Strzał z pola karnego oddał Gil, ale bramkarz wybił piłkę na rzut rożny!

1
3
3
90+4'

Kane uderzył z trudnej pozycji z trzech metrów, ale strzał głową trafił w boczną siatkę!

1
3
1
90+2'

Broja odebrał piłkę rywalowi i ruszył na bramkę. W ostatnim momencie zablokował go Davinson Sanchez!

3
90+1'

Fraser cały czas musi być czujny. Przed momentem bramkarz dobrze interweniował na przedpolu.

2
3
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

6
1
1
89'

Kontra Świętych, ale Lloris daleko przed polem karnym przejął piłkę.

4
87'

Sprzed pola karnego uderzył Lucas Moura, bramkarz odbił piłkę.

3
1
87'

Cały czas w ataku Tottenham. Gospodarze już tylko bronią się.

2
84'

Kyle Walker-Peters ofiarnie zablokował strzał Daviesa. Trochę głową zabolała.

2
82'

Z ostrego kąta uderzył Kane. Bramkarz odbił piłkę, ale strzelec i tak był na spalonym.

2
2
79'

Kolejna próba gości. Uderzał Heung-Min Son, Forster błędu nie popełnił.

2
77'

Tottenham Hotspur. Schodzi: Emerson. Wchodzi: Bryan Gil.

wchodzi Wchodzi
Bryan Gil #11
schodzi Schodzi
2
76'

Z woleja uderzył Doherty, jednak daleko od bramki gospodarzy.

3
74'

W natarciu cały czas Tottenham. Goście mają coraz mniej czasu do zdobycia zwycięskiej bramki.

3
3
71'
70'

Tottenham w natarciu! Sam na sam z bramkarzem znalazł się Matt Doherty, górą Fraser!

5
2
2
2
1
67'

Piłka w bramce gospodarzy. Byłoby to samobójcze trafienie bramkarza, sędzia jednak uznał, że Fraser Forster był faulowany na przedpolu. Wciąż 1:1.

1
1
3
64'

Gospodarze starają się wysoko atakować rywala. Tottenham po przejęciu piłki od razu przenosi ją w okolice pola karnego.

2
62'
60'

Z dystansu uderzył Adam Armstrong, trafił w rywala. Gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego. Gwizdek sędziego milczał.

2
komentarz

2
57'

Tottenham cały czas w ataku. Dążą do zdobycia drugiej bramki goście.

2
53'

Winks do Kane'a, ten w sytuacji sam na sam do bramki. Jednak po analizie VAR sędzia gola anulował. Wciąż 1:1!

2
2
2
2
52'

Do dogrania doszedł Dier, ale strzał poszybował tam, gdzie stał bramkarz.

2
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adam Armstrong.

49'

Od początku przeważają goście. Przed momentem gospodarze starali się wyprowadzić kontrę, ale wszystko co dobre zakończyło się w okolicach środka boiska.