Kotłuje się teraz w polu karnym Liverpoolu, ale zryw Southampton nastąpił dopiero w doliczonym czasie. Chyba zbyt późno.

Doliczone 3 minuty.

1
1
88'

Kyle Walker-Peters huknął sprzed pola karnego i z małymi kłopotami piłkę złapał Alisson. Pierwsza od dłuższego czasu niezła ofensywna próba Southampton.

1
1
86'

Sprzed pola karnego mocno strzelił Curtis Jones i po rykoszecie piłka wyszła na rzut rożny.

1
1
84'

Liverpool panuje na boisku. Wydaje się, że gospodarze są bezradni.

1
1
1
1
82'
ZMIANA
82'
ZMIANA
79'

James Milner całkowicie zepsuł dośrodkowanie z prawego skrzydła i piłka opuściła boisko.

1
1
76'

Southampton próbuje coś wskórać, jednak ekipa Juergena Kloppa nie pozwala gospodarzom na zbyt wiele w ofensywie.

3
3
74'
ŻÓŁTA KARTKA
71'
ZMIANA
70'
ZMIANA
69'
1
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kyle Walker-Peters.

1:2! Po dośrodkowaniu Tsimikasa z rzutu rożnego, lot piłki kiepsko przeciął Elyounoussi, spadła ona na głowę Walkera-Petersa i ten, pod naciskiem Matipa, interweniował tak niefortunnie, że pokonał McCarthy'ego.

7
7
2
5
6
65'
ZMIANA
64'

Celnie, ale wprost do "koszyczka" McCarthy'ego uderzył z kilkunastu metrów Roberto Firmino.

1
64'

Alisson musiał interweniować poza polem karnym, jednak zdążył uprzedzić jednego z rywali.

63'

Juergen Klopp szykuje kolejne zmiany. Nic dziwnego, remis na St. Mary's Stadium w praktyce pozbawi jego zespół szans na mistrzostwo Anglii.

60'

Trochę lepiej wygląda teraz gra "Świętych". Od czasu do czasu wychodzą z kontrami.

56'

Teraz Harvey Elliott stanął przed szansą na gola, podciął piłkę nad McCarthym, strzelając z ostrego kąta, jednak posłał ją w boczną siatkę.

55'

Takumi Minamino zablokowany przy próbie uderzenia sprzed pola karnego.

53'

Nic się nie zmienia w obrazie gry. Liverpool wciąż atakuje i szuka zwycięskiej bramki.

1
1
49'

Kapitalna okazja Liverpoolu! Z kilku metrów z ostrego kąta strzelał Diogo Jota i posłał piłkę tuż obok dalszego słupka!

Czy Liverpool wygra z Southampton?
Tak
Nie
1
46'
ZMIANA
czas Druga połowa
46'

Początek drugiej połowy.

6
1
45+3'

Do rozgrzewki ruszył Jordan Henderson. Powodem jest kontuzja Joe Gomeza.

1
45+1'

Lyanco zablokował strzał Roberto Firmino. Gospodarze w głębokiej defensywie.

1
1
45'

Doliczone 2 minuty.

1
41'

Liverpool kontynuuje atak pozycyjny. Trzeba przyznać, że mimo bardzo eksperymentalnego składu, podopieczni Juergena Kloppa potrafili wypracować sporą przewagę.

1
37'

Teraz mocno sprzed pola karnego strzelił Roberto Firmino, jednak nad poprzeczką.

1
36'

Głęboka centra Tsimikasa z lewego skrzydła i piłkę złapał Alex McCarthy.

34'

Cały czas atakują "The Reds", Southampton ma problem z wyjściem z własnej połowy.

1
30'

Teraz nieprzygotowana próba Jonesa z narożnika pola karnego. Bardzo niecelny strzał.

29'

Alex McCarthy odbił piłkę do boku po uderzeniu z dystansu Milnera. Liverpool w zdecydowanym natarciu.

1
27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Takumi Minamino. Asystował mu Diogo Jota.

1:1! Jota podał w polu karnym do Minamino, a ten huknął potężnie z ostrego kąta i McCarthy pokonany.

7
7
1
3
3
24'

Salisu zablokował strzał Roberto Firmino sprzed pola karnego.

1
23'

Liverpool przejął inicjatywę, "Święci" czyhają na kontry.

20'

Płasko sprzed pola karnego strzelił Takumi Minamino. Celnie, lecz zbyt lekko, by zaskoczyć McCarthy'ego.

2
2
19'

Roberto Firmino trafił do siatki głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale gola nie ma, bo Brazylijczyk był na wyraźnym spalonym.

17'

Diogo Jota chciał wyjść na czystą pozycję, jednak wzięli go w kleszcze dwaj obrońcy gospodarzy i strzału nie było.

15'

Pierwszy kwadrans dla "Świętych". Osłabiony kadrowo Liverpool wygląda na razie bardzo przeciętnie.

1
13'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nathan Redmond.

1:0 dla Southampton! Redmond pognał lewym skrzydłem, zbiegł z piłką przed pole karne i pokonał Alissona technicznym strzałem przy dalszym słupku. Pomógł mu niewielki rykoszet.

4
3
8
9
10'

Armando Broja zakręcił w polu karnym Matipem i oddał strzał z ostrego kąta. Na posterunku Alisson.

1
9'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Ibrahima Konate.

7'

Lyanco przeciął centrę Elliotta z narożnika pola karnego. Bardzo spokojny początek spotkania na St. Mary's Stadium, bez sytuacji strzeleckich.

4'

Liverpool traci 4 pkt. do liderującego Manchesteru City i ma gorszą różnicę bramek. Żeby zachować szanse na mistrzostwo Anglii, musi wygrać z Southampton.