Pięć minut doliczonych. Jeszcze się zagotowało na boisku. Będą kartki.

1
1
89'

Gol! Strzelił Anthony Elanga. Asystował mu Bruno Fernandes.

Pogubili się miejscowi we własnej defensywie, co wykorzystał Fernandes, cudownie omijając obrońcę i wykładając piłkę do młodego kolegi! To drugie trafienie Elangi w Premier League.

6
3
1
1
2
85'

Ronaldo na spalonym i to była jego ostatnia akcja.

2
1
84'

Rodrigo wysoko na bramką.

1
83'

Bez zagrożenia po tym rzucie rożnym.

82'

Dośrodkowanie wybite, ale piłka spadła pod nogi Klicha, który przymierzył. Piłka raczej by przeleciała nad poprzeczką, ale na wszelki wypadek interweniował de Gea.

1
1
82'

Żółtą kartkę otrzymał Raphinha.

Za niesportowe zachowanie.

1
81'

Kolejne przewinienie McTominaya. Zagotowało się, ponieważ gospodarze sygnalizują, że powinna to być żółta kartka.

80'

Piłkarze gospodarzy rozrzucają piłkę raz na jedną, raz na drugą, aż w końcu James dośrodkował, lecz wybili to defensorzy.

2
1
79'

Raphinha z problemami, bowiem flagę w narożniku musiał przytrzymać mu asystent. Chorągiewka od wiatru kładła się, przecinając drogę piłkarza. Ze stałego fragmentu gry Leeds United nie stworzyło żagrożenia.

1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Scott McTominay.

Doigrał się Szkot.

1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Forshaw.

2
74'

Mateusz Klich przed szansą na wyrównanie, ale uderzył zbyt lekko.

4
1
3
3
3
71'

Elanga trafiony flarą przy celebracji gola.

2
2
1
1
1
70'

Gol! Strzelił Fred. Asystował mu Jadon Sancho.

Świetną zmianę dał Brazylijczyk, który doskonale obiegł Anglika i zapakował piłkę do siatki, mieszcząc się w wąskiej szczelinie między bramkarzem a słupkiem.

5
1
1
2
69'

Nikomu nie udało się zamknąć tej akcji. Ekwilibrystycznie próbował Daniel James, ale nie trafił w piłkę.

2
68'

Luke Shaw indywidualnie, ale stracił piłkę.

1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Luke Ayling.

1
67'

Manchester United. Schodzi: Paul Pogba. Wchodzi: Fred.

66'

Dogranie Shawa wybite przez obrońców.

1
65'

Jadon Sancho zablokowany. W innym wypadku piłka mogłaby lecieć w światło bramki.

63'

Próba dogrania Shawa, ale zdecydowanie za mocne dośrodkowanie do Ronaldo. Będą zmiany wśród Czerwonych Diabłów.

1
61'

Żółtą kartkę otrzymał Pascal Struijk.

Pascal Struijk #21
1
61'

Poślizgnął się jeden z obrońców i Gelhardt miał okazję, ale obronił to David de Gea.

1
1
59'

Co za 60 sekund w wykonaniu Leeds United! Manchester United mocno zagubiony.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Cristiano Ronaldo.

3
2
1
54'

Gol! Strzelił Raphinha. Asystował mu Daniel James.

Zaledwie kilkadziesiąt sekund potrzebowali na wyrównanie gospodarze! Agresywnie odebrana piłka Bruno Fernandesowi, dogranie Jamesa i gol na 2:2. Było sprawdzenie VAR, ale Portugalczyk nie był faulowany.

10
3
2
2
53'

Gol! Strzelił Rodrigo Moreno.

Kompletnie zaskoczony David de Gea. Rodrigo atakował lewą stroną i jakby dośrodkowywał, a jednak wrzucił piłkę za kołnierz bramkarza!

9
3
2
1
52'

Odpowiedź Leeds United, ale bardzo niedokładny strzał.

1
1
1
1
1
51'

Ponownie Pogba, tym razem długim podaniem do Cristiano Ronaldo, który nie zdołał pokonać bramkarza. Był zresztą na pozycji spalonej.

1
50'

Padający deszcz nie przeszkadza zbytnio Paulowi Pogbie, który wymanewrował obrońcę i świetnie dośrodkował. Nie było jednak nikogo, kto by zamknął tę akcję w polu karnym.

47'

Jadon Sancho wprost w ręce bramkarza. Coraz więcej wody na boisku przy ulewnym deszczu, jaki nawiedził stadion.

46'

Bez zagrożenia.

1
46'

Mocno zaczęli gospodarze. Już swoją obecność zaznaczyli zmiennicy. Tylko rzut rożny.

1
46'

Leeds United. Schodzi: Diego Llorente. Wchodzi: Joe Gelhardt.

wchodzi Wchodzi
Joe Gelhardt #30
schodzi Schodzi
46'

Leeds United. Schodzi: Jack Harrison. Wchodzi: Raphinha.

Jack Harrison #22
1
1
45+5'

Gol! Strzelił Bruno Fernandes. Asystował mu Jadon Sancho.

Bardzo ładnie pograli goście podaniami i kolejne doskonałe wejście przed bramkę. Tym razem współpraca Anglika z Portugalczykiem, ale wszystko zaczęło się już na środku boiska.

3
1
1
2
45+3'

Indywidualna akcja Mateusza Klicha zakończona strzałem, ale wysoko nad poprzeczką.

1
1
1
45+2'

Nie było zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

2
45+1'

Sześć minut doliczonych! Daniel James zagrywał w pole karne, ale połapali się w tym obrońcy.

45'

Sancho szukał podaniem Lingarda lub Ronaldo, ale nic z tego nie wyszło.

45'

Paul Tierney oszczędza dziś zawodników, nie dając im żadnych kartek.

44'

Dwóch piłkarzy Manchesteru United upadło w polu karnym, ale bez faulu. Za to już kontra Leeds United przerwana nieprzepisowo przez Aarona Wan-Bissakę.

43'

Jakby od niechcenia wykonany ten rzut wolny, ale interwencja obrońcy mogła sporo kosztować gospodarzy. Piłka minęła jednak słupek po zewnętrznej stronie bramki, ale będzie jeszcze rzut rożny.

42'

Jesse Lingard tym razem ofiarą przewinienia blisko środka boiska.

42'
1
39'

Jadon Sancho nad bramką.

35'

W starciu z rywalem delikatnie ucierpiał Luke Shaw.

1
34'

Gol! Strzelił Harry Maguire. Asystował mu Luke Shaw.

Po strzale Fernandeza mieliśmy rzut rożny i najlepiej w polu karnym odnalazł się krytykowany ostatnio Maguire!

1
1
3
33'

Mądrze broni Leeds United. Paul Pogba przyjął piłkę zza linii bocznej, oddał ją do Bruno Fernandesa, ale Portugalczyka zatrzymał bramkarz.

31'

Leeds United. Schodzi: Robin Koch. Wchodzi: Junior Firpo.

30'

To koniec spotkania dla poturbowanego Kocha.

29'

Robin Koch ponownie potrzebuje pomocy medycznej.

26'

To powinien być gol, a jednak Cristiano Ronaldo nie wpisał się na listę strzelców! Świetna interwencja Illana Mesliera.

2
22'

Adam Forshaw i ponownie David de Gea ratuje Manchester United po zamieszaniu w polu karnym.

21'

Aaron Wan-Bissaka nie zdążył do piłki, nim ta wyszła za linię końcową.

20'

Kontra Leeds zakończona po niedokładnym podaniu.

20'

Próba zagrania do Ronaldo, ale za wysoko posłana piłka, by Portugalczyk mógł to dosięgnąć.

1
19'

Po tej przerwie tempo gry nieco spadło.

16'

Bez zagrożenia po tym rzucie wolnym. Zakrwawiony strój zmieniony i Koch gra dalej.

1
15'

Koch opatrzony. Założono mu opaskę na głowę po tym zagraniu McTominaya. Nie jest jeszcze pewne, czy będzie kontynuował swój udział w tym meczu.

12'

Scott McTominay faulował Robina Kocha, który potrzebuje interwencji służb medycznych.

1
10'

Strzał Paul Pogby. Illan Meslier obronił na raty.

1
1
9'

Harrison faulowany we własnej strefie obronnej.

1
6'

Bruno Fernandes ucierpiał w starciu z Pascalem Struijkiem. Nie ma jednak mowy o faulu. Portugalczyk na chwilę opuszcza boisko po interwencji służb medycznych.

5'

Sędzia nie przerwał gry po upadku Aaron Wan-Bissaki. Faulu tam rzeczywiście nie było i na nic zdały się protesty. Do strzału doszedł natomiast Jack Harrison, ale uderzył ponad bramką.

1
4'

Bardzo mocny deszcz na Elland Road w Leeds nie pomaga piłkarzom.

2'

Pierwsze akcje obu zespołów nieudane. Sytuacja Leeds United lepiej się zapowiadała, ale skończyło się spalonym.

czas Start meczu
Jaki będzie rezultat meczu?
Wygrana Leeds United
Remis
Wygrana Manchesteru United
14:45

Sędzią tego spotkania będzie Paul Tierney.

14:35

Ralf Rangnick w próbującym się przerwać złą passę Manchesteru United postawił na sprawdzonych graczy, przy czym szansę od pierwszych minut otrzymał Jesse Lingard.

14:25

Poznaliśmy już zestawienia obu zespołów. U gospodarzy trener Marcelo Bielsa postawił m. in. na Mateusza Klicha.