(0:0)
Zakończony
Leicester City
90+7'

Piłka zdążyła jeszcze trafić do Davida de Gei i chwilę po jego wybiciu arbiter skończył mecz. Podział punktów na Old Trafford!

90+7'

Minął już doliczony czas gry, ale jeszcze rzut rożny. Maguire wprost w ręce Schmeichela.

90+6'

Jeszcze akcja Leicester City, ale nieudana. Sędzia daje jeszcze pograć! Elanga w pole karne, ale piłka wybita na rzut rożny.

90+5'

Marcus Rashford indywidualnie w polu karnym i... upada! Nie ma jednak rzutu karnego. Na spalonym Anthony Elanga.

90+4'

Kolejny nieudany atak Man United, ale kontra Leicester City również.

90+3'

Pomylił się Jadon Sancho, a mógł wyprowadzić swój zespół na prowadzenie. Nieudany strzał Anglika.

1
1
1
90+1'

Doliczono pięć minut.

90'

Leży na boisku Nampalys Mendy. Prawdopodobnie skurcze.

89'

Ładna wymiana kilku podań na małej przestrzeni, ale Anthony Elanga bez powodzenia dogrywał na środek pola karnego. Ponowienie akcji również nie przyniosło strzału.

88'

Krótko rozegrany ten rzut wolny. Zawiązanie akcji i nieudane wejście Marcusa Rashforda w pole karne.

88'

Manchester United nadal stara się o trzy punkty. Faul na zawodniku gospodarzy.

87'

Telles z narożnika. Maguire uderzył głową, ale niezbyt czysto i piłka nawet nie zbliżyła się do linii bramkowej.

86'

Youri Tielemans wybił piłkę podawaną przez Freda w pole karne.

86'

Podanie Maddisona przecięte, ale Fredowi nie udało się wyjść z atakiem, ponieważ był faulowany.

84'

Obrona Davida de Gei.

81'

Taką decyzję podjął sędzia po weryfikacji VAR.

80'

Gol Jamesa Maddisona niezaliczony! Kelechi Iheanacho faulował Alexa Tellesa.

79'

Poradzili sobie obrońcy Man United, ale tylko na chwilę, bo Lisy odzyskały piłkę.

78'

Crossowe podanie Matica ledwo dotarło do Elangi. Ten z kolei zagrywał za słabo do środka i do ataku przechodzą goście.

76'

Indywidualna akcja Bruno Fernandesa lewą stroną boiska. Portugalczyk minął dwóch rywali przy linii końcowej, ale zabrakło miejsca, by dokładnie dograć do kolegów przed bramką.

73'

Zagrożenie zażegnane.

72'

Kolejne znakomite dogranie Maddisona, tym razem na Wesleya Fofanę. Co za interwencja Davida de Gei!

71'

Kelechi Iheanacho próbował przelobować Davida de Geę, ale zrobił to zbyt mocno.

69'

Z narożnika Maddison. Wybili obrońcy, ale ponownie piłka zebrana przez gości.

68'

Piłka po rzucie wolnym przeleciała obok bramki, ale będzie rzut rożny.

66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fred.

Najlepsza możliwa odpowiedź! Strzelał Bruno Fernandes, ale obronił to Kasper Schmeichel, lecz "wypluł" piłkę przed siebie, a do niej dopadł Fred.

2
2
1
1
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kelechi Iheanacho. Asystował mu James Maddison.

Po rzucie rożnym z akcją próbował wyjść Pogba, ale piłka wróciła do graczy gości i znakomitą wrzutkę na głowę Iheanacho otrzymał od Maddisona.

1
1
1
2
62'

Teraz to Leicester City w natarciu.

60'

Dobre przerzucenie do Barnesa na lewą stronę, ale cała akcja spaliła na panewce.

58'

Manchester United naciska rywali. Brakuje jednak strzałów.

54'

Naciska Manchester United, ale wciąż brakuje strzału na bramkę. Dopiero teraz zdecydował się na niego Diogo Dalot, ale nad bramką. I nie będzie rzutu rożnego, którego domaga się zawodnik.

53'

Akcja Fernandeza przerwana. Piłka dla Leicester City.

51'

Trwają jeszcze dyskusje z arbitrem. Piłkarze Leicester City sygnalizują, że za takie zagranie mogłaby być nawet czerwona kartka. James Maddison wstał już z murawy.

49'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Scott McTominay.

Uciekła piłka Scottowi McTominayowi i nie chcąc jej stracić, wślizgiem zahaczył o Jamesa Maddisona.

46'

Trochę zamieszania pod bramką Schmeichela, ale gospodarzom nie udało się tego wykorzystać.

46'
ZMIANA

Manchester United. Schodzi: Luke Shaw. Wchodzi: Alex Telles.

Jednak Shaw potrzebuje zmiany.

45+3'

Piłkarze Manchesteru United próbują wciągnąć rywala na własną połowę, ale bez powodzenia.

45+1'

Ładnie zapowiadała się ta akcja po tym, jak przebił się Fred, lecz Bruno Fernandes był na pozycji spalonej w dalszej części tej sytuacji.

45+1'

Trzy minuty doliczone.

44'

Krótkie rozegranie do Sancho, a potem cofnięcie do Dalota. Ten spróbował wrzutki na Sancho, ale Anglik nie opanował piłki przy końcowej linii.

44'

Atak Luke'a Shaw lewą stroną i będzie rzut rożny.

43'

Przekombinowali Fernandez z Sancho. Zabrakło odważniejszej decyzji o strzale.

41'

Dobrze teraz w defensywie Czerwone Diabły, przy czym pochwały te należą się... Fernandesowi i Elandze, którzy odebrali piłki rywalom we własnej strefie obronnej.

40'

Luke Shaw założył buta na prawą nogę, którą opatrywali mu medycy i o własnych siłach zszedł za linię boczną. Wygląda na to, że będzie kontynuował grę. Szykowany był już jednak Alex Telles.

39'

Siedzi na boisku Luke Shaw, który potrzebuje interwencji lekarzy.

38'

Faulował Paul Pogba. Nampalys Mendy przez chwilę leżał na boisku.

38'

Atak pozycyjny Manchesteru United, który po ponad minucie skończył pod nogami jednego z obrońców przyjezdnych.

36'

Wrzutka z prawej strony od Jamesa Maddisona do Harveya Barnesa, który wbiegł przed obrońcę i strzelił obok bramki.

35'

Leicester City w natarciu, ale nie mogą znaleźć sposoby na zasieki obronne Czerwonych Diabłów.

33'

Po interwencji Diogo Dalota wrzut z autu dla Lisów.

31'

Świetnie "klepką" pograli goście, ale mocno niecelnym strzałem akcję zakończył Kelechi Iheanacho.

30'

Żółtą kartkę otrzymał Youri Tielemans.

Za faul na Fernandesie.

29'

Zwolniła ta akcja. Fernandes leży na ziemi po starciu z rywalem, ale akcja trwa dalej, tyle że na prawej stronie. Po chwili dopiero koledzy Portugalczyka wybili piłkę za linię boczną.