(0:0)
Zakończony
West Ham United
90+3'

Swoją szansę miał jeszcze Granit Xhaka. Defensywny pomocnik znalazł trochę miejsca przed polem karnym "Młotów" i posłał piłkę w trybuny Emirates Stadium.

1
1
1
2
1
90+2'

Zawodnicy Arsenalu wymieniają podania na połowie West Ham United. Podopieczni Davida Moyesa są bezradni i tylko przyglądają się grze rywali.

1
90'

Anthony Taylor doliczył pięć minut!

1
1
90'

Said Benrahma miał dobrą okazję z rzutu wolnego, lecz trafił w mur. Gospodarze czekają na ostatni gwizdek arbitra.

89'

Arsenal FC. Schodzi: Alexandre Lacazette. Wchodzi: Nuno Tavares.

87'

Gol! Strzelił Emile Smith Rowe. Asystował mu Bukayo Saka.

Szybki kontratak Arsenalu i Emile Smith Rowe zamknął mecz! Utalentowany pomocnik przeprowadził indywidualną akcję, a następnie uderzył z dystansu. Łukasz Fabiański nawet nie ruszył się z miejsca.

1
1
4
6
86'

West Ham United musi odrabiać straty, ale gospodarze mają przewagę jednego zawodnika. Arsenal nie pozwala dojść do głosu przeciwnikom.

1
1
1
2
3
84'

West Ham United. Schodzi: Pablo Fornals. Wchodzi: Harrison Ashby.

wchodzi Wchodzi
Harrison Ashby #50
schodzi Schodzi
82'

Arsenal FC. Schodzi: Gabriel Martinelli. Wchodzi: Eddie Nketiah.

81'

Kuriozalna sytuacja. Gabriel Martinelli zwijał się z bólu za linią boczną, ale Mikel Arteta kazał mu wrócić na plac gry. Brazylijczyk nie podnosi się z boiska, Arsenal gra na czas.

1
80'

Przed szansą stanął Emile Smith Rowe. Ofensywny pomocnik Arsenalu przetestował Łukasza Fabiańskiego, polski golkiper nie popełnił błędu.

3
2
1
2
1
79'

Arsenal miał idealną okazję! Gabriel Martinelli wystawił piłkę Bukayo Sace, Anglik uderzył w kierunku bramki i Issa Diop zablokował piłkę.

1
78'

Bukayo Saka wypuścił podaniem Alexandre'a Lacazette'a. Przytomnie zachował się Łukasz Fabiański, który wybiegł z bramki i pewnie złapał piłkę.

2
2
1
76'

Akcja Brazylijczyków. Gabriel Martinelli zacentrował z rzutu rożnego i po chwili Gabriel Magalhaes uderzył nożycami. Łukasz Fabiański miał sporo szczęścia, piłka przeleciała obok prawego słupka.

1
1
74'

Takehiro Tomiyasu próbował wycofać piłkę, ale zmylił własnego bramkarza. Aaron Ramsdale wyjaśnił sytuację.

1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Aaron Ramsdale.

2
1
1
1
2
71'

Łukasz Fabiański przez wiele lat reprezentował barwy Arsenalu, teraz przypomniał o sobie kibicom z Emirates Stadium. Doświadczony bramkarz udowodnił, ze jest w doskonałej formie.

6
3
1
69'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Alexandre Lacazette!

Alexandre Lacazette uderzył w prawy dolny róg i Łukasz Fabiański świetnie zareagował! Polak utrzymuje West Ham przy życiu.

13
8
4
2
3
68'

Czeski defensor nie może pogodzić się z decyzją Anthony'ego Taylora. Sam poszkodowany będzie chciał wymierzyć sprawiedliwość.

1
1
67'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Vladimir Coufal.

2
1
1
3
66'

Vladimir Coufal spowodował upadek Alexandre'a Lacazette'a i sędzia podyktował rzut karny dla Arsenalu!

2
66'

Arsenal FC. Schodzi: Martin Odegaard. Wchodzi: Emile Smith Rowe.

65'

Granit Xhaka zanotował stratę, później Michail Antonio pobiegł prawym skrzydłem i płasko dośrodkował do Jarroda Bowena. Gracz WHU nie trafił w światło bramki.

63'

Strzały celne:

Arsenal - 5

West Ham - 1

61'

David Moyes chce coś zmienić w ofensywie West Ham United. Said Benrahma jest już gotowy przy linii bocznej.

59'

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Martinelli.

58'

Arsenal miał rzut wolny tuż przed polem karnym. Martin Odegaard bezpośrednio uderzył, jednak Łukasz Fabiański był bardzo dobrze ustawiony.

56'

Michail Antonio brutalnie zaatakował Aarona Ramsdale'a w polu karnym. Anthony Taylor oszczędził snajpera gości.

55'

2
53'

Jarrod Bowen wykorzystał błąd defensywy Arsenalu i zmusił do interwencji Aarona Ramsdale'a. Golkiper popisał się fantastyczną paradą.

1
52'

"Kanonierzy" polują na drugiego gola. Granit Xhaka uderzył w kierunku bramki, został zablokowany i sygnalizował zagranie ręką. Nic z tego, West Ham przejął piłkę.

2
1
50'

Gabriel Martinelli zastępuje Pierre'a-Emericka Aubameyanga, który został odsunięty od składu ze względów dyscyplinarnych. 20-letni napastnik ma już na koncie dwa gole w tym sezonie Premier League.

1
1
48'

Gol! Strzelił Gabriel Martinelli. Asystował mu Alexandre Lacazette.

Co za akcja napastników gospodarzy! Alexandre Lacazette świetnie obsłużył Gabriela Martinelliego, Brazylijczyk był sam na sam z Łukaszem Fabiańskim i uderzył po długim słupku. Piłka była poza zasięgiem polskiego bramkarza.

47'

Alexandre Lacazette poradził sobie z dwoma rywalami i do piłki dopadł Bukayo Saka. Młody Anglik fatalnie przestrzelił.