Bundesliga: 18. kolejka
07 sty 2022 20:30
90+4'

Dośrodkowanie Wannera i kolejne odważne piąstkowanie Sommera, który przy okazji wręcz zdemolował atakującego piłkę Pavarda.

26
19
15
15
44
90+3'

Kontra gospodarzy przerwana przez faul. Gnabry powalony na murawę.

26
20
16
9
37
90+2'

Desperackie ataki Bayernu. Borussia skupiona już wyłącznie na defensywie.

33
13
7
1
19
90+1'

Gnabry centrował na dalszy słupek, ale skutecznie piąstkował Sommer.

16
10
12
11
35
90'

Spotkanie potrwa o minimum cztery minuty dłużej.

50
15
10
7
17
90'
14
8
10
5
8
88'

Na razie kapitan gości wraca na boisko, ale już przygotowany do wejścia jest jeden z zawodników rezerwowych.

12
7
6
7
16
88'

Chyba konieczna będzie zmiana. Stindl nie jest w stanie kontynuować meczu.

16
6
4
6
5
87'

Stindl faulowany przez Musialę. Kradną cenne sekundy przyjezdni. Nie spieszą się ze wznowieniem gry.

6
5
3
8
14
85'

Goście spokojnie rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska.

9
5
6
7
16
84'

Powinno być 3:1! Plea z łatwością ograł Sabitzera, miał czystą pozycję, strzelił przy bliższym słupku, ale został w ostatniej chwili zablokowany przez Suele!

29
8
14
9
18
83'

Przechwyt Bayernu na połowie Borussii, Mueller dostał piłkę na prawym skrzydle, zagrał płasko wzdłuż pola karnego, ale nie zdążył na wślizgu Lewandowski. Kolejny raz pewnie Sommer.

10
2
7
10
25
82'

Copado nie trafił czysto w piłkę w polu karnym, jego uderzenie straciło cały impet i spokojnie interweniował Sommer.

4
4
5
4
10
81'

Kolejne uderzenie z dystansu, tym razem próbował Kimmich, jednak kopnął w trybuny.

10
6
8
7
17
80'

Szybka akcja gości, jednak nieatakowany z prawej strony Herrmann źle zagrywał w pole karne. Dokładnie tam, gdzie nie było żadnego z partnerów.

15
10
7
5
5
79'
78'
78'

3
78'

Mueller wypatrzył w polu karnym Lewandowskiego, ten spokojnie przyjął sobie piłkę, lecz uderzył prosto w Sommera.

10
8
21
12
10
77'

Przedzierał się środkiem pola Plea, miał parę opcji, ale zdecydował się na strzał z szesnastu metrów i został zablokowany.

6
4
3
3
4
75'

Bayern Monachium. Schodzi: Malik Tillman. Wchodzi: Lucas Copado.

3
75'

Bayern Monachium. Schodzi: Marc Roca. Wchodzi: Paul Wanner.

Paul Wanner #14
6
2
1
3
75'

Niecelny strzał Lewandowskiego z dwudziestu metrów. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

4
5
13
27
14
73'

Ryzykowne zachowanie Ulreicha w polu bramkowym. Był naciskany przez dwóch rywali, ale nie spanikował, tylko przyjął piłkę i dalekim wykopem zażegnał niebezpieczeństwo.

20
6
7
6
9
70'

Długie podanie w kierunku Lewandowskiego, jednak w porę przeczytał to Sommer i skutecznie interweniował poza polem karnym.

20
9
21
15
27
69'

Zawodnicy Gladbach domagali się rzutu karnego. Leżał na boisku przez dłuższy moment jeden z piłkarzy w białych koszulkach. Sędzia jednak nie reagował.

19
9
7
2
9
67'
67'

Borussia M'gladbach. Schodzi: Tony Jantschke. Wchodzi: Jordan Beyer.

Jordan Beyer #15
8
1
66'

Stindl za długo zwlekał z podaniem i Embolo został złapany na spalonym.

23
6
4
2
5
64'

Dobra interwencja Pavarda na środku boiska. Był pierwszy przy piłce, uprzedził szarżującego Embolo. Gdyby nie to, napastnik gości biegłby sam w kierunku bramki.

30
7
12
7
11
62'

Lewandowski dostał podanie w tempo, na wolne pole, strzelił szpicem buta i poprzeczka ratuje Gladbach!

60
21
37
36
68
60'

Kolejny raz przycisnął Bayern. Lewandowski miękko w pole karne, nie doskoczył do piłki Mueller, zamykał jeszcze akcję na dalszym słupku Kimmich i wydawało się, że będzie gol wyrównujący, jednak i on nie trafił w piłkę.

14
10
12
13
28
58'

Lewandowski miał sporo miejsca na lewym skrzydle, zagrał idealnie, w punkt do Muellera, ten dostawił nogę, jednak strzelił za lekko i nie zdołał pokonać Sommera.

22
6
16
12
30
56'

Fantastyczna akcja Bayernu. Pograli w duecie Mueller i Musiala, ale strzał tego drugiego kapitalnie broni Sommer!

43
21
15
11
29
55'

Pressing gości, poślizgnął się Sabitzer i wykopał piłkę w aut. Cały czas odważnie i agresywnie doskakują zawodnicy Gladbach.

6
5
7
5
17
53'

Roca strzelał z dwudziestu metrów, jednak piłka przeleciała w bezpiecznej odległości od słupka.

8
3
5
7
17
53'

Kimmich chciał zaskoczyć Sommera bezpośrednio z rzutu rożnego, ale bramkarz gości przypilnował bliższego słupka.

7
1
6
4
7
52'

Gnabry w akcji indywidualnej, uderzenie z narożnika pola karnego, był blok obrońcy i mamy rzut rożny.

12
5
2
3
1
49'

Przyjezdni nie schowali się za podwójną gardą, a w dalszym ciągu stosują wysoki pressing. Nie pozwalają rozwinąć skrzydeł zawodnikom Bayernu.

16
7
17
14
19
48'

Kontra Gladbach, ale nie zaryzykował prostopadłego podania Stindl, choć pokazywał się na wolne pole Embolo. Kapitan gości faulowany na linii środkowej boiska.