta Toure był niecelny.

3
2
2
2
2
10'

Prostopadłe zagranie do Mbappe, ten wypracował sobie pozycję do uderzenia, ale trafił w boczną siatkę. Pierwsza groźna akcja gości.

8
10
4
8
3
8'

Zagranie za plecy obrońców do Mbuku, ten starał się lobować Navasa, ale w bramkę nie trafił.

2
3
3
4
7
5'

Goście bardzo spokojnie, być może nawet zbyt spokojnie. Na razie gospodarze ambitnie.

1
1
3
4
2
2'

Na razie to gospodarze starają się zagrażać gościom. Navas musi być czujny.