Manchester United
90+3'

Bruno Fernandes mógł wpisać się na listę strzelców. Portugalczyk próbował przelobować Jonasa Lossla, golkiper pewnie chwycił piłkę.

90+2'

Marcus Rashford wyprowadził kontratak i uruchomił podaniem Bruno Fernandesa. Bramkarz Brentford FC szybciej dopadł do piłki.

90'

Andre Marriner doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

87'

Brentford FC utrzymuje się przy piłce, ale do końca regulaminowego czasu zostały tylko trzy minuty. Piłkarze Manchesteru United przeszkadzają rywalom.

1
85'

Gol! Strzelił Ivan Toney. Asystował mu Christian Norgaard.

Bardzo duże zamieszanie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka spadła pod nogi Ivana Toneya, który znalazł sposób na Davida de Geę. Od listopada ubiegłego roku napastnik Brentford FC czekał na gola w Premier League.

5
4
4
3
3
83'

Manchester United ma już trzy punkty w kieszeni. Drużyna gospodarzy walczy o honorowego gola.

81'

Kłopoty Manchesteru United. Scott McTominay zgłosił kontuzję i prawdopodobnie będzie musiał opuścić boisko.

1
1
1
1
1
79'

Od kilku minut Ralf Rangnick rozmawia z Cristiano Ronaldo. Utytułowany piłkarz nie mógł pogodzić się z decyzją menadżera.

77'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Bruno Fernandes.

Manchester United nokautuje Brentford FC! Bruno Fernandes zagrał do wychodzącego na pozycję Marcusa Rashforda, a napastnik strzelił nie do obrony. Jonas Lossl nie zdążył zareagować.

3
2
1
2
3
76'

Londyńczycy nie mają nic do stracenia. Mads Roerslev był zupełnie niepilnowany i zdecydował się na strzał z powietrza. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

1
1
74'

Harry Maguire miał swoją szansę. Angielski obrońca dopadł do piłki po dograniu Alexa Tellesa, jednak jego strzał został zablokowany.

1
1
72'

Wymowny obrazek. Cristiano Ronaldo opuścił plac gry i dał wyraz swojemu niezadowoleniu. Kontrowersyjna decyzja Ralfa Rangnicka.

1
71'
69'

Zespół Ralfa Rangnicka dyktuje tempo gry. Anthony Elanga starł się z rywalem i mamy krótką przerwę.

1
1
67'
66'

Piłkarze Manchesteru United są pewni swego po trafieniu Masona Greenwooda. Ralf Rangnick szykuje zmiany i da odpocząć kluczowym zawodnikom.

1
64'

Brentford FC. Schodzi: Vitaly Janelt. Wchodzi: Shandon Baptiste.

wchodzi Wchodzi
Shandon Baptiste #26
schodzi Schodzi
64'

Brentford FC. Schodzi: Sergi Canos. Wchodzi: Rico Henry.

Rico Henry #3
Sergi Canos #7
64'

Sędzia Andre Marriner jeszcze przyglądał się tej sytuacji. Nie było spalonego! "Czerwone Diabły" mają dwubramkową przewagę.

1
1
62'

Gol! Strzelił Mason Greenwood. Asystował mu Bruno Fernandes.

Świetna akcja gości. Cristiano Ronaldo zgrał piłkę Bruno Fernandesowi, a ten ruszył na bramkę rywali. Portugalski pomocnik obsłużył Masona Greenwooda, który znalazł drogę do siatki.

7
2
2
2
61'

Anthony Elanga przedryblował trzech obrońców i zostawił piłkę Cristiano Ronaldo. To nie jest dzień Portugalczyka. Ronaldo zanotował kolejną stratę.

2
1
1
2
1
59'

Brentford FC musi gonić wynik. Podopieczni Thomasa Franka ruszyli do ataku. David de Gea pewnie chwycił piłkę po strzale Vitalya Janelta.

1
57'

Scott McTominay mocno uderzył sprzed pola karnego i Jonas Lossl miał duże problemy. Ostatecznie Duńczyk wybił piłkę na rzut rożny.

57'

Anthony Elanga dostał szansę od Ralfa Rangnicka i jej nie zmarnował. 19-letni Szwed strzelił swojego pierwszego gola w bieżącym sezonie Premier League.

3
55'

Gol! Strzelił Anthony Elanga. Asystował mu Fred.

Manchester United na prowadzeniu! Fred znakomicie zagrał z głębi pola. Anthony Elanga z trudem opanował piłkę i wbił ją do siatki. To był pierwszy celny strzał przyjezdnych.

Anthony Elanga #36
Asysta:
5
1
3
2
54'

Odważna próba Matthiasa Jensena. David de Gea był wysunięty z bramki, Duńczyk uderzył z połowy boiska, ale golkiper szybko naprawił swój błąd.

2
52'

Zawodnicy Manchesteru United wyglądają zdecydowanie lepiej po przerwie, choć nadal nie oddali celnego strzału. Jonas Lossl nie ma zbyt wiele pracy.

1
1
1
1
2
50'

I kolejna szansa Cristiano Ronaldo. 36-latek przedostał się w pole karne i chciał podać do Anthony'ego Elangi. Sorensen zażegnał niebezpieczeństwo.

1
1
48'

Błyskawiczny kontratak gospodarzy. Matthias Jensen ruszył środkiem boiska i kolejny raz przetestował Davida de Geę. Hiszpan jest bezbłędny.

2
1
1
1
2
47'

Portugalczyk był bliski szczęścia! Bruno Fernandes precyzyjnie dośrodkował na głowę Cristiano Ronaldo. Piłka po strzale 36-latka odbiła się od poprzeczki.

1
46'

Cristiano Ronaldo jest aktywny po zmianie stron. Doświadczony snajper przeprowadził indywidualną akcję i wywalczył rzut rożny.

1
46'

Podopieczni Thomasa Franka wznowili grę od środka.

1
45'

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

44'

Brentford FC oddala grę od własnej bramki. Piłkarze Manchesteru United wymieniają podania, lecz na razie nic z tego nie wynika.

2
42'

Cristiano Ronaldo jest wyraźnie sfrustrowany. Portugalczyk zaatakował nakładką nogę Vitalya Janelta, pomocnik potrzebował krótkiej przerwy.

40'

Alex Telles ucierpiał po starciu z Madsem Roerslevem. Brazylijczyk potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

39'

Cristiano Ronaldo miał pretensje do Masona Greenwooda. Młody Anglik rozpoczął kontratak i zanotował stratę w środku boiska.

1
1
37'

Manchester United próbuje odpowiedzieć. Akcja toczy się pod polem karnym gospodarzy, lecz obrońcy wybijają piłkę. Cristiano Ronaldo jest osamotniony.

1
1
35'

Goście odpierają kolejne ataki. Ivan Toney sprawdził czujność Davida de Gei, który odbił piłkę. Napastnik Brentford FC był na pozycji spalonej.

33'

Kolejny celny strzał gospodarzy. Tym razem Ethan Pinnock spróbował swoich sił, jednak bramkarz Manchesteru United był na posterunku.

32'

Ivan Toney idealnie podał do Mathiasa Jensena. Duński pomocnik miał przed sobą tylko bramkarza i trafił w Davida de Geę! Tylko rzut rożny dla Brentford FC.

1
31'

Sam poszkodowany wykonał stały fragment gry. Ivan Toney skutecznie interweniował po zagraniu Alexa Tellesa.

1
31'

Dobry rajd Alexa Tellesa. Lewy obrońca przedostał się pod pole karne Brentford FC i został sfaulowany przez Sergiego Canosa.

1
29'

Wrzutka Masona Greenwooda i Cristiano Ronaldo nie sięgnął piłki. Anthony Elanga próbował ratować sytuację, ale golkiper rywali rozpocznie grę od bramki.

1
27'

Jak dotąd to była najgroźniejsza sytuacja w dzisiejszym meczu.

25'

Szansa Manchesteru United. Scott McTominay oddał piłkę Diogo Dalotowi, a Portugalczyk huknął z dystansu i trafił w boczną siatkę.

24'

Gramy dalej. Pontus Jansson i Fred już wrócili na boisko. Manchester United buduje kolejną akcję.

23'

Sytuacja wygląda poważnie. Thomas Frank wysłał na rozgrzewkę Kristoffera Ajera, który może zastąpić kapitana miejscowych.

1
22'

Sędzia główny przerwał grę. Pontus Jansson zderzył się z Fredem, obaj zawodnicy nie podnoszą się z boiska.

20'

Cristiano Ronaldo jest dobrze pilnowany przed zawodników gospodarzy. Portugalski snajper nie może znaleźć sobie miejsca w polu karnym.

3
2
2
1
2
18'

Mason Greenwood znalazł sobie miejsce przed polem karnym i zdecydował się na strzał. Nic z tego, defensorzy Brentford zablokowali piłkę.

17'

Po słabszym początku meczu Manchester United przejął inicjatywę. Jonas Lossl ma coraz więcej pracy między słupkami.

1
1
13'

13. Brentford - 24 pkt

11'

Manchester United w ataku pozycyjnym. David de Gea świetnie rozdziela piłki, ale goście nie potrafią sforsować defensywy Brentford FC.

1
1
1
1
1
9'

Diogo Dalot kapitalnie zagrał do Anthony'ego Elangi, a ten oddał strzał głową z ostrego kąta. Jonas Lossl nie porozumiał się z obrońcą i wybił piłkę na rzut rożny.

7'

Bryan Mbuemo walczył o piłkę z Victorem Lindelofem i chciał wymusić faul. Sędzia Andre Marriner nie zareagował.

1
5'

Fred przechwycił piłkę w środku pola i napędził kontratak gości. Diogo Dalot szukał Cristiano Ronaldo, jednak fatalnie dośrodkował.

1
1
4'

Londyńczycy od pierwszych minut próbują narzucić swój styl gry. "Czerwone Diabły" praktycznie nie opuszczają własnej połowy.

1
1
1
1
1
2'

Akcja w polu karnym Manchesteru United. Mads Bech Sorensen daleko wrzucił piłkę z autu i po niewielkim zamieszaniu Mathias Jensen uderzył z dystansu. David de Gea nie musiał interweniować.

Kto wygra mecz?
Będzie remis
1
20:55

Andre Marriner będzie sędzią głównym dzisiejszego meczu.

20:52

Cristiano Ronaldo uporał się z kontuzją mięśniową i wraca do wyjściowej "jedenastki".

20:49

Trener gospodarzy postawił na Jonasa Lossla. Duński bramkarz debiutuje w Premier League.

20:47

Odrabiamy zaległości w Premier League. W ramach 17. kolejki Manchester United będzie rywalizował z Brentford FC. "Czerwone Diabły" nadal czekają nie pierwsze zwycięstwo w 2022 roku. Początek spotkania o godz. 21:00.