19 wrz 2021 15:00
90+5'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Mark Noble!

Zawodnik wszedł akurat na rzut karny, ale David de Gea nie dał się pokonać! Wyczuł strzał w swoją lewą stronę.

West Ham United
25
12
5
4
6
90+4'
5
2
1
4
6
90+4'

Mamy rzut karny!

14
9
10
7
15
90+3'

Sędziowie VAR będą sprawdzą czy nie było ręki Shawa przy dośrodkowaniu!

6
3
3
1
5
90+1'

Kolejny raz Cristiano Ronaldo upadł w starciu z obrońcą, po czym sygnalizował, że jego drużynie należy się rzut karny. Martin Atkinson pozostał niewzruszony.

1
2
1
6
90'

Doliczono trzy minuty.

2
2
3
89'

Gol! Strzelił Jesse Lingard.

Manchester United wychodzi na prowadzenie po przepięknym strzale Anglika, który urwał się obrońcom na lewej stronie, zszedł do środka i uderzył z okolic 11. metra.

Manchester United
19
10
5
8
4
88'
4
5
3
2
2
86'
87'

Trwa napór graczy z Manchesteru, ale brakuje wykończenia.

2
1
1
3
83'

Cresswell wprowadzał piłkę zza linii bocznej. Gospodarze nie zdołali się wyrwać z pressingu gości. Czerwone Diabły w natarciu.

6
2
1
1
83'

Atak pozycyjny Manchesteru United zakończony po niedokładnym podaniu Bruno Fernandesa.

1
1
1
2
2
81'

Soucek nie miał czystej pozycji, by uderzyć. Piłkę wybił mu Maguire, ale dobijał to zza pola karnego Fornals. Obok bramki.

1
2
1
80'

Manchester United wrócił do gry i wyrwał się spod presji rywali.

1
1
1
79'

Bez zagrożenia z rzutu rożnego.

3
1
1
2
1
78'

Tym razem okazja Czerwonych Diabłów, ale wybił Zouma.

2
1
1
77'

Ronaldo upadł w polu karnym! Sędzia nie zdecydował się odgwizdać rzutu karnego. Portugalczyk nie był przytrzymywany.

3
5
3
3
4
75'

Kontra przyjezdnych nieudana.

1
1
1
1
3
75'

Atak West Hamu lewą stroną. W obronie nawet Cristiano Ronaldo. Dośrodkowanie wylądowało w rękach Davida De Gei.

3
1
2
4
5
73'

Schodzi: Paul Pogba. Wchodzi: Jesse Lingard.

1
1
3
1
3
73'

Zmiana w Manchester United. Schodzi: Mason Greenwood. Wchodzi: Jadon Sancho.

72'

Naciska West Ham United, ale bez skutku.

1
2
1
1
69'

Soucek leży w polu karnym Manchesteru United po interwencji Wan-Bissaki, ale nie ma mowy o faulu.

1
1
4
67'

Upadł na boisko Zouma po próbie odbioru Pogby. Zawodnik gospodarzy po chwili jednak wstał. Obyło się bez kartki.

1
67'

Okazja West Ham United, ale zabrakło trochę dokładności.

2
1
65'

Złe podanie Fernandesa.

2
1
64'

Szkocki piłkarz Manchesteru United wrócił na boisko.

1
1
4
62'

McTominay dostał piłka w twarz przy strzale Benrahmy zza pola karnego. Krótka przerwa.

1
62'

McTominay zawahał się i po chwili stracił piłkę.

1
62'

Po tym rzucie rożnym udało się tylko wywalczyć wrzut z autu z drugiej strony boiska.

1
61'

Próba Fernandesa z dalszej odległości. Po rykoszecie piłka wylądowała za linią końcową.

1
2
61'

Shaw z narożnika, ale nie udało się oddać gościom strzału.

1
1
60'

McTominay do Fernandesa, a ten w pole karne, gdzie szukał Ronaldo, ale wybili obrońcy.

1
57'

Dobrze teraz wypuszczony Fornals prawą stroną, ale zatrzymał się na obrońcy.

55'

Podobnie jak w pierwszej połowie, również i teraz przeważają Czerwone Diałby, która co chwilę zapuszczają się pod pole karne rywali. Niewiele jednak z tego wynika.

53'

Kolejny raz Shaw z rzutu rożnego. Piłka wybita za linię końcową, ale zdaniem sędziego przez piłkarza gości.

1
52'

Pogba wysoko nad bramką po wymianie piłki z Fernandesem.

1
1
2
51'

Ekwilibrystyczna próba Fornalsa, ale obok bramki. Nie miał czasu na przygotowanie się do strzału po mocnym dośrodkowaniu kolegi.

2
51'

Harry Maguire próbował strzału głową po dośrodkowaniu Shawa z narożnika, ale obok bramki.

1
1
50'

Dośrodkowanie Shawa zatrzymanie, ale wywalczył w ten sposób rzut rożny.

2
48'

Pierwszy rzut rożny dla West Ham United, ale bez zagrożenia.

3
1
47'

Już na początku drugiej połowy musiał się wykazać Łukasz Fabiański.

4
1
46'

Gramy dalej!

3
1
45+2'

Kolejna strata gości, ale kontra West Hamu nieudana.

2
2
1
2
6
45+1'

Nie udało się przyjezdnym stworzyć bezpośredniego zagrożenia, choć po dośrodkowaniu Fernandesa na wszelki wypadek interweniował Fabiański.

2
45'

Dwie minuty doliczone. Był tam kontakt, mamy więc rzut rożny.

1
1
1
1
45'

Po długim ataku pozycyjnym z dalszej odległości uderzył Paul Pogba, ale daleko obok bramki.

1
44'

Szybko powstrzymani gospodarze.

2
44'

Faul Fernandesa na połowie rywali. West Ham rusza z jedną z ostatnich akcji w tej połowie.

1
1
43'

Oba zespoły wymieniają ciosy. Bramkarze musieli interweniować.

1
39'

Czerwone Diabły próbują iść za ciosem. Naciskają rywali już w ich polu karnym, chcąc wymusić jakiś błąd.

2
2
2
37'

To czwarty gol Cristiano Ronaldo, od kiedy wrócił on do Manchesteru United.

10
3
5
1
3
35'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Mamy wyrównanie! Portugalczyk dopadł do piłki "wyplutej" przez Fabiańskiego po jego wcześniejszym strzale. Była jeszcze analiza VAR, czy Ronaldo nie był na spalonym, ale wszystko odbyło się zgodnie z przepisami.

54
18
8
10
39
34'

Doskonale do podania wybiegł Cristiano Ronaldo, ale za mocno odstawił sobie piłkę i obrońca zdążył z interwencją. Chwilę później, z prawej strony, kolejny strzał, ale na posterunku Fabiański.

2
3
4
2
30'

Gol! Strzelił Said Benrahma. Asystował mu Jarrod Bowen.

Zszedł do środka Bowen, podał na 12 metr do Benrahmy, a ten uderzył w nadbiegającego Varane'a, co totalnie zmyliło bramkarza! 1:0 dla West Ham United.

17
4
5
10
15
28'

Bruno Fernandes pięknym uderzeniem nie pokonał Fabiańskiego, który wybił piłkę na słupek. Chwilę później próbował Shaw, ale Polak ponownie obronił.

11
2
2
3
2
28'

Ależ bliscy szczęścia piłkarze Manchesteru United!

1
1
1
27'

Świetne dośrodkowanie Fernandesa, ale na posterunku Ogbonna, który wybił na rzut rożny.

2
24'

Kiwał w polu karnym Cristiano Ronaldo, aż w końcu oddał strzał, mając przy sobie trzech obrońców, jednak prosto w ręce bramkarza.

4
3
1
1
1
23'

Kolejna strata Czerwonych Diabłów w środku pola.

1
1
3
22'

Zamieszanie w polu karnym, które wykorzystał Bowen. Jego strzał nogą obronił De Gea. Dobitka Souceka wysoko nad bramką.

2
1
21'

Kiepsko idzie przyjezdnym atak pozycyjny.

1
19'

Stracili przewagę gracze z Manchesteru. Piłkarze West Hamu przebudzili się i coraz bardziej zaczynają zagrażać bramce Davida De Gei.

3
1
1
1
2
17'

Doskonała sytuacja z prawej strony dla Młotów! Piłka uderzona przez Jarroda Bowena została jednak zablokowana przez Aarona Wan Bissakę.

1
16'

Poślizgnął się Bruno Fernandesa i upadając, pociągnął za sobą zawodnika gospodarzy. W to wszystko wmieszał się jeszcze kolejny obrońca, ale na szczęście nie zadeptał dwóch leżących piłkarzy.

15'

Nie udało się oddać strzału po tym stałym fragmencie gry.

14'

Cristiano Ronaldo nie znalazł sobie miejsca pomiędzy dwoma obrońcami po dobrym podaniu z lewej strony. Piłka wybita za linię końcową.

2
1
14'

Angelo Ogbonna wybił na aut.

13'

Próba podania z pierwszej piłki Bruno Fernandesa do Luke'a Shawa, ale ten drugi nie opanował "futbolówki".

11'

Pierwsza okazja West Ham United, ale piłka w rękach Davida de Gei. Goście przeważają.

1
10'

Pomylił się na połowie rywali Fred, przez co Czerwone Diabły straciły piłkę.

1
1
9'

Prostopadła piłka do Masona Greenwooda, ale Anglik nie dotarł do tego podania. Od bramki Fabiański.

1
1
1
4'

Pierwszy stały fragment dla Manchesteru United. Bez zagrożenia pod bramką Łukasza Fabiańskiego.

1
1
czas Start meczu
14:19

Minuta ciszy, a raczej braw, dla zmarłego dziś rano Jimmy'ego Greavesa, legendarnego angielskiego piłkarza.

1
2
1
14:19

Sędzią dzisiejszego spotkania będzie doświadczony arbiter Martin Atkinson. Zawodnicy już na boisku i za chwilę pierwszy gwizdek.

1
14:19

Również w polskiej piłce sporo się dzieje. Oprócz PKO Ekstraklasy o godzinie 17:30 rozpocznie się spotkanie Reprezentacji Polski w amp futbolu, która z Rosją powalczy o brąz Mistrzostw Europy. W półfinale Biało-czerwoni przegrali z Hiszpanią po dramatycznym starciu.

2
2
1
14:19

W ramach 5. kolejki Premier League czekają nas dzisiaj jeszcze dwa inne mecze. Brighton and Hove Albion zmierzy się z Leicester City, a w hicie tej serii Tottenham Hotspur podejmie Chelsea FC.

1
1
14:19

Manchester United będzie chciał zmazać plamę po przegranej w Lidze Mistrzów z Young Boys Berno. W Premier League zarówno Czerwone Diabły, jak i West Ham United są niepokonane. Podopieczni Ole Gunnara Solskjaera zajmują trzecie miejsce, mając na swoim koncie trzy zwycięstwa i remis. Młoty natomiast dwa razy wygrały i dwukrotnie dzieliły się punktami, co daje im ósmą lokatę.