11
11
21
89'

Bawarczycy cierpliwie czekają na ruch przeciwników. Zespół Baumgarta nie potrafi przedrzeć się w pole karne gospodarzy.

30
20
13
13
16
88'
ZMIANA
21
12
17
9
15
86'

Stuprocentowa sytuacja Bayernu Monachium! Lewandowski do Musiali, 18-latek odegrał do Muellera, który strzelił prosto w bramkarza.

14
10
16
21
35
84'

Manuel Neuer próbuje pomóc kolegom z drużyny i rozgrywka piłkę w środku. Bramkarz był bezbłędny.

35
25
13
7
13
83'

Odważna próba Roberta Lewandowskiego. Polski napastnik dostrzegł wysuniętego Timo Horna i strzelił z połowy. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

70
20
29
16
16
81'

Dużo niedokładności w grze obu drużyn, ale piąty gol wisi powietrzu.

15
45
17
13
17
79'

Thielmann spróbował dośrodkowania z prawej strony, obrońcy Bawarczyków poradzili sobie z atakiem 1.FC Koeln.

14
12
6
4
11
76'
ZMIANA
10
8
8
9
5
76'
ZMIANA

1.FC Koeln. Schodzi: Anthony Modeste. Wchodzi: Tim Lemperle.

6
76'
ZMIANA
76'

28
74'

Poprzeczka po strzale Roberta Lewandowskiego! Bayern Monachium mógł i powinien prowadzić 4:2. Wydaje się, że kolejna bramka jest kwestią czasu.

78
22
31
23
28
73'

Faworyci są teraz częściej przy głosie. Jamal Musiala dwoi się i troi na lewej stronie.

18
8
9
10
10
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Serge Gnabry.

Co za bramka! Gnabry bardzo mocno uderzył z dystansu i piłka przełamała ręce Horna. Bramkarz 1.FC Koeln w tej sytuacji się nie popisał.

155
56
11
8
16
69'
ZMIANA

1.FC Koeln. Schodzi: Florian Kainz. Wchodzi: Sebastian Andersson.

Sebastian Andersson #9
4
5
3
6
6
66'
ZMIANA
18
10
9
9
14
64'

Piłkarze Bayernu są zdezorientowani. Kapitalne widowisko w Monachium, podopieczni Baumgarta nie odpuszczają.

11
7
20
7
15
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mark Uth. Asystował mu Kingsley Ehizibue.

To wręcz nieprawdopodobne, jest już 2:2. Uth świetnie sfinalizował akcję, tym razem Ehizibue dogrywał z prawej strony.

26
17
46
15
49
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Anthony Modeste. Asystował mu Jonas Hector.

Niesamowita odpowiedź gości! Precyzyjnym dośrodkowaniem popisał się Hector, a Modeste dopiął swego i strzałem głową pokonał Neuera.

41
22
57
30
73
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Thomas Mueller.

Zabójczy kontratak mistrzów. Lewandowski wypuścił prawą stroną Muellera, Niemiec dośrodkował i Serge Gnabry był najbliżej bramki!

133
48
17
10
17
58'

Kolejny niecelny strzał Anthony'ego Modeste'a. To nie jest dobry dzień francuskiego napastnika.

5
9
6
6
6
57'

Podopieczni Nagelsmanna chcą trochę uspokoić grę i cofnęli się pod własne pole karne.

6
3
5
5
3
54'

Polak trafiał do siatki w 12 ostatnich meczach ligowych - w ten sposób wyrównał swój rekord. Lepszy pod tym względem był jedynie Gerd Mueller (16 meczów z rzędu).

70
18
6
5
6
52'

Piłkarze FC Koeln ruszyli do ofensywy. Modeste uderzył głową po rzucie rożnym, jednak piłka nie leciała w światło bramki.

12
13
9
7
20
50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Jamal Musiala.

Lewandowski nie mógł sobie lepiej wyobrazić początku drugiej połowy! Musiala wbiegł w pole karne z lewej strony, przekazał piłkę napastnikowi, a ten trafił z najbliżej odległości. To jego gol numer 279. w Bundeslidze.

536
206
31
16
25
48'

Co za przyjęcie Lewandowskiego! Reprezentant Polski doskonale panuje nad piłką.

90
30
9
10
11
48'

Musiala wniósł świeżość do gry Bayernu. Pierwszy strzał młodego piłkarza był niecelny.

17
8
6
7
8
47'

Julian Nagelsmann zdecydował się na dwie zmiany w składzie i przy okazji zmienił ustawienie taktyczne. Suele zszedł do środka obrony.