Zakończony
Arminia Bielefeld
90+5'

Gol! Strzelił Davie Selke.

Już w doliczonym czasie zrobiło się dużo przestrzeni na połowie Arminii Bielefeld, co zostało wykorzystane przez Daviego Selke.

5
2
3
1
1
90'

Doliczone cztery minuty.

3
5
1
88'

Żółtą kartkę otrzymał Cedric Brunner za faul na Davidzie Selke.

1
1
1
88'
85'

Krzysztof Piątek pokazał się w dwóch niebezpiecznych atakach. Za pierwszym razem nie opanował futbolówki po podaniu Stevana Joveticia, a za drugim nie przymierzył po zgrabnym dośrodkowaniu. Na pewno gol reprezentanta Polski byłby przyjemnym akcentem tego meczu.

5
6
3
2
1
80'

Krzysztof Piątek dostał szansę w końcówce meczu.

7
9
2
2
1
78'
76'

Arminia Bielefeld. Schodzi: Patrick Wimmer. Wchodzi: Janni-Luca Serra.

wchodzi Wchodzi
Janni-Luca Serra #23
schodzi Schodzi
Patrick Wimmer #20
1
76'

Arminia Bielefeld. Schodzi: Masaya Okugawa. Wchodzi: Robin Hack.

Robin Hack #21
Masaya Okugawa #11
1
75'

Kwadrans do końca podstawowego czasu i pracuje on na niekorzyść Arminii Bielefeld. Przyjezdni mają problem z kreowaniem stuprocentowych sytuacji podbramkowych, a nieliczne marnują.

71'

Arminia Bielefeld. Schodzi: Jacob Laursen. Wchodzi: Andres Andrade.

Andres Andrade #30
Jacob Laursen #5
69'

Hertha Berlin. Schodzi: Marco Richter. Wchodzi: Kevin-Prince Boateng.

Marco Richter #23
69'

Hertha Berlin. Schodzi: Suat Serdar. Wchodzi: Jurgen Ekkelenkamp.

Jurgen Ekkelenkamp #10
65'

Arminia obudziła się i miała dobrą szansę na doprowadzenie do remisu. Po błędzie Deyovaisio Zeefuika piłka spadła w polu karnym pod nogami zawodnika przyjezdnych. Kruger nie zdołał przymierzyć sytuacyjnym uderzeniem w bramkę Alexandra Schwolowa.

61'

Arminia Bielefeld. Schodzi: Fabian Klos. Wchodzi: Bryan Lasme.

Bryan Lasme #10
61'

Arminia Bielefeld. Schodzi: Fabian Kunze. Wchodzi: Florian Kruger.

Florian Kruger #18
Fabian Kunze #16
58'

Zbudowani prowadzeniem gospodarze starają się kontrolować przebieg boiskowych wydarzeń. Na razie z dużym powodzeniem.

55'

Arminia Bielefeld kusiła los, ponieważ pozwalała na dużo gospodarzom. Po lądowaniu piłki w jej bramce, musi zaangażować się do zdecydowanego ataku. Alexander Schwolow nie został jeszcze przetestowany poważnym strzałem, a czas ucieka.

1
53'

Gol! Strzelił Stevan Jovetić. Asystował mu Ishak Belfodil.

To, co nie udało się Stevanowi Joveticiowi w pierwszej połowie, wyszło po przerwie. Doświadczony zawodnik zdobył prowadzenie dla Herthy i tym razem gol zgodny ze wszystkimi przepisami piłkarskimi. Stefan Ortego pokonany po akcji napastników z Berlina, czyli Stevana Joveticia oraz Ishaka Belfodila.

4
1
1
1
1
46'

Wznowienie konfrontacji w Berlinie. Piłkarze z nowymi pomysłami na pokonanie bramkarza przeciwnika, a czas pokaże, czy którykolwiek z nich będzie skutecznym rozwiązaniem.

komentarz

Przerwa w Berlinie.

komentarz

Pierwsza połowa na remis.

Czy Krzysztof Piątek strzeli ponad 10 goli w sezonie Bundesligi?
2
1
45'

Doliczona minuta.

1
42'

Piłka w bramce Arminii Bielefeld, ale nie ma gola z powodu spalonego. Nie mogą cieszyć się Stevan Jovetić oraz Santiago Ascacibar. W ich akcji zabrakło odrobiny dokładności.

1
40'

Pozostało zaledwie pięć minut podstawowego czasu w pierwszej połowie i nie zanosi się na zmianę bezbramkowego rezultatu przed ostatnim gwizdkiem Tobiasa Welza przed przerwą.

1
35'

Interwencja w obronie Niklasa Starka. Przyjezdni jeszcze próbowali odebrać piłkę na połowie Herthy BSC, ale sytuacja została opanowana w stu procentach przez Vladimira Daridę. Siła spokoju tego pomocnika, choć wcześnie musiał pogodzić się z żółtym kartonikiem.

30'

Dwa kwadranse spotkania za drużynami i pozostaje bezbramkowo. Przede wszystkim Hertha ma czego żałować, ponieważ sytuacje strzeleckie Suata Serdara oraz Niklasa Starka były dogodne do podsumowania strzałem do sieci.

1
27'

Vladimir Darida tym razem nie w roli zawodnika bezpardonowo poczynającego sobie w centrum boiska, ale pomagającemu Hercie w atakowaniu. Gospodarze wpadli jednak w spalonego.

25'

Trochę obudzili się piłkarze Arminii Bielefeld po okresie naporu przeciwnika. Teraz to oni próbują zagrozić bramce Herthy, ale futbolówka pozostaje stosunkowo daleko od bramki Alexandra Schwolowa.

23'

Pokazał się Fabian Kunze i dość nieoczekiwanie w bocznym sektorze boiska. Poradzili sobie gospodarze z tym manewrem pomocnika i nie pozwolili na wykonanie groźnego dośrodkowania do Fabiana Klosa.

20'

Generalnie wyrównana rywalizacja na Olimpiastadionie. Warto jednak odnotować, że tylko Hertha oddała dotychczas celne uderzenia. Stefan Ortega musiał wykazać się umiejętnościami w kilku sytuacjach.

1
1
15'

Żółtą kartkę otrzymał Vladimir Darida za faul w centrum pola.

10'

Niklas Stark próbował rozpocząć strzelanie w Berlinie po dośrodkowaniu Marvina Plattenhardta. Niezłe zachowanie defensora w powietrzu, oderwał się od przeciwników, ale zabrakło dokładności.

8'

Dla odmiany Suat Serdar zameldował się wspólnie z piłką na obrzeżach pola karnego Arminii Bielefeld. Powrócili na czas przyjezdni i nie pozwolili na stworzenie niebezpiecznej sytuacji podbramkowej Hercie. Publiczność jednak została pobudzona pierwszym przyspieszeniem podopiecznych Tayfuna Korkuta.

6'

Arminia Bielefeld utrudnia gospodarzom utrzymanie się w posiadaniu piłki wysokim pressingiem. Przyjezdni mieli szansę na zaszkodzenie Hercie, ale pozostała z futbolówką na obrzeżach pola karnego.

4'

Spokojnie w minutach otwierających spotkanie. Szkoleniowcy ustawieni blisko linii bocznej boiska i przypatrują się wydarzeniom. Hertha gra w biało-niebieskich pasiakach, a Arminia w czarnych strojach z niebieskimi elementami.

15:12

Sędzia: Tobias Welz

15:12

Krzysztof Piątek i Dennis Jastrzembski rozpoczną mecz na ławce rezerwowych.

1
2
12:49

Arminia zremisowała w poprzednim meczu.

12:49

Również Arminia Bielefeld odrabiała stratę w poprzednim meczu. Zagrożona spadkiem drużyna zremisowała 1:1 z 1.FC Koeln. W kwadransie po przerwie odpowiedziała na gola Saliha Ozcana uderzeniem do bramki Bryana Lasme. Później nikomu nie udało się rozstrzygnąć konfrontacji.