VfB Stuttgart
15' Omar Marmoush 19' Philipp Forster
Hertha Berlin
40' Stevan Jovetić 76' Stevan Jovetić 90+1' Kevin-Prince Boateng
2:2
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Gospodarze prowadzili dwoma golami, ale meczu nie wygrali. Krzysztof Piątek wszedł na ostatnie pięć minut, ale nie był w stanie nic zdziałać.

Jeszcze Silas, który z pola bramkowego dogrywał. Będzie jeszcze korner.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kevin-Prince Boateng.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Mocny strzał oddał Kevin-Prince Boateng, ale został zablokowany.

Hertha Berlin. Schodzi: Ishak Belfodil. Wchodzi: Krzysztof Piątek.

Strzał rozpaczy Marmousha. Piłka jeszcze frunie.

Wyrównało się spotkanie. Do końca coraz mniej czasu. Która z drużyn będzie się w stanie poderwać raz jeszcze?

Hertha jest aktywniejsza. Berlińczycy szukają gola numer trzy. Gdzie są gospodarze?

Wydawało się, że Hertha przy stanie 0:2 nie będzie się w stanie podnieść. Tymczasem mamy remis, a wiele wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec.

Gol! Strzelił Stevan Jovetić. Asystował mu Ishak Belfodil. Niespodziewanie mamy remis! Po dograniu piłkę na piątym metrze zgrał Belfodil, a Jovetić z bliska trafił na 2:2!

VfB Stuttgart. Schodzi: Orel Mangala. Wchodzi: Atakan Karazor.

Jovetić uderzył z rzutu wolnego w kierunku bliższego słupka. Mueller zdołał obronić!

Hertha Berlin. Schodzi: Marco Richter. Wchodzi: Kevin-Prince Boateng.

Silas Katompa Mvumpa stara się rozrywać defensywę Herthy. Aktywny jest rezerwowy VfB.

Marmoush skierował piłkę do bramki, jednak trafienie zostało anulowane. Sędzia dostrzegł spalonego.

Jurgen Ekkelenkamp mógł zanotować wejście smoka. Do szczęścia rezerwowemu Herthy zabrakło niewiele.

VfB Stuttgart. Schodzi: Hamadi Al Ghaddioui. Wchodzi: Silas Katompa Mvumpa.

Hertha Berlin. Schodzi: Myziane Maolida. Wchodzi: Jurgen Ekkelenkamp.

Rwana i szarpana gra w ostatnich minutach. Niewiele dzieje się pod bramkami.

Zderzenie głowami w środku pola. Przerwa w grze.

Cały czas więcej z meczu mają piłkarze VfB. Hertha dość szczęśliwie zdobyła gola, ale teraz nie jest w stanie zagrozić gospodarzom.

Piłka wycofana na dwunasty metr do Marmousha, ten jednak skiksował uderzając bramkę Herthy.

Niepewnie zachował się Anton, ale jego koledzy wyszli cało z opresji.

Atak pozycyjny VfB. Drużyna ze Stuttgartu szuka dziury w obronie Herthy.

I już mamy strzał. Z dystansu uderzył Pekarik. W bramkę jednak nie trafił.

Gramy po przerwie!

VfB Stuttgart. Schodzi: Roberto Massimo. Wchodzi: Alexis Tibidi.

Przerwa. Dobre spotkanie, trzy gole. Prowadzi VfB. Do szczęścia brakuje kibiców, ale ich zbyt wielu na meczu nie będzie.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Strzał sprzed pola karnego oddał Darida, dokładnie tam, gdzie stał bramkarz.

Coraz bliżej przerwy. Gospodarze chcą do niej  dotrwać bez kolejnych strat.

Gol! Strzelił Stevan Jovetić. Hertha przed przerwą złapała jednak kontakt bramkowy. Pięknym strzałem w okienko z ok. 16 metrów popisał się Jovetić. Już tylko 2:1!

Zawodnicy VfB starają się długo rozgrywać swoje akcje. Piłkarze Herthy po anulowanym golu trochę podłamani.

Sędzia jednak trafienie anulował dopatrując się spalonego jednego z graczy Herthy. Wciąż 2:0!

Mamy jeszcze VAR. Sędzia sprawdza czy nie ma spalonego.

Belfodil otrzymał piłkę z lewej strony pola karnego, wszedł w nie i pięknie uderzył tuż przy słupku. Bramkarz bez szans.

Optyczna przewaga należy do Herthy, ale goście nie potrafią zagrozić gospodarzom.

Myziane Maolida już znalazł się w polu karnym gospodarzy, ale zawodnik Herthy zagrał bardzo niedokładnie.

Problemy miał Marmoush, ale zawodnik gospodarzy już wrócił na plac gry.

VfB prowadzi dwoma golami. Mecz ma pod kontrolą. Hertha jak na razie przypomina grupę chłopaków, którzy spotkali się ze sobą pierwszy raz.

Kolejna okazja gospodarzy. Bardzo łatwo miejsce do strzału znalazł sobie Marmoush, ale przymierzył tam, gdzie stał bramkarz.

Nieśmiała próba gości. Dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłkę pewnie złapał bramkarz VfB.

Gol! Strzelił Philipp Forster. Forster biegł z piłką kilkanaście metrów i w końcu uderzył. Strzał z 17 metrów przy słupku wpadł do bramki gości. 2:0!

VfB prowadzi i chce więcej. Słabe minuty w wykonaniu Herthy, sporo prostych błędów. berlińczyków.

Gol! Strzelił Omar Marmoush. Asystował mu Waldemar Anton. Gospodarze przejęli piłkę pod własną bramkę, zawodnicy Herthy byli ustawieni bardzo wysoko. Anton zagrał do Marmousha, a ten przez pół boiska biegł z piłką i w sytuacji sam na sam uderzył obok bramkarza. 1:0!

Gracze VfB uzyskali optyczną przewagę, ale nie potrafią zbyt wiele zdziałać pod bramką Herthy.

Zaczęło się sparingowe kopanie. Brakuje atmosfery.

Mogła być groźna akcja gospodarzy, ale sędzia dostrzegł spalonego.

Wyrównane pierwsze minuty. Dobre tempo gry, ale niewiele dzieje się pod bramkami.

Pierwszy celny strzał w meczu. Mocne uderzenie z pola karnego Belfodila poszybowało tam, gdzie stał bramkarz.

Dwie próby ofensywne Vfb, ale bez dokładności i w efekcie bez uderzenia na bramkę Herthy.

Belfodil ucierpiał, ale dość szybko pozbierał z boiska.