Bundesliga: 4. kolejka
11 wrz 2021 18:30
90+3'

Bayern chce iść za ciosem. Strzelał z dystansu Kimmich, jednak trafił w dobrze ustawionego Klostermanna.

8
3
5
3
5
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Eric Choupo-Moting. Asystował mu Joshua Kimmich.

Piękne prostopadłe podanie Kimmicha, Choupo-Moting wstrzelił się idealnie w linię spalonego i w sytuacji sam na sam nie dał szans na interwencję Gulacsiemu.

57
24
8
3
10
90'

Sędziowie doliczyli minimum cztery minuty do drugiej połowy.

9
4
7
2
8
90'

Musiala nie miał pomysłu na rozegranie kontry i po prostu kopnął piłkę przed siebie. Łatwa strata Bayernu.

2
1
3
12
88'

Zaimponował teraz szybkością Davies. Dynamicznie wbiegł w pole karne, wycofał piłkę na jedenasty metr do Sabitzera, jednak ten nie potrafił strzelić gola. Najpierw jego uderzenie obronił Gulacsi, a dobitka była niecelna.

4
1
4
5
8
87'

Ciekawy strzał Poulsena z dystansu. Neuer stał jak wryty, a niewiele brakowało, by piłka jednak wpadła do bramki. Zabrakło kilkudziesięciu centymetrów.

4
1
3
3
3
86'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłka zmierzała w kierunku dalszego słupka bramki strzeżonej przez Neuera, ale ostatecznie przeleciała obok niego.

4
2
3
1
3
84'

Niezłe uderzenie Nkunku, ale piłka poszybowała przynajmniej pół metra nad poprzeczką.

9
3
5
5
8
84'

Faul Sabitzera i będzie rzut wolny dla Lipska. Do bramki Neuera ok. dwadzieścia pięć metrów.

4
1
2
5
9
83'

Drybling Musiali w polu karnym i... próba wymuszenia "jedenastki". Sędzia nie dał się nabrać.

6
2
4
2
6
81'

Bayern ma ten mecz pod kontrolą. Dawno nic nie działo się w okolicach pola karnego Neuera.

14
4
2
3
5
80'
ZMIANA
2
2
8
6
10
80'

Miękkie dośrodkowanie Kimmicha z rzutu wolnego, ale wybijają piłkę zawodnicy Lipska.

3
2
5
3
7
79'

Mamy przerwę w grze. Jakieś urazy zawodników obu drużyn.

1
8
2
1
76'

Forsberg szukał prostopadłym podaniem Nkunku, ale szybszy przy piłce był Neuer.

11
7
2
6
4
75'
ZMIANA

Bayern Monachium. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Josip Stanisić.

5
75'
ZMIANA
8
7
14
4
6
74'

Ależ ostro zaatakowany Sabitzer. Poulsen pokazuje sędziemu, że Haidara trafił w tej sytuacji w piłkę, ale nie ma racji. Niemniej, sędzia nie pokazał nawet żółtej kartki.

5
1
6
15
72'

Nie opanował piłki Forsberg. Łatwa strata.

7
5
4
3
6
72'

Akcja Nkunku prawym skrzydłem, blokuje dośrodkowanie Lucas Hernandez i będzie rzut rożny dla Lipska.

6
2
3
5
71'
ZMIANA

RB Lipsk. Schodzi: Andre Silva. Wchodzi: Yussuf Poulsen.

2
2
3
2
5
70'

Centra z rzutu wolnego i pewnie łapie piłkę na piątym metrze Neuer.

12
1
3
2
3
69'

Błąd Daviesa przy wybiciu piłki. Przed szansą na szesnastym metrze stanął Forsberg, ale trafił w będącego tuż przed nim Nkunku.

5
1
5
3
6
68'

Kontratak Lipska, ale nagle rozległ się gwizdek sędziego. Nkunku był na spalonym. A była przewaga liczebna.

5
1
1
2
12
67'

Dośrodkowanie Kimmicha, lekkie zamieszanie w polu karnym, jednak ostatecznie wybijają piłkę gospodarze.

2
2
6
6
8
66'

Spóźniony atak Simakana. Musiala faulowany przy linii bocznej i będzie rzut wolny dla Bayernu. Kolejna dobra okazja dla gości.

7
4
4
3
5
65'

Sędzia upomniał bramkarza Bayernu, że jeszcze raz, a będzie ukarany żółtą kartką.

8
3
2
3
8
65'

Neuer nie spieszy się ze wznowieniem gry, co oczywiście nie podoba się kibicom z Lipska.

8
4
3
5
63'

Powinno być 2:3! Nkunku podał idealnie, po ziemi, na dalszy słupek, Andre Silva zaatakował piłkę na wślizgu i zabrakło mu kilku centymetrów, by dać kontakt gospodarzom!

5
1
2
5
10
63'

Przechwyt Lipska, Andre Silva miał piłkę na szesnastym metrze, próba podania do Mukiele... ale ten nawet się nie ruszył. Jakby zupełnie się wyłączył.

2
1
5
5
9
62'

Tymczasem obraz gry za bardzo się nie zmienia. Bayern w posiadaniu piłki, gospodarze muszą biegać za piłką.

14
6
1
3
5
61'

Sabitzer przywitany olbrzymią porcją gwizdów ze strony kibiców gospodarzy. Przypomnijmy, że latem zmienił barwy i przeszedł do Bayernu właśnie z Lipska.

9
4
4
8
7
59'
ZMIANA
59'
ZMIANA
59'
ZMIANA

RB Lipsk. Schodzi: Dani Olmo. Wchodzi: Emil Forsberg.

3
1
3
6
4
59'
ZMIANA

RB Lipsk. Schodzi: Angelino. Wchodzi: Josko Gvardiol.

4
1
1
1
11
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Konrad Laimer.

CO ZA GOL! Ależ odpalił rakietę Konrad Laimer. Piękny, fantastyczny strzał zza pola karnego i piłka wpadła w samo okienko bramki!

23
7
7
11
38
57'

Nieprawdopodobna sytuacja Sane. Fantastyczne prostopadłe podanie Daviesa, po którym Niemiec biegł nieatakowany w kierunku bramki, ale gdy był już w polu karnym, to fatalnie się "machnął" i nie oddał nawet strzału.

3
4
5
5
11
56'

Kolejna szansa dla gości. Groźne dośrodkowanie Kimmicha z rzutu wolnego, zrobił ruch na bliższy słupek Mueller, ale nieznacznie szybszy przy piłce był Gulacsi.

5
3
7
4
8
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Jamal Musiala.

Ależ bawi się dziś Bayern! Lewandowski do Musiali, ten zagrał wzdłuż pola karnego do Sane, który dopełnił formalności z kilku metrów. Lipsk na kolanach!

Bayern Monachium
69
28
9
8
17
54'

A tymczasem Bayern ruszył z kontratakiem. Kapitalne zagranie Daviesa do Lewandowskiego, ale ten nie trafił w sytuacji sam na sam z Gulacsim!

12
9
15
28
45
53'

Znowu gwizdy publiczności, bo zdaniem gospodarzy jeden z zawodników Bayernu zagrywał piłkę ręką we własnym polu karnym!

4
5
8
5
3
52'

Po analizie VAR decyzja została podtrzymana. Bayern wciąż prowadzi 2:0.

14
10
3
5
6
52'

Podawał Dani Olmo i Andre Silva znalazł się w sytuacji sam na sam z Neuerem. Strzelił precyzyjnie, jednak w momencie podania był minimalnie wysunięty za linię obrony.

11
7
1
4
12
51'

Andre Silva strzela gola... ale sędzia tego trafienia nie uznaje. Spalony!

8
12
4
6
8
50'

Dośrodkowanie Angelino z rzutu wolnego, ale bez problemu radzą sobie z tym goście z Monachium.

8
6
3
2
3
49'

Piłkarze z Lipska jakby zostali w szatni. Bardzo szybko mogli zamknąć sprawę Bawarczycy.

9
3
3
7
7
48'

Powinno być 3:0! Co za kontratak Bayernu. Sane popędził lewą stroną, zagrał w pole karne, przepuścił piłkę Goretzka i ta trafiła do Lewandowskiego, który jednak w dogodnej sytuacji nie trafił w bramkę.

9
15
26
41
29
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jamal Musiala. Asystował mu Alphonso Davies.

Ależ zaczęli drugą połowę piłkarze Bayernu! Lewandowski miał mnóstwo miejsca z lewej strony, zagrał na obieg do Daviesa, który asystował przy trafieniu Musiali. Zaimponował spokojem rezerwowy zawodnik gości. Przyjął sobie piłkę w polu karnym i oddał precyzyjny strzał przy dalszym słupku. 0:2!