Gol! Strzelił Cengiz Under. Asystował mu Pau Lopez.

Szybki atak po wznowieniu meczu i Cengiz Under strzelił do bramki na 4:1.

1
1
90+1'

Gol! Strzelił Irvin Cardona.

Trafienie honorowe gospodarzy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego ku pokrzepieniu gospodarzy.

Stade Brestois 29
2
2
1
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Luan Peres za ostre przewinienie.

Luan Peres #14
2
90'

Doliczone cztery minuty.

1
90'

Żółtą kartkę otrzymał Pape Gueye za ostre przewinienie.

Pape Gueye #22
1
89'

Jeszcze na koniec uderzenie Cedrica Bakambu w słupek!

1
85'

Spokojnie w ostatnich minutach. Po pierwsze wiadomo, że Olympique Marsylia zabierze komplet punktów, a po drugie Jorge Sampaoli nie pozwolił Arkadiuszowi Milikowi dograć meczu i na kolejne popisy reprezentanta Polski trzeba poczekać przez kilka dni.

2
82'
77'

Żółtą kartkę otrzymał William Saliba za przytrzymanie przeciwnika.

1
1
77'

Stade Brestois. Schodzi: Martin Satriano. Wchodzi: Irvin Cardona.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Martin Satriano #11
1
1
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu w rozstrzygniętym meczu. Gospodarze bez animuszu i pomysłu na poprawienie wyniku. Najgłośniejsi na stadionie są kibice Olympique Marsylia, których drużyna stanęła tym razem na wysokości zadania i odniesie przekonujące zwycięstwo.

71'

Gol! Strzelił Amine Harit.

W odpowiednim miejscu znalazł się Amine Harit i wykonał dobitkę mocnego uderzenia Gersona po interwencji Marca Bizota. 3:0 dla zespołu z Marsylii.

2
1
2
1
1
71'

Milik z golem i asystą!

12
7
2
70'

Olympique Marsylia. Schodzi: Sead Kolasinac. Wchodzi: Luan Peres.

1
66'

Stade Brestois. Schodzi: Jeremy Le Douaron. Wchodzi: Steve Mounie.

Jeremy Le Douaron #26
66'

Stade Brestois. Schodzi: Youcef Belaili. Wchodzi: Romain Del Castillo.

Youcef Belaili #24
66'

Stade Brestois. Schodzi: Hugo Magnetti. Wchodzi: Lucien Agoume.

Lucien Agoume #10
Hugo Magnetti #27
1
1
63'

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik. Asystował mu Amine Harit.

Pape Gueye strzelił zza pola karnego i starał się wykorzystać poślizg piłki na nasiąkniętej wodą murawie. Piłka została sparowana przez bramkarza na korner. Za wykonanie stałego fragmentu gry zabrał się Amine Harit, którego dośrodkowanie zostało wykorzystane przez Arkadiusza Milika. W ten sposób reprezentant Polski dorzucił gola do wcześniejszej asysty!

21
12
3
1
3
60'

Ostatnie minuty w trudnych warunkach pogodowych i bez sytuacji podbramkowych. Kibice poderwali się z miejsc po kolizji jednego z gospodarzy z Pauem Lopesem, ale Ruddy Buquet nawet nie zastanawiał się nad przyznaniem rzutu karnego.

56'

Poważnie rozpadało się.

1
1
1
54'

Cały czas czegoś brakuje gospodarzom, co zaczyna irytować ich sprzymierzeńców na trybunach.

51'

Stade Brestois utrzymuje się dłużej w posiadaniu piłki i w ten sposób próbuje zaszkodzić zespołowi Arkadiusza Milika. Ostatnia akcja jednak koszmarnie nieudana i za wznowienie gry wrzutem z autu zabrał się Sead Kolasinac.

48'

Nieudane przyjęcie piłki przez Arkadiusza Milika. Piłka uciekła reprezentantowi Polski i przez moment zapachniało niebezpiecznym kontratakiem Stade Brestois w kierunku bramki Paua Lopesa.

1
46'

Wznowienie meczu.

komentarz

Gospodarze muszą bronić.

komentarz

Olympique Marsylia ma czego bronić.

1
Czy Arkadiusz Milik strzeli w tym meczu gola?
2
2
komentarz

Pierwsza połowa meczu dla Olympique Marsylia. Arkadiusz Milik asystował przy golu Gersona, a ponadto miał dwie szanse na oddanie uderzenia do bramki przeciwnika. W pierwszej z nich odrobinę spóźnił się do piłki, a w drugiej nie pokonał strzałem z rzutu wolnego Marca Bizota.

1
1
2
43'

Ostatnie szanse w pierwszej połowie na poprawienie wyniku.

1
39'

Ostrzeżenie po faulu dla Arkadiusza Milika.

1
1
1
1
38'

8Stade Brestois kombinował coś na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Futbolówka została odzyskana przez Olympique Marsylia, tyle że trudno było gościom kontynuować kontratak z powodu osamotnienia Arkadiusza Milika na desancie.

1
1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Satriano za ostre przewinienie.

1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Matteo Guendouzi za ostre przewinienie.

32'

Pape Gueye trafił swoim uderzeniem w dobrze dysponowanego bramkarza Stade Brestois. Jeszcze sposobił się do wykonania dobitki, ale nie pozwolili na to piłkarze broniący w czerwonych koszulkach i getrach, a także w białych spodenkach.

30'

Początkowo gospodarze byli schowani, zdezorientowani, może nawet spanikowani. Minęło sporo czasu zanim Stade Brestois spróbowało zaatakować większą liczbą zawodników. Najgroźniejszy dla Olympique jest Franck Honorat, ale jego uderzenia są niecelne i nie stanowią egzaminu dla Paua Lopesa.

28'

Piłka skierowana na wolne pole za linię obrońców Olympique Marsylia, ale nie została tam opanowana przez zawodnika atakującego. Szybszy okazał się jeden z podopiecznych Jorge Sampaoliego i wykonał spokojne odegranie do Paua Lopesa.

22'

Podanie w pole karne Stade Brestois, ale przeciągnięte i piłka uciekła poza pozycję nadającą się do oddania strzału. Na dodatek Arkadiusz Milik znajdował się na spalonym, co z pewnym opóźnieniem zostało zasygnalizowane przez sędziego asystenta.

1
20'

Stade Brestois nie przedarł się w pobliże bramki przyjezdnych atakiem z wykorzystaniem prawego skrzydła. Olympique Marsylia czujnie na pozycjach obronnych, ale z drugiej strony, nie potrafił długo utrzymać się w posiadaniu piłki.

16'

Olympique jest jak dotąd znacznie konkretniejszym zespołem, a gospodarze wyglądają na mocno zdezorientowanych wydarzeniami na boisku. Publiczność oczekuje przebudzenia od zawodników Stade Brestois, ponieważ ten mecz się dla nich źle skończyć.

13'

Po przewinieniu blisko linii pola karnego szansa na pokonanie Marca Bizota z rzutu wolnego. Bardzo dobre uderzenie Arkadiusza Milika, ale jeszcze lepsza interwencja bramkarza Stade Brestois. Parada i tylko korner dla Olympique Marsylia.

2
1
1
8'

Leonardo Ballerdi próbował powiększyć przewagę Olympique Marsylia strzałem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka przeleciała ponad poprzeczką w bramce Marca Bizota. Rozczarowanie w szeregach podopiecznych Jorge Sampaoliego.

1
5'

Pierwsza szansa kompletnie rozkojarzonych na początku meczu gospodarzy. Franck Honorat dostał podanie na wolne pole w szesnastkę przeciwnika, ale oddał fatalne uderzenie.

1
1
3'

Gol! Strzelił Gerson. Asystował mu Arkadiusz Milik.

Nie wypadało się spóźnić na ten mecz. Pierwsza akcja Olympique Marsylia i od razu zapachniało golem Arkadiusza Milika. Nie trzeba było długo czekać na kolejne przyspieszenie przyjezdnych. Arkadiusz Milik nie zachował się egoistycznie i asystował po raz pierwszy w sezonie Ligue 1 przy golu Gersona.