Gol! Strzelił Mario Lemina. Asystował mu Justin Kluivert.

Co za emocje w końcówce! Pau Lopez popełnił spory błąd i musiał wyciągać piłkę z siatki. Mario Lemina wpisał się na listę strzelców.

90'

Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

89'

Gol! Strzelił Cedric Bakambu. Asystował mu Gerson.

Gospodarze pozbawili rywali złudzeń. Gerson idealnie dośrodkował do Cedrica Bakambu, który strzałem głową skierował piłkę do siatki. Walter Benitez skapitulował po raz drugi.

1
1
1
87'

Olympique Marsylia. Schodzi: Pape Gueye. Wchodzi: Leonardo Balerdi.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Pape Gueye #22
85'

Tabela Ligue 1:

1. PSG - 65 pkt

2. Marsylia - 53 pkt

3. Rennes - 52 pkt

4. Nice - 50 pkt

1
83'

I znowu Justin Kluivert próbował wymusić rzut karny. Sędzia główny nie dał się nabrać.

1
81'

Matteo Guendouzi był niepilnowany przed polem karnym i strzelił nad poprzeczką. Walter Benitez miał sporo szczęścia.

80'

Piłkarze OGC Nice nie tracą nadziei. Podopieczni Jorge Sampaolego cały czas próbują oddalić grę od własnego pola karnego.

78'

Olympique Marsylia. Schodzi: Arkadiusz Milik. Wchodzi: Sead Kolasinac.

Kibice brawami pożegnali Arkadiusza Milika.

77'

I kolejna już akcja przyjezdnych. Andy Delort strzelił obok lewego słupka, tylko rzut rożny dla OGC Nice.

75'

Niecelne uderzenie Amine'a Gouiriego. Pau Lopez odetchnął z ulgą po próbie napastnika OGC Nice.

1
73'

Christophe Galtier ma spore pretensje do sędziego. Andy Delort upadł pod bramką Olympique, ale Jerome Brisard nie dopatrzył się faulu.

1
72'

OGC Nice. Schodzi: Jordan Lotomba. Wchodzi: Youcef Atal.

Youcef Atal #20
71'

OGC Nice. Schodzi: Khepren Thuram. Wchodzi: Justin Kluivert.

Khepren Thuram #19
71'

Goście mieli kolejną znakomitą szansę. Khepren Thuram uruchomił podaniem Andy'ego Delorta, który przegrał pojedynek z Pau Lopezem.

69'

Amine Gouiri zacentrował z prawej strony, po chwili Jean-Clair Todibo przewrócił się w polu karnym. Nie będzie "jedenastki".

67'

Podopieczni Christophe'a Galitera są coraz bliżej bramki gospodarzy. Olympique Marsylia skutecznie odpiera ataki.

65'

Andy Delort oddał strzał głową. Tym razem Pau Lopez nie musiał interweniować, piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

63'

OGC Nice. Schodzi: Calvin Stengs. Wchodzi: Kasper Dolberg.

Calvin Stengs #22
61'

Calvin Stengs uderzył pod poprzeczkę i Pau Lopez wykazał się refleksem. Kapitalna parada hiszpańskiego golkipera.

60'

Żółtą kartkę otrzymał Duje Caleta-Car.

59'

Podopieczni Jorge Sampaolego coraz mocniej naciskają rywali. Gracze OGC Nice nie mogą wydostać się z własnej połowy.

1
57'

Strzały:

Olympique Marsylia - 10

OGC Nice - 2

55'

Walter Benitez fatalnie interweniował po strzale Gersona. Arkadiusz Milik przerzucił piłkę nad golkiperem i Jean-Clair Todibo w ostatniej chwili zażegnał niebezpieczeństwo. Polak był na spalonym.

1
54'

Arkadiusz Milik błyszczy formą przed zgrupowaniem reprezentacji Polski. W tym sezonie Ligue 1 napastnik Olympique Marsylia ma już na koncie siedem trafień i jedną asystę.

1
2
1
52'

Zespołowa akcja OGC Nice. Amine Gouiri przeszarżował i stracił piłkę w polu karnym gospodarzy.

48'

Radość zawodników OGC Nice była przedwczesna. Andy Delort umieścił piłkę w siatce, lecz sędzia zasygnalizował spalonego.

46'

OGC Nice. Schodzi: Melvin Bard. Wchodzi: Jordan Amavi.

Melvin Bard #26
1
czas Druga połowa
45+4'

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik.

Arkadiusz Milik udźwignął presję. Polski napastnik pewnym strzałem pokonał Waltera Beniteza i dał prowadzenie gospodarzom!

28
8
2
1
1
45+2'

Dimitri Payet dodał otuchy Arkadiuszowi Milikowi. Reprezentant Polski już ustawił sobie piłkę na 11. metrze.

7
6
1
1
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Melvin Bard.

OGC Nice
2
1
1
45'

Arbiter doliczył dwie minuty do pierwszej części gry.

2
1
1
45'

Cengiz Under wywalczył rzut karny dla Olympique Marsylia! Turek wciąż nie podnosi się z boiska.

1
2
3
3
43'

Do tej pory Olympique Marsylia miał więcej sytuacji bramkowych. Goście jednak nie składają broni.

1
41'

Matteo Guendouzi celnie podał, a Dimitri Payet bez zastanowienia uderzył w kierunku bramki. Piłka wylądowała na trybunach.

1
1
39'

Niezła akcja marsylczyków. Dimitri Payet znalazł sobie miejsce przed polem karnym OGC Nice i przeniósł piłkę nad poprzeczką.

37'

Posiadanie piłki:

Olympique Marsylia - 67 proc.

OGC Nice - 33 proc.

1
35'

Cengiz Under przełożył sobie piłkę na lewą nogę, a następnie przymierzył z dystansu. Dobra interwencja golkipera OGC Nice.

1
34'

Drużyna Jorge Sampaolego ma nieco więcej z gry. Olympique Marsylia wymienia podania, ale jak na razie nic z tego nie wynika.

32'

Cengiz Under walczył o piłkę przed polem karnym, jednak nieprzepisowo powstrzymywał rywala. Turek był wściekły po decyzji sędziego.

1
30'

Arkadiusz Milik wstrzelił piłkę w pole karne, ale trochę się przeliczył. Bramkarz OGC Nice wznowi grę z piątego metra.

29'

Kuriozalna sytuacja. Pape Gueye złożył się do strzału i defensor OGC nice wygarnął piłkę spod jego nóg.

27'

Ogromne zamieszanie po dośrodkowaniu Dimitriego Payeta. Walter Benitez obronił strzał Williama Saliby i później Arkadiusz Milik nie sięgnął piłki.

24'

Ależ akcja w wykonaniu OGC Nice! Melvin Bard zagrał w pole karne i Calvin Steng uderzył z powietrza. Piłka przeleciała minimalnie obok słupka.

23'

Goście starają się uspokoić grę. Zawodnicy Olympique Marsylia cofnęli się na własną połowę.

21'

Olympique Marsylia ma zdecydowaną przewagę, jeśli chodzi o posiadanie piłki. Piłkarze OGC Nice są nastawieni na kontrataki.

1
1
19'

Arkadiusz Milik próbować oddał strzał i został zablokowany przez Pablo Rosario. Zespół Christophe'a Galitera ruszył z kontratakiem.

3
17'

Gramy dalej. Mario Lemina zagrał z głębi pola w kierunku Jordana Lotomby, ale ten nie zdołał opanować piłki.

1
15'

Amine Gouiri mocno ucierpiał po zderzeniu z Williamem Salibą. To wyglądało niebezpiecznie, pojawiła się krew.

1
13'

Arkadiusz Milik wbiegł w pole karne i przegrał pojedynek z rywalem. Jean-Clair Todibo przytomnie zachował się pod własną bramką.

2
1
12'

Tak wygląda czołówka tabeli Ligue 1:

2. Rennes - 52 pkt

3. Marsylia - 51 pkt

4. Nice - 51 pkt

10'

Z minuty na minutę rośnie przewaga Olympique. Przyjezdni mają spory problem z utrzymywaniem się przy piłce.

1
1
8'

Gerson szukał w polu karnym Arkadiusza Milika. Pablo Rosario naprawił błąd Jean-Claira Todbio i zażegnał niebezpieczeństwo.

1
1
6'

Bardzo szybko akcja przeniosła się pod pole karne OGC Nice. Marsylczycy próbują przedrzeć się przez defensywę gości.

1
4'

Gerson wywalczył rzut wolny tuż przed polem karnym. W ostatniej chwili Jean-Clair Todibo ratował się faulem.

2'

Znakomita atmosfera na Stade Velodrome. Od pierwszych minut kibice głośno dopingują piłkarzy Olympique Marsylia.