Otwarta końcówka meczu. Zespoły szukają gola na wagę wygranej!

Sędzia doliczył 4 minuty.

2
1
87'

Błąd Edersona, do pustej bramki uderzał Fabinho, ale piłkę wślizgiem sprzed linii wybił Rodri!

8
3
4
6
11
84'

Walker uderzył z rzutu wolnego. Daleko od celu.

2
2
1
2
2
83'

7
81'

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne. Co tam się dzieje! Znowu mamy remis! Piłka trafiła przed polem karnym do De Bruyne. Ten natychmiast uderzył. Po drodze piłka jeszcze odbiła się od Matipa i myląc bramkarza wpadła do siatki! 2:2!

Manchester City
18
11
1
5
6
78'

Ukarany został także Pep Guardiola.

1
1
1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Bernardo Silva.

1
1
1
1
1
78'

Liverpool FC. Schodzi: James Milner. Wchodzi: Joe Gomez.

76'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Curtis Jones. Salah w polu karnym minął kilku obrońców i strzałem z ostrego kąta pokonał Edersona. Piękny gol i Liverpool znowu na prowadzeniu! 2:1!

16
7
1
2
7
74'

Wścieka się na decyzje sędziego Pep Guardiola. Trener ma pretensje o niektóre decyzje arbitra.

1
72'

Wchodzimy w decydujący fragment meczu. Tutaj remis nikogo nie satysfakcjonuje.

4
2
1
1
1
69'

Gol! Strzelił Phil Foden. Asystował mu Gabriel Jesus. Akcja Jesusa, który przed polem karnym minął kilku rywali i zagrał do Fodena, który w polu karnym z dość trudnej pozycji uderzył tuż przy słupku. 1:1!

12
8
1
7
9
68'
67'

Jesus w polu karnym, strzał został zablokowany. Po chwili Alisson złapał piłkę.

2
66'

City. Schodzi: Jack Grealish. Wchodzi: Raheem Sterling.

65'

Żółtą kartkę otrzymał Diogo Jota.

3
63'

Salah uderzył z rzutu wolnego. Piłka otarła się o De Bruyne i wyszła obok słupka na korner.

4
2
1
1
4
61'

Ederson kilka metrów przed polem karnym zatrzymał akcję Liverpoolu.

1
59'

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Mohamed Salah. Indywidualna akcja Salaha, który wyłożył piłkę Mane, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Edersona. 1:0!

17
9
1
5
6
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joao Cancelo.

2
1
1
1
2
53'

Milner dośrodkował z rzutu wolnego z lewej strony. Górą Ederson, który wyszedł na przedpole i wybił piłkę.

1
50'

W końcu celny strzał gospodarzy. Próbę Joty odbił Ederson. W końcu coś się podziało!

1
49'

Jota z piłką w polu karnym, już niemal minął obrońcę, ale zabrakło mu miejsca do oddania uderzenia.

1
1
1
1
1
47'

Mocne dogranie Milnera z prawej strony. Piłkę pewnie złapał bramkarz.

1
46'

Gramy po przerwie!

45'

Sędzia doliczył minutę.

44'

Phil Foden w polu karnym, chciał minąć bramkarza, ale Alisson nogą odbił piłkę!

42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał James Milner.

1
41'

Atak pozycyjny City. Liverpool cofnął się. Gospodarze nie mają argumentów, aby zagrozić mistrzom Anglii.

1
38'

Coraz groźniej wyglądają ataki City. Gościom brakuje jednak spokoju w finalizacji akcji.

34'

Kevin De Bruyne rzucił się w kierunku piłki. Uderzył ją głową, ale wysoko ponad bramką.

1
32'

Jack Grealish uderzał niemal z zerowego kąta. Trudno było trafić w bramkę i piłka poleciała daleko od celu.

1
1
32'

Phil Foden padł, wstał i znowu padł. Gwizdek sędziego milczał.

1
1
31'

Dwa kwadranse za nami. Liverpool ma więcej z gry, rywale cały czas szans szukają w kontrach.

1
29'

Liverpool wysoko atakuje City. Gościom udaje się wychodzić cało z opresji.

1
26'

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Dias.

2
1
24'

Kevin De Bruyne w okolicach pola bramkowego. Belg uderzył, a może dogrywał. Ostatecznie piłka wyszła na aut bramkowy.

1
21'

Kontra City. Bernardo Silva do Phila Fodena, ten naprzeciwko siebie miał tylko bramkarza. Alisson górą!

4
2
1
1
2
18'

Jesus z piłką w polu karnym, ale trafił w obrońcę. Wszystko zaczęło się od złego rozegrania piłki przez Alissona.

1
15'

Wyjście City, w polu karnym z piłką Joao Cancelo, strzał został zablokowany.

1
2
13'

Goście sporadycznie zagrażają Liverpoolowi, sporo uwagi poświęcają defensywie.

1
1
2
10'

Piłka na połowie City, Liverpool szuka premierowego gola w meczu.

3
3
7'

Rzut rożny dla Liverpoolu. Do dośrodkowania nie doszedł żaden z zawodników The Reds.

1
3
6'

Na razie biegamy od pola karnego do pola karnego. Brakuje uderzeń, ale to wydaje się kwestia czasu.

2
2
3'

Szybka akcja Manchesteru City, ale nie udało się wejść z piłką w pole karne.