To już końcowe sekundy. Wiele wskazuje na to, że gole w meczu nie padną.

Końcowe minuty meczu. March uderzył z pola karnego, piłka odbiła się od słupka!

Leeds United
83'

I znowu Sanchez! Strzelał Roberts, piłkę po rykoszecie obronił golkiper!

83'

Błąd defensywy gospodarzy, Roberts znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Sanchez nogą odbił piłkę!

1
1
82'

Brighton and Hove. Schodzi: Jakub Moder. Wchodzi: Jeremy Sarmiento.

wchodzi Wchodzi
Jeremy Sarmiento #60
schodzi Schodzi
81'

Żółtą kartkę otrzymał Yves Bissouma.

Brighton and Hove Albion
79'

Gracze Brighton cały czas szukają gola na wagę wygranej. Leeds szans szuka w nielicznych kontrach.

77'

Już pokazał się March. Strzał został zablokowany i będzie rzut rożny.

76'

Brighton and Hove. Schodzi: Tariq Lamptey. Wchodzi: Solomon March.

Solomon March #20
75'

Locadia starał się uderzyć sprzed pola karnego, ale bardzo słabo i tam, gdzie stał bramkarz.

73'

Brighton cały czas w natarciu. Czasu do końca coraz mniej. Goście nie kwapią się do ataku.

70'

Lamptey dogrywał z pola bramkowego do Locadii, ale obrońca w ostatnim momencie zablokował piłkę!

66'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Llorente.

66'

Kontra Leeds, z pola karnego uderzył Roberts, bramkarz nogą odbił piłkę.

65'

I znowu Moder! Strzał z siedmiu metrów poszybował ponad bramką. Znowu brakowało niewiele!

1
64'

I znowu przed szansą Moder, do bramki brakowało kilka metrów, ale Polak skiksował.

64'

Leeds. Schodzi: Jack Harrison. Wchodzi: Tyler Roberts.

Tyler Roberts #11
Jack Harrison #22
61'

Sprzed pola karnego uderzył Trossard, bramkarz obserwował lot piłki i nawet się nie ruszył. Piłka poszybowała daleko od celu.

60'

Moder dośrodkował z prawej strony, bramkarz omal nie wbił sobie piłki do własnej bramki.

57'

Kolejna akcja Leeds w krótkim czasie. Piłka dotarła do Rodrigo Moreno, ten uderzył z ok. 17 metrów, ale wysoko ponad bramką.

55'

W końcu Leeds. Z pola karnego uderzał Dallas, bramkarz ręką odbił piłkę, która leciała pod poprzeczkę.

53'

Kolejny raz sędzia uznał, że gospodarze przewinili w ataku. Tym razem miał rację. Illan Meslier był nieprzepisowo atakowany.

50'

Strzelał Trossard, bramkarz odbił piłkę, a sędzia uznał, że chwilę wcześniej miał miejsce faul w ataku. Bardzo zła decyzja arbitra!

48'

Po zmianie stron wciąż więcej z gry mają gracze Brighton. Leeds cały czas ma problemy z kreowaniem akcji zaczepnych.

46'

Gramy po przerwie.

46'

Leeds. Schodzi: Kalvin Phillips. Wchodzi: Jamie Shackleton.

46'

Leeds. Schodzi: Junior Firpo. Wchodzi: Pascal Struijk.

Pascal Struijk #21
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

42'

Przerwa w grze. Po głowie dostał Diego Llorente. Zawodnik Leeds leży w polu karnym.

1
40'

Zagranie ręką w polu karnym. Sędzia jednak uznał, że Cooper zrobił to przypadkiem. Gramy dalej.

38'

Rzut rożny dla Brighton. Sędzia odgwizdał faul w ataku i przerwał grę.

37'

Lamptey po raz kolejny na nogę Trossarda, ten jednak spudłował z pięciu metrów. Po raz kolejny!

34'

Akcja Modera. Dogranie z ostrego kąta i piłka niespodziewanie odbiła się od słupka!

1
33'

Trossard po raz kolejny uderzył z okolic linii pola karnego. Bramkarz na raty piłkę złapał.

30'

Dwa kwadranse za nami. Przeważa cały czas Brighton, brakuje jednak tego na co wszyscy na stadionie czekają.

27'

Yves Bissouma starał się uderzać sprzed pola karnego. Piłka poszybowała daleko od bramki.

26'

Raphinha dogruwał z rzutu wolnego, akcję starał się zamykać James, ale

23'

Graczom Leeds udało się oddalić grę od własnej bramki. Jednak w okolice pola karnego Brighton goście nie potrafią się przedostać.

1
20'

Strzał Trossarda, bramkarz końcami palców zbił piłkę na słupek! Sędziowie uznali, że Leeds od bramki wznowi grę.

17'

Dwa spięcia w polu karnym Pawi, jednak sędzia faulu nie widział. Kibice źli, sędzia zachował spokój. Gramy dalej.

14'

Craig Pawson runął w polu karnym, sędzia nic nie widział. Co na to VAR? Na razie gramy dalej.

11'

Cały czas dobre tempo gry. Sprzed pola karnego dokładnie tam, gdzie stał bramkarz uderzył Neal Maupay.

8'

Lamptey ponownie z prawej strony. Akcję kończył Neal Maupay, ale uderzając z pięciu metrów do pustej bramki SPU DŁOW WAŁ!

7'

Brighton od początku ma więcej z gry. Gospodarze mają apetyt na gola. Leeds z dużymi problemami weszło w mecz.

1
4'

Moder! A teraz dogranie Lamptey'a z prawej strony. Akcję kończył Moder. Polak uderzył z powietrza z ośmiu metrów. Tuż ponad bramką!

2
3'

Pierwsza groźna akcja Brighton. Z lewej strony dogrywał Marco Cucurella, piłkę wybił obrońca.