(1:0)
Zakończony
Leicester City
komentarz

Koniec. Zasłużona wygrana Liverpoolu, który do Manchesteru City traci 9 punktów, ale ma jeden mecz rozegrany mniej.

90+2'

Zagranie do Salaha, ten jednak na wyraźnym spalonym.

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
90'
87'

Gol! Strzelił Diogo Jota. Asystował mu Joel Matip. Goście nie potrafili skutecznie wybić piłki. Matip z pola karnego zagrał prostopadle do Joty, a ten w sytuacji sam na sam trafił na 2:0!

2
1
85'

Zawodnicy Liverpoolu nie zamierzają opuszczać połowy gości. Gracze Leicester mają problemy z przejęciem piłki.

82'

Diaz sam na sam z bramkarzem, piłka przeleciała między nogami bramkarza i omal nie wtoczyła się do bramki.

1
1
1
1
1
81'

W końcu pokazali się goście, strzelał Kelechi Iheanacho, ale obok bramki strzeżonej przez Alissona.

81'

Uderzał Trent Alexander-Arnold, ale gola nie ma. Strzał był niecelny.

78'

Mocny strzał Salaha, piłka odbiła się od poprzeczki. Po chwili strzał Diaza obronił Schmeichel.

1
75'

Salah sam na sam z bramkarzem, ale górą Schmeichel!

1
2
1
1
2
74'

Salah znalazł sobie miejsce do oddania strzału, ale górą bramkarz.

72'

Liverpool nie pozwala na zbyt wiele rywalom. Gospodarze częściej utrzymują się przy piłce.

1
1
1
1
1
69'

Goście starają się atakować. Oni nie mają już nic do stracenia. Liverpool szuka możliwości do kontry. Tak jak przed chwilą, kiedy Diaz uderzył daleko od celu.

67'

Diaz do Joty, ten jednak źle zabrał się z piłką i ją zgubił.

1
1
1
1
1
66'

Juergen Klopp nagadał swoje sędziemu. Arbiter wysłuchał i wypalił: CISZA!

63'

Liverpool stara się oszczędzać siły, rywale nie mają pomysłu na atak. Z boiska zaczyna wiać nudą.

1
1
1
1
1
60'
60'
58'

Diaz uderzył sprzed pola karnego, piłka odbiła się od obrońcy i obok słupka wyszła na rzut rożny.

56'

Mocne ogranie Robertsona, Schmeichel nogami zdołał odbić piłkę.

1
1
1
1
1
54'

W ostatnich minutach zawodnicy Leicester są aktywniejsi. Liverpool musi więcej uwagi poświęcać defensywie.

51'

James Maddison uderzył z rzutu wolnego, ale trafił w mur. To jedna z nielicznych w ostatnim czasie okazji Lisów.

50'

Żółtą kartkę otrzymał Roberto Firmino.

48'

Przed kolejną szansą w meczu Jota. Groźny strzał z pola karnego końcami palców na rzut rożny wybił Schmeichel.