I kolejny słupek w meczu. Minimalnie niecelnie uderzył Wijnaldum.

Messi uderzył z rzutu wolnego, tuż obok słupka.

ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Marquinhos.

Paris Saint-Germain
88'

Camara uderzył mocno sprzed pola karnego, ale tuż ponad bramką. Chwilę wcześniej po drugiej stronie strzał głową Danilo odbił bramkarz.

87'

Messi na spalonym. Argentyńczyk zmarnował sytuację sam na sam, ale nie będzie mu to liczone.

1
86'

Di Maria przelobował bramkarza, ale ten zdołał trącić piłkę, a po chwili wybił ją obrońca.

86'

Goście jeszcze w ataku, ale dość ślamazarnym i cały czas bez większego zagrożenia. A do końca już niewiele minut.

83'
ZMIANA
83'

Adil Aouchiche doszedł do strzału, ale spudłował okrutnie!

79'

Wijnaldum do Neymara, a ten z siedmiu metrów uderzył w słupek. Jęk zawodu w Paryżu.

1
1
1
77'

Paryżanie już od wielu minut nie kwapią się do ataku, pozwalają grać gościom, ale ci niewiele są w stanie zdziałać.

1
74'

Strzał oddał Di Maria, Bernardoni efektownie odbił piłkę. Po chwili obok słupka uderzył Messi.

72'
ZMIANA

AS Saint-Etienne. Schodzi: Denis Bouanga. Wchodzi: Adil Aouchiche.

2
71'

Goście na połowie paryżan, ale wszystko trwa długo i bez zagrożenia pod bramką Donnarummy.

68'

Ponownie pokazał się Bouanga, który momentalnie uderzył. Gianluigi Donnarumma jest skoncentrowany i piłkę zdołał odbić.

67'
ZMIANA

AS Saint-Etienne. Schodzi: Lucas Gourna-Douath. Wchodzi: Aimen Moueffek.

Aimen Moueffek #29
Lucas Gourna-Douath #6
67'
ZMIANA

AS Saint-Etienne. Schodzi: Arnaud Nordin. Wchodzi: Sadia Thioub.

Sadia Thioub #9
Arnaud Nordin #18
65'

Gracze Saint Etienne starali się zaatakować, ale już niewiele im wychodzi. Tutaj zwycięzca jest już jasny.

62'

Halo! Tu VAR. Sędzia kontaktuje się z wozem. Mbappe był przytrzymywany przez rywala, ale okazało się, że karnego nie ma.

60'

Godzinę gry strzałem z woleja uświetnił Mbappe. Piłka trafiła w nogę obrońcy i wyszła na rzut rożny.

58'

Di Maria uderzył sprzed pola karnego, jednak źle trafił w piłkę i spudłował.

56'
ZMIANA

AS Saint-Etienne. Schodzi: Eliaquim Mangala. Wchodzi: Harold Moukoudi.

Harold Moukoudi #2
56'
ZMIANA

AS Saint-Etienne. Schodzi: Zaydou Youssouf. Wchodzi: Romain Hamouma.

Zaydou Youssouf #28
56'

Żółtą kartkę otrzymał Idrissa Gueye.

55'

Po trzecim ciosie paryżan goście już raczej nie będą się w stanie podnieść.

2
52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Danilo. Asystował mu Kylian Mbappe. PSG odjeżdża gościom. Mbappe zewnętrzną częścią stopy, a Danilo głową z pięciu metrów na 3:1!

5
1
1
51'

Neymar uderzył z rzutu wolnego, ale trafił w mur.

50'

PSG prowadzi i szuka kolejnych szans. Gości na boisku już mentalnie nie ma.

1
1
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Lionel Messi. Szybko poszło. Messi w swoim stylu wymanewrował kilku rywali i zagrał od Mbappe, który uderzył nie do obrony. 2:1!