Niemal cały zespołem bronią się goście. West Ham dąży do remisu!

1
1
1
90'

Błąd w rozegraniu piłki przez gości, ale uratowali się Święci w ostatnim momencie.

85'

Żółtą kartkę za rzut rywalem  otrzymał Jan Bednarek.

1
1
1
83'

Minuty płyną, gracze West Hamu nie potrafią zagrozić Świętym. Gra toczy się w środku pola.

1
1
80'
78'

W końcu akcja Młotów. Strzelał Said Benrahma, ale daleko od celu.

75'

Kwadrans do końca. Piłka na połowie gości, ale do bramki dość daleko.

73'

Gracze Świętych starają się oddalać grę od własnej bramki. Na razie gościom udaje się to.

70'

Gol! Strzelił Jan Bednarek. Asystował mu James Ward-Prowse. Dośrodkowanie z rzutu wolnego Ward-Prowse'a, w Bednarek uderzeniem głową z ośmiu metrów pokonał Fabiańskiego! 2:3!

25
10
8
2
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Jarrod Bowen.

1
1
67'

Dobry mecz w Londynie. West Ham po wyrównaniu chce więcej. Co na to goście? Oni także potrzebują punktów.

1
64'

Gol! Strzelił Said Benrahma. Asystował mu Jarrod Bowen. Tzn. wszystko do czasu. Dalekie zagranie do Bowena, ten na dziesiąty metr, a Benrahma spokojnym uderzeniem na 2:2!

1
1
2
3
64'

Southampton prowadzi i sprytnie kradnie cenne sekundy. West Ham w ostatnim czasie trochę bezradny.

61'

Gol! Strzelił James Ward-Prowse. Mocny strzał przy słupku oddał Ward-Prowse. Fabiański dobrze się rzucił, ale nie miał szans. 1:2!

1
1
5
2
60'

Żółtą kartkę otrzymał Craig Dawson.

komentarz

59'

Rzut karny dla Southampton!

1
1
1
2
58'

VAR sprawdza sytuację. Będzie rzut karny dla gości?

1
57'

Zamieszanie w polu karnym gości, Fabiański klatką piersiową odbił piłkę. Wcześniej wydawało się, że Broja został sfaulowany przez Dawsona.

1
56'

Groźny strzał sprzed pola karnego oddał Rice, piłka przeleciała pół metra obok słupka!

1
1
54'

Przerwa w grze. Problemy ma Broja, ale za moment wróci do meczu.

52'

West Ham po wyrównaniu szuka drugiego gola. Goście mają ogromne problemy.

50'

Jeszcze VAR sprawdzał czy nie było spalonego. Gol został ostatecznie uznany.

49'

Gol! Strzelił Michail Antonio. Asystował mu Craig Dawson. Szybki cios po przerwie! Po dograniu z rogu Dawson zgrał głową, a Antonio, również głową, wpakował piłkę do siatki. 1:1!

3
1
1
1
1
48'

Odpowiedź Southamptonu, strzał Redmonda bez problemów złapał Fabiańśki.

1
1
47'

Od początku 2. połowy ruszyli na rywala gospodarze. Płaski strzał oddał Michail Antonio, wprost w bramkarza.