(0:1)
Zakończony
Bayern Monachium
88'

Robert Lewandowski ułożył sobie piłkę kilka metrów przed linią pola karnego przeciwnika. Nie podawał, a w swoim stylu strzelił. Zabrakło dokładności.

24
13
25
27
41
84'

VfB Stuttgart. Schodzi: Omar Marmoush. Wchodzi: Alexis Tibidi.

9
83'

Tymczasem zapachniało hat-trickiem Roberta Lewandowskiego. Nabrał rozpędu w czasie tego meczu Polak. Tym razem strzałem po ziemi trafił w słupek! Rozczarowanie napastnika Bayernu Monachium.

27
23
40
87
42
81'

Końcówka rywalizacji i wszystko jest rozstrzygnięte. Gospodarze bez argumentów, tym bardziej, że marnują nieliczne sytuacje podbramkowe. Kilka przyspieszeń Bayernu Monachium wystarczyło do urządzenia sobie kanonady kosztem VfB Stuttgart.

23
7
3
4
3
80'

Stracili ochotę na cokolwiek gospodarze. Kanonada Bayernu Monachium na zakończenie przedostatniego kwadransa doprowadziła do bardzo wstydliwego wyniku dla VfB Stuttgart.

22
19
7
9
6
78'
16
7
8
11
11
78'
75'

VfB Stuttgart. Schodzi: Orel Mangala. Wchodzi: Wahid Faghir.

Wahid Faghir #19
5
2
1
2
6
75'

Bayern Monachium. Schodzi: Marc Roca. Wchodzi: Tanguy Nianzou.

Tanguy Nianzou #23
11
4
6
3
8
75'
19
12
14
24
24
74'

Gol! Strzelił Serge Gnabry.

Trzy gole oraz dwie asysty! Serge Gnabry znalazł się w odpowiednim miejscu pola karnego i skierował do siatki piłkę po strąconym przez Floriana Muellera dośrodkowaniu Thomasa Muellera. 5:0!

220
80
54
19
28
72'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Serge Gnabry.

Demolka! To już 4:0 dla Bayernu Monachium! Gospodarze niszczeni przez Serge'a Gnabry'ego oraz Roberta Lewandowskiego. Dublet na koncie Polaka. Tym razem zaatakował piłkę wślizgiem po płaskim dośrodkowaniu.

442
185
68
40
49
71'

Zadowolony Robert Lewandowski, ponieważ musiał poczekać na swojego gola.

58
27
6
5
3
69'

Gol Roberta Lewandowskiego! 1000. trafienie Polaka w Bundeslidze. Tym razem wykończenie ataku przez snajpera Bayernu Monachium nie budziło jakichkolwiek wątpliwości. Po podaniu świetnego w tym meczu Serge'a Gnabry'ego napastnik spokojnie rozprawił się z Florianem Muellerem i pokonał go miękkim uderzeniem.

402
177
68
40
50
67'

Kompletnie nieudane uderzenie Leroya Sane zza linii pola karnego. Wysokie liczby w statystykach strzałowych, ale takich podnoszących ciśnienie jest niewiele.

9
13
12
9
10
64'

Żółtą kartkę otrzymał Atakan Karazor za przewinienie taktyczne na Leroyu Sane.

Atakan Karazor #16
6
5
10
6
9
63'

VfB Stuttgart. Schodzi: Tanguy Coulibaly. Wchodzi: Silas Katompa Mvumpa.

Tanguy Coulibaly #7
3
1
4
5
3
63'

VfB Stuttgart. Schodzi: Philipp Foerster. Wchodzi: Chris Fuehrich.

4
63'

Dośrodkowanie zostało wyekspediowane z pola karnego Bayernu Monachium. Jeszcze piłka wróciła w szesnastkę, skąd Philipp Foerster nie zdołał oddać precyzyjnego uderzenia.

13
5
7
4
3
60'

Godzina spotkania za drużynami i tylko zasadnicza poprawa skuteczności przez VfB Stuttgart może dodać pikanterii rywalizacji. Bayern Monachium spokojnie poczyna sobie z dwubramkowym prowadzeniem na koncie.

14
8
3
4
6
59'

Serge Gnabry z dubletem!

15
8
2
2
11
57'

Dużo miejsca na boisku i była kolejna szansa na pokonanie Floriana Muellera przez Roberta Lewandowskiego. Płaskie uderzenie oddane przez kapitana reprezentacji Polski i ponownie prosto w bramkarza ze Stuttgartu.

8
8
14
24
9
55'

Żółtą kartkę otrzymał Alphonso Davies za zagranie ręką.

8
3
8
11
20
53'

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Robert Lewandowski.

Ten gol może pogrążyć VfB Stuttgart, choć rozpoczął on drugą połowę od mocnego uderzenia. Przyjezdni przeprowadzili pierwszy konkretny atak po przerwie i podwoili prowadzenie. Na najważniejszego zawodnika spotkania wyrasta autor dubletu Serge Gnabry. Tym razem strzelił on do bramki płaskim uderzeniem po wyprowadzeniu w pole defensora. Asysta Roberta Lewandowskiego!

162
64
30
13
14
48'

Pierwsze uderzenie celne VfB Stuttgart. Manuel Neuer nie miał problemu z zatrzymaniem piłki, sunącej po murawie, po kopnięciu Philippa Foerstera. Gospodarze pokazują jednak pazurki.

4
4
12
5
6
47'

Zaatakowali gospodarze. Na lewej stronie boiska szarżował Wataru Endo, ale po jego płaskim dośrodkowaniu nie udało się nikomu oddać uderzenia. Bayern Monachium musi od początku drugiej połowy uwijać się w obronie.

3
8
3
4
4
46'

Pora na wznowienie konfrontacji w Stuttgarcie. Bayern Monachium z zaliczką, która jeszcze nie jest bezpieczna. Inna sprawa, że gospodarze dotąd w ogóle nie sprawdzali Manuela Neuera celnymi uderzeniami i bez nastawienia celowników, nie zaszkodzą liderowi Bundesligi.