Bundesliga: 8. kolejka
17 paź 2021 15:30
89'

Na strzał po długim rogu zdecydował się Joshua Kimmich. Piłka przeleciała tuż obok słupka.

3
3
4
5
4
87'

Futbolówka w siatce po strzale zawodnika Bayeru Leverkusen - Lucasa Alario. Sędzia odgwizdał jednak spalonego.

3
3
6
5
10
85'

Piłka przejęta przez Comana, który zdecydował się, że sam zakończy akcję. Jego strzał z ostrego kąta wybronił Hradecky.

1
1
5
4
8
83'

Sporo zamieszania przed polem karnym Bayeru Leverkusen. Piłkarze Bayernu Monachium nie oddali jednak strzału.

3
6
14
79'

. Schodzi: Florian Wirtz. Wchodzi: Panagiotis Retsos.

79'

. Schodzi: Patrik Schick. Wchodzi: Lucas Alario.

2
4
6
1
9
78'

Tym razem uderzenie Sabitzera ale także niecelne. Austriak wciąż czeka na pierwszą bramkę w barwach Bayernu Monachium.

1
2
3
3
16
76'

Świetne dośrodkowanie Sabitzera w kierunku Sane. Ten oddał niecelny strzał głową i wciąż jest bez gola w niedzielnym spotkaniu.

1
3
6
3
22
74'

Mocny strzał Marcela Sabitzera w sam środek bramki. Bez większych problemów broni Lukas Hradecky.

2
3
2
4
18
73'
3
2
2
4
16
72'

Akcja Bayeru Leverkusen zakończona niedokładnym dośrodkowaniem Patrika Schicka. Od bramki rozpocznie Manuel Neuer.

2
7
3
2
9
71'

Tempo spotkania nieco spadło.

2
3
9
10
22
68'

Strzał Suele zza pola karnego. Hradecky nie miał jednak problemu z interwencją.

1
2
7
11
17
65'
10
9
15
14
29
65'
13
8
21
33
98
64'

. Schodzi: Moussa Diaby. Wchodzi: Amine Adli.

9
64'

. Schodzi: Jeremie Frimpong. Wchodzi: Karim Bellarabi.

Jeremie Frimpong #2
3
5
2
6
10
63'

Piłkarze Bayeru Leverkusen chcieli wyjść z szybką kontrą. Jednak dobrze interweniował jeden z defensorów Bayernu Monachium.

19
8
7
11
7
62'

Kolejny rzut rożny dla gości.

29
8
5
6
7
61'

Błąd golkipera Bayeru Leverkusen przy dośrodkowaniu Kimmicha, ale bez większych konsekwencji.

4
5
11
3
11
60'

Strzał Leroya Sane zza pola karnego przyblokowany. Rzut rożny dla Bawarczyków.

9
6
9
4
11
58'

Ładny rajd Frimponga na prawej stronie. Ostatecznie piłkę przejęli zawodnicy Bayernu Monachium.

13
5
2
4
11
55'

Gol! Strzelił Patrik Schick. I jest pierwszy gol dla Bayeru Leverkusen! Wirtz podał prostopadle do Schicka, a ten strzałem po długim rogu zdobył bramkę honorową dla swojego zespołu.

Bayer 04 Leverkusen
43
19
27
30
90
53'

Neuer broni strzał Demirbaya.

20
9
5
4
15
50'

Upamecano wyprzedził napastnika rywali i pognał w kierunku bramki Bayeru. Defensor oddał piłkę Lewandowskiemu, ale ten po chwili ją stracił.

4
6
12
30
21
48'

Faul Kimmicha w środku pola.

7
6
16
5
14
46'

. Schodzi: Paulo Henrique Sampaio Filho. Wchodzi: Edmond Tapsoba.

Edmond Tapsoba #20
4
3
16
4
8
46'
17
6
7
8
12
46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

10
1
3
9
13
45'

Ładna akcja Frimponga ale jego strzał był zbyt słaby, aby pokonać Neuera.

18
8
9
14
18
43'

Odpowiedź Bayeru Leverkusen. Gospodarzy stać było tylko na celny strzał Moussy Diaby'ego, który z łatwością obronił Manuel Neuer.

17
8
8
13
24
42'

Chwila wytchnienia? Nic z tych rzeczy! Mogło być 0:6 ale Leroy Sane przestrzelił fatalnie z woleja.

4
5
23
14
24
40'
38'

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Co tu się dzieje?! Kolejna akcja Bayernu Monachium, szybkie podania pomiędzy Serge Gnabrym a Leonem Goretzką i mamy 0:5. Gnabry z drugim golem!

Bayern Monachium
213
78
38
22
33
35'

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Thomas Mueller. Nokaut w Leverkusen! Chwilę po wznowieniu gry od środka, piłkę przejęli zawodnicy Bayernu Monachium. Centra Thomasa Muellera z lewej strony i Serge Gnabry dobija gospodarzy!

196
79
19
21
30
34'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. I już 0:3! Dośrodkowanie z rzutu rożnego dobrze przyjął Leon Goretzka, który oddał strzał. Po drodze piłkę dotknął jeszcze Thomas Mueller. Lukas Hradecky był bez szans.

239
92
22
22
32
33'

Bayern chce iść za ciosem. Rzut rożny dla Bawarczyków!

32
14
10
7
20
30'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Świetna, szybka akcja Bayernu Monachium. Alphonso Davies dobrze zachował się w polu karnym i wystawił piłkę Lewandowskiemu, który podwyższył prowadzenie.

667
261
41
30
41
29'

Tah oddał strzał głową ale ten poleciał wysoko nad bramką Neuera.

9
16
9
8
15
28'

Pograli na lewej stronie piłkarze Bayeru Leverkusen. Znów rzut rożny dla gospodarzy.

5
4
4
8
16
25'

Rzut rożny wykonany przez Demirbaya. Dobra interwencja w wykonaniu defensorów Bayernu Monachium.

17
7
2
7
15
22'

Kimmich dograł do niepilnowanego przed polem karnym Goretzki. Niemiecki pomocnik oddał strzał, który bez większych problemów obronił Hradecky.

7
3
10
8
21
19'

Mogło być 2:0 dla Bayernu Monachium ale zabrakło centymetrów! Leroy Sane oddał strzał zza pola karnego. Piłka odbiła się od słupka.

5
3
25
14
19
17'

Dośrodkowanie Thomasa Muellera zbyt mocne. Od bramki rozpocznie Lukas Hradecky.

3
2
11
9
15
16'

Kontra Bayernu Monachium mogła ułożyć się lepiej. Piłkę za długo holował jednak Leon Goretzka.

4
2
4
11
20
14'

Leroy Sane przejął piłkę na połowie przeciwnika. Po świetnym rajdzie, jeden z obrońców gospodarzy zdołał go zatrzymać.

5
3
7
14
21
11'

Widać, że stracona bramka rozwścieczyła gospodarzy. Kolejna akcja pozycyjna, tym razem jednak niedokładne zagranie w kierunku Paulinho.

7
14
4
4
20
8'

Rozgrywali piłkę zawodnicy Bayeru, ale akcja zakończyła się niedokładnym zagraniem Wirtza.

16
12
7
2
16
6'

Bayer Leverkusen chce szybko odpowiedzieć. Teraz to gospodarze są przy piłce.

6
9
8
13
33
4'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Rzut wolny dla Bayernu Monachium. Świetnie piłkę do Lewandowskiego zgrał Upamecano. Polak piętką pokonał golkipera rywali!

839
340
78
31
53
2'

Faul w ataku Bawarczyków.

24
10
8
15
28
2'

Rzut rożny dla Bayernu Monachium.

19
14
6
6
14
Jakim wynikiem zakończy się niedzielne spotkanie?